Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160351) gzbotii válasza tboldi (#160347) üzenetére


gzbotii
veterán

Wtf. És aki Szentgotthárd - Feldbach távon ingázna, az kerül fel Sopronig? Durva.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#160352) Qru válasza Magnum_ (#160348) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Haza, egyenesen a hazi karantenba.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#160353) kisza25 válasza Magnum_ (#160348) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Haver már csak karanténba tudna jönni (észak olasz meló)

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#160354) gzbotii válasza kisza25 (#160353) üzenetére


gzbotii
veterán

Karantén. A re..rrománok ezt is megmutatták.
Nem is tudom, hogy melyik a jobb, amikor az Észak-olasz régióból átmennek komppal Görögországba és onnan jönnek fel, vagy amikor a határőrök a rendőrséget kell segítségül hívják, mert ő ugyan már nem megy karanténba.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#160355) barnam_ válasza gzbotii (#160350) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nekem is nagyon bejönnek ezek (de mondjuk régi Merci teherautókat is nézegettem HaHu-n, szóval nem vagyok normális :DDD ).
Durva, hogy ezek mennyire alul motorizáltak manapság, régen meg teljesen normális volt.
Én valami Sprinterből alakítanék ki lakóautót.

(#160356) gzbotii


gzbotii
veterán

Az új e-Up! teszt.
Kéne. Többször vezettem MOL Limonal. Kisautó, nem Audi A7 de cserébe elektromos. És olcsó. Ezzel a verzióval már tudnék munkába is járni (nekem ez 2*55km, amikor épp nincs home office).
Meglássuk, ha nem üt be a váccság' és a házunk amikor elkészült lesz még román állami támogatás, 8.000€-ért* jó vétel lehet.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#160357) gzbotii válasza barnam_ (#160355) üzenetére


gzbotii
veterán

Követem egy angol srácot YT-on, aki DIY alakított át egy furgont. Nem nehéz, csak több kézügyesség kell hozzá, mint nekem van.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#160358) Qru válasza bandus (#160340) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hozzájuk vidd el: [link]

#nincsbennetarcsi

(#160359) bandus válasza Qru (#160358) üzenetére


bandus
veterán

huh, nem tudom el merek-e indulni vele érdig, de lehet, hogy teszek egy próbát :K köszi mester :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#160360) molnarpeter válasza bandus (#160340) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] :) hátha típusismeret alapján megoldják a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#160361) Qru válasza bandus (#160359) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Esetleg még őket hívd fel, hogy foglalkoznak-e ilyennel. Haver dízelét ők rázták gatyába.

#nincsbennetarcsi

(#160362) focvis válasza Magnum_ (#160342) üzenetére


focvis
veterán

A reggeli híreket hallgatva eszembe jutottál; még kész szerencse, hogy nincs anyagi bukta.
Tele a hócipőm a helyzettel úgy en block. A második hétvégén fújom le a családlátogatást, stb.
Ne menj sehova. :/

Kipu tiszta.
Fogyasztás csak a jobbik paksiból.

(#160363) sutszi válasza focvis (#160362) üzenetére


sutszi
veterán

Jól emlékszem hogy kerestél magasnyomásút mostanában? Lild, vagy aldis cucc volt talán...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#160364) focvis válasza sutszi (#160363) üzenetére


focvis
veterán

Stickermajom keres nagynyomásút, nekem van egy 12 év körüli Karcher K2. Részemről egy használt iparit vennék.

(#160365) Magnum_ válasza focvis (#160362) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Akkor nyugszom meg, ha a szamlamon a penz, DE mindenhonnan van irasos igazolas, hogy elindult a visszautalas, vagy fognak teljesiteni (a legitarsaganla mar reggel 7.30-kor csekkoltam, hogy van-e mo.-i fioktelep es nincs jogkikotes = perelhetoek itthon, de igazoltak, hogy jonni fog a $.), ugyanakkor csalodas.

Este 9-kor a ceg elrendelte holnaptol a kotelezo HO-t. Mi pont hazajottunk egy ejszakara videkre egy csaladi dolog miatt, de bevasaroltunk itt. Holnap ujra tankolok. Esetleg beugrom Biatorbagyra :D szombaton meg atgozolom az auto belteret (meg par szomszednak is), aztan sok kimozdulas nem lesz, ahogy elnezem.

Ja es remelem, mindenki nezte a tv-t, es vette a lapot a budapest lockdown-nal kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#160366) barnam_ válasza focvis (#160364) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én egy Bosch Universal Aquatak 130-at vettem 2,5 évvel ezelőtt. Autót talán ha 2-3x mostam vele. Jó, de szárazra kell törölni utána az autót, különben undorítóan vízfoltos lesz.
Apu használta többször ház körüli munkákra. Tavaly már javítani kellett a gépet garanciális kereteken belül.

(#160367) szebe válasza Magnum_ (#160365) üzenetére


szebe
őstag

"Ja es remelem, mindenki nezte a tv-t, es vette a lapot a budapest lockdown-nal kapcsolatban"

Erről tudnál kérlek bővebben? Holnap lenne dolgom BP-n, de nincs kedvem ottragadni.
(TV-t meg nem nézek)

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#160368) Magnum_ válasza szebe (#160367) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kifele mindig lehet menni.

