Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) eri


eri
tag

Mit szoltok az uj focushoz és az 1-es bmwhez?

(_8(l) - The Simpsons

(#2052) pweisz válasza eri (#2051) üzenetére


pweisz
senior tag

Szerintem a Focus élőben nem néz ki rosszul. De a BMW nem tetszik.

(#2053) eri válasza pweisz (#2052) üzenetére


eri
tag

Bmw 1 ára amugy ugyanannyi mint a 3-é
:F

[Szerkesztve]

(_8(l) - The Simpsons

(#2054) pweisz válasza eri (#2053) üzenetére


pweisz
senior tag

mármint az új 3-asé? Mer az elég huzós árban, mondjuk a BMW sose volt olcsó. Egyébbként szerintem az 1-es BMW az inkább talán nöi bevásárló kocsi szerüség.

(#2055) Type-R válasza pweisz (#2054) üzenetére


Type-R
őstag

Ismerőseink vettek egy új 120d-t, 7 milláért. Abban a verdában van asztán erő 163LE, és 340Nm, ez nem éppen bevásárlóverda.:)
Az új 1-es ára talán a régi 3-as Compatéval egyezik meg.

Az új Focus tényleg jól néz ki.

[Szerkesztve]

(#2056) Type-R


Type-R
őstag

Itt az új Aston Martin: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#2057) gabe_


gabe_
őstag

Ha az 1-es BMW bevásárlókocsi, akkor a Suzuki micsoda? :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2058) #16741888 válasza gabe_ (#2057) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mindkettő az, csak nem ugyanannak a célközönségnek.:DD

(#2059) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Én még mindig a Nissan 350z-re vágyom. Előbb-utóbb meglesz.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2060) B.Kox


B.Kox
tag

!!!:YCsajok Genf -ből Bővebben: link:Y!!!

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#2061) _Volkovy_ válasza hobizoli (#2048) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Egyetértek.

Múltkor egy diszkószuzukit úgy otthagytam,mint a huzat.
Két falu között jó kis széles jóminőségű út,belátható 170-re kitesztelt kanyarok(fékezni se nagyon kell)utolértem a kollégát 140-el,aztán mikor be akartam előzni,rágyorsított a pöcs.
Neon rendszámtáblakeret,piros matricák,17'' felnik,sportauspuff,matrica hátul ''Devil Inside'',stb.
Én meg jöttem a kis szériakocsival,és 150-nél elkezdett lemaradni..:)

(#2062) eri válasza pweisz (#2054) üzenetére


eri
tag

116i alapára:5 455 000!
Bővebben: link

(_8(l) - The Simpsons

(#2063) Pópa válasza Type-R (#2056) üzenetére


Pópa
senior tag

Régebben ''étem-haltam'' az Aston Martin-ért.

Ez mára már elmúlt, inkább BMW, és LEXUS párti lettem.

Trust is good, control is better!

(#2064) Pópa válasza Don Vittorio (#2059) üzenetére


Pópa
senior tag

Hogy állsz anyagilag? :D Mert nem egy olcsó mulatság. :DDD

Trust is good, control is better!

(#2065) illusiON


illusiON
őstag

15-16 milkából jöhet egy Z, de ha ügyes vagy s külföldről behozod 10 körül lesz az ára :)

( : no woman no cry : )

(#2066) Don Vittorio válasza Pópa (#2064) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Kösz, feljövőben vagyok. Volt már több is.

A mostani kétharmada volt a 350z árának...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2067) Don Vittorio válasza illusiON (#2065) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az a helyzet, hogy az amerikaiakat lehet viszonylag olcsón behozni, de azok sok tekintetben - bármilyen hihetetlen, de - gyengébbek, mint az európai modellek: sebességváltó, fékek, futómű. Jó a kapcsolatom a Nissannal, volt nálam már hivatalosan bejövő 350z (nem sokára megint lesz), és mentem már amerikai eredetűvel is (6000 mérföld volt benne). Ráadásul mindenképpen a GPS-es verze kell, mert a mostaniban is van, és nagyon hasznos.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2068) Pópa válasza illusiON (#2065) üzenetére


Pópa
senior tag

Ha kintről hozol be aoutót, akkor kötelező magyar papírokat intézni hozzá?

