Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180001) Tsebacsi válasza focvis (#179993) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az a gond, hogy ez így nem feltétlen igaz :(
Elég sok ellenpéldát tudok mondani, hogy emberek (évfolyamtársaim, barátaim) diplomával a hátuk mögött nem tudnak munkát találni vagy egyről a kettőre jutni, rendesen megélni, 10 évesnél fiatalabb autót venni, mert egyszerűen a hazai helyzet, a munkamorál, emberek hozzállása és a fizetések nem teszik lehetővé.
Értem én, hogy Hamburgban vagy akárhol több a török, mint az echte német, de itthon is elég sok náció kezd lenni.
Valahogy amikor, akár csak a szomszédos Ausztiába kiköltözött ismerősökkel beszélek, mindenki olyanokat mond, ami az életet ott nem nehezíti, inkább könnyíti, plusz amikor arra járok látom is, hogy mennyivel másabb a környezet amint átléped (Hegye)Shalom küszöbét. :((( De ugyanezt láttam Szlovéniában is.
Nem nagyon akarnék elmenni én sem, csak itthon a fejekben alapvető problémák vannak, amik sajnos az új generációkkal sem szűnnek meg, sőt... Egyre több a felelőtlen leszarom ember, mindenki feszült és ideges, és akkor én meg mosolyogjak és legyek nyugodt? Hát nem tudok, még a fsz szomszédaim miatt se :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.