Meg lehet oldani, hogy a kocsi (hosszú távon) csak ''vendég'' legyen itthon (persze közben hajtod, meg minden), de ne kelljen rá magyar cuccost intézni.

nos?

Trust is good, control is better!

(#2069) illusiON válasza Pópa (#2068) üzenetére


illusiON
őstag

nwem igazánv agyok otthon ebben a témában :) viszont a supra mellett egy álomkocism a Z... első látásra vihogtam a bogárra ahsnlító ívein, utána beleszerettem a formákba... mondjukazér még mindig a supra a favorit :DDD

( : no woman no cry : )

(#2070) Don Vittorio válasza Pópa (#2068) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Elméletileg a külföldi rendszámú autó magyar állampolgár általi vezetése bűncselekmény.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2071) Pópa válasza Don Vittorio (#2070) üzenetére


Pópa
senior tag

ááh, ez sántít... És ha én vagyok a tulaja a külföldi rendszámú kocsinak? Nem vezethetem?

Trust is good, control is better!

(#2072) Don Vittorio válasza Pópa (#2071) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem. Köteles vagy honosítani, hacsak nem rendelkezel az adott országban állandó lakcímmel. Münchenben 10 éve élő barátomnak van német rendszámú autója - engem meg majd kiheréltek, amikor mentem vele, pedig ott ült mellettem. Azért van ez így, hogy ne tudd megspórolni a vámot.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2073) kalema válasza Don Vittorio (#2072) üzenetére


kalema
csendes tag

A 113-asban dolgozol?

(#2074) Don Vittorio válasza kalema (#2073) üzenetére


Don Vittorio
őstag

366 és 267. Ha a szobaszámomra vagy kíváncsi. :)

Szociológia Tanszék.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2075) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2067) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Isten vagy!:D

(#2076) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2075) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Szóljak, ha megint nálam lesz? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2077) pweisz válasza eri (#2062) üzenetére


pweisz
senior tag

Picit sok, ezért már autót is lehet kapni.

(#2078) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2076) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Naná!:D

Elviszel egy próbakörre?Fizetem a benzint :D

(#2079) Pópa válasza Don Vittorio (#2072) üzenetére


Pópa
senior tag

Ájjajaj, ez bizony baj. :(

Pedig elég nagyot lehetne szakítani a dolgon.
- Nem mindegy, hogy a papírmunkára megy el a pénz, vagy rá tudod még költeni a kocsira.

Trust is good, control is better!

(#2080) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2078) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem fogyaszt sokat. A múltkor 22 órát mentem vele folyamatosan, és 11 liter volt az átlagfogyasztása. Volt benne minden 0-250 között. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2081) Don Vittorio válasza Pópa (#2079) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Bizonyos értelemben jogos. Persze lehet, hogy most majd az eurozónába belépésünkkor ez is megváltozik. Vagy lehet, hogy már meg is változott? Nem tudom. A német kereskedők nagy bánata, hogy Olaszországba járnak autót venni a németek, mert ott olcsóbb az autó. Főként az A6 kategóriája és fölötte, mert Németországban magas a lukszusz (avagy segszelep-lehellet) adó.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2082) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2080) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Komolyan isten vagy :D

(#2083) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2082) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Max. a gyermeke. :)

De a mindenem az az autó. És az unokaöcsémet is megfertőztem. A múlt héten majdnem megvett egy 300z-t. :) (Valami nagy csodát kellene végrehajtanom a pénztárcámmal, mert akkor tavasszal vehetnék félár körül egy 350z-t a bent lévő 4-5 tesztdarab közül.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2084) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2083) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A féláron mit takar?
8 milla?

(#2085) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2084) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Vagy kevesebb...

Most el. Másfél óra múlva online. (Vagy on lány.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2086) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2085) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Utállak :D

(#2087) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2086) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Na, neee! Lécci-lécci-lécci! :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2088) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2087) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ha megcsodálhatom a 350Z-t közelrők,akkor belemegyek a dologba.:D

(#2089) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2088) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Jó. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2090) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2089) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:Y

(#2091) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2090) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Bp? Vagy autózzak valahová?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2092) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2091) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:DDD

Ceglédi vagyok.
M5-ösön megcsapathatod kicsit a verdát.:D

Egyébként ha azt mondod közelről lehet látni egy Z-t,naná hogy felmegyek Pestre.:)

[Szerkesztve]

(#2093) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2092) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Bármilyen hihetetlen, de mivel 0->100 éppen olyan, mint 150->250, a sztráda nem kifejezetten vadított be engem. Kis utak sokkal jobbak. Ahogy ''zzzzzugy'', és már ott is hagytál bárkit, és már kulturált polgári autósként mész újra 100 körül. Az állat. Meg persze a szerpentinen 80-100 a 180 fokos kanyarokban, és érzed, hogy stabil, atom stabil.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2094) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2093) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ne vadíts :D

Ha lesz nálad egy ilyen,komolyan megnézném..

(#2095) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2094) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem vadítalak. Ez az igazság. Elfogultság nélkül mondom, hogy minden eddig kipróbált Porschénál jobb volt a vezetési élmény - töredéke áron. És, ami különösen meglepő, egyáltalán nem pattogsz az úton, a pattogás pejoratív értelmében. Pl. a Toyota Celica brutálisan ráz a 350z-hez képest.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2096) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2095) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én elhiszem..
Bár engem a rázkódás érdekelne legkevésbé,egy ilyenben..

0-200km/h mennyi idő?:)

Össze tudnánk futni egyszer,ha nálad lesz?
Mindenképp szeretném látni ezt a verdát.:)

(#2097) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2096) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Á, a rázkódás nagyon fontos, mert az nem jó, ha fáradtan szállsz ki egy autóból. Én legutóbb a 22 óra után sem voltam fáradt, pedig csak tankolni, pisilni meg ''villogni'' :) szálltam ki. Szóval nagyon-nagyon fontos, hogy ne rázzon, és nagyon jó, hogy nem ráz. Állat futóműve van. És nagyon lassan menni is nagy élmény vele.

0->200? Fogalmam sincs, és nem is mértem. Gyorsan. A legjobb barátomnak egy agyontuningolt RS4-e van (470 LE), az pl. gyorsabb. De majd ebből a 350z-ből is lesz turbós verze, és akkor az állat lesz. Meg pl. 1-2 millió körül vannak rá kompresszoros tuningok Németországban, és akkor ez is 400LE környékére megy, vagy tán fölé. És azzal már megeszi az RS4-est, hiszen kisebb, könnyebb, jobbak a mindenféle adatai, etc. (Meg most az új RS4 nem is turbós lesz, hanem ''sima'' 4.2, ha jól rémlik, és azt tuningolni se lesz olyan könnyű.)

Egyébként tényleg szívesen megmutatom, ha elkérem. Addig nem adják ki, amíg ilyen szarok az időjárási viszonyok, mert nem akartak téli gumikat venni, úgyhogy most garázsban pihennek a kicsikék.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2098) _Volkovy_ válasza Don Vittorio (#2097) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én asszem nem bírnám ki,hogy ne nyomjam fel max sebességig..Menne vele lassan a halál.
A Clio-val is 170-el járok :D

ui.:holnap folytatjuk a csevejt,lassan megyek aludni,byebye.:)

[Szerkesztve]

(#2099) Don Vittorio válasza _Volkovy_ (#2098) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Á, dehogynem!

Na, itt a kicsike. Remélem tetszik. Leszaladtam hajnalban a Balatonhoz.

[kép]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2100) Integra válasza eri (#2051) üzenetére


Integra
titán

új focus: mint a golf, dög unalom, halottas kocsi
1es bömbi: szimpi külső, belül a lassan általános borzalmas sivárság, vissza a régi bömbikkel! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.