I humbly and respectfully decline™

(#160369) brumi1024 válasza Magnum_ (#160365) üzenetére


brumi1024
veterán

Húgoméknak mára szólt a repjegyük, nem törölték a járatot, átfoglalás kb új repjeggyel ellenértékű, szóval mentek. A visszajáratot (jövő péntek) törölték. :(

(#160370) máyköl válasza brumi1024 (#160369) üzenetére


máyköl
veterán

Szep

(#160371) molnarpeter válasza brumi1024 (#160369) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Melyik társaság? Pegasus pozitív csalódás, ingyen át lehetett rakni a jegyet dátum nélküli open-re, egy éven belül felhasználható.

BUD holiday vagy másik reptéri parkoló átfoglalással van esetleg valakinek tapasztalata? :R Második legolcsóbb opció volt, bukta gyanús, de hátha lehet valamit okosítani :) Talán valami kisebb upgrade, amit már ingyen lehet módosítani?

[ Szerkesztve ]

(#160372) Richard!


Richard!
addikt

Kipu tiszta, mint mindig, az autót pedig az eső mossa, mint mindig...normálisan utoljára 2 hónapja volt lemosva. Azóta minden nap volt valamilyen csapadék. 👌🌨️🌧️ 👎

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#160373) Jorus válasza molnarpeter (#160371) üzenetére


Jorus
nagyúr

Pár napon belül jó eséllyel a reptér is le lesz zárva légiközlekedési szempontból, mint a szlovákoknál.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#160374) molnarpeter válasza Jorus (#160373) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:R kíváncsi leszek, van még néhány nap. Végső esetben rádobnak kb egy ezrest az eggyel drágább csomagra, aminél ingyenes a módosítás, aztán azt tologatjuk majd, ahogy sikerül :D

Slot time-ok miatt elvileg már volt zendülés az iparban, hogy az EU függessze fel kicsit a szabályzást, hogy ne kelljen üresen gépeket járatni.

Richard!: ingyen cseppmentes mosás ;]

[ Szerkesztve ]

(#160375) gzbotii válasza gzbotii (#160351) üzenetére


gzbotii
veterán

Rábafüzes is nyitva lesz.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#160376) Richard! válasza molnarpeter (#160374) üzenetére


Richard!
addikt

Tény, hogy szép munkát végez! ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#160377) CactuS válasza Jorus (#160338) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

#Retkes;MeToo; Fogyasztás 9 alatt!!négy4

Jelenleg épp a szokásos fűtéskapcsolós Renault betegséggel küzdök, már egy ideje jelen volt az anomália, de egy szaki kolléga végre orvosolta, ma megyek a gépért.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#160378) tboy93 válasza nandow (#160217) üzenetére


tboy93
nagyúr

:P

(#160379) cappa72 válasza molnarpeter (#159866) üzenetére


cappa72
nagyúr

Végül vettem a tesóban öccázé' próbaképp egy gagyit. :B
Próbának jó lesz.
Fel is tettem, de azóta nem tudtam kipróbálni, mert anyóka megy folyamatosan a kisöreggel.
Ettől még nem olyan rossz az első visszajelzés szerint.
Ha beválik, akkor valami komolyabbat beszerzek, vagy bőrössel készíttetünk.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#160380) -v- válasza Richard! (#160372) üzenetére


-v-
addikt

Ez igen!

(#160381) 4ron


4ron
senior tag

Tegnap hazafelé menet nekikoccantam a céges parkolóban a kolléganő autójának. Enyémen egy kis festék leverődés a lökhárítón, övén a bal első sárvédőn lemez horpadás + festéknyom. Szerintetek ezt megjavítani kb. mennyibe fájhat?


⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#160382) CactuS válasza 4ron (#160381) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt akár meg lehet próbálni kihúzatni és felpolírozni. Ha jól látom, akkor nagy törés nincs a lemezben. Jobban jár így, mintha az elemet telibe fújnák emiatt (szerintem). Egy elem amúgy ~30k + áfa körül van jobb helyeken.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#160383) -v-


-v-
addikt

[link] :( :(
Forma 1 se lesz a hétvégén :(((

[ Szerkesztve ]

(#160384) dj79 válasza -v- (#160383) üzenetére


dj79
senior tag

Ezek szerint augusztus elején még nem lesz világbajnok a mörkédesz és hamilton.

(#160385) 4ron válasza CactuS (#160382) üzenetére


4ron
senior tag

Első blikkre én is erre gondoltam, a horpadás is viszonylag szabályos alakú és úgy tűnt, mintha a kocsimról a festék is nagyjából lejönne törölgetéssel. Remélem olcsón megúszom a saját hülyeségem.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#160386) barnam_ válasza gzbotii (#160357) üzenetére


barnam_
nagyúr

Megvan miből kell nekem lakóautót építeni:

Öreg dízel Merci automata váltóval, tökéletes lakóautó alapanyag.
Mentő volt, úgyhogy egy alapos fertőtlenítés nem árt neki :DDD

(#160387) cappa72 válasza barnam_ (#160386) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hullaszállítóból átalakított lakóuató... hm... frappáns :DDD

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#160388) barnam_ válasza cappa72 (#160387) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez mentő felépítmény. A hullaszállító így néz ki :D

(#160389) Kickass válasza barnam_ (#160386) üzenetére


Kickass
őstag

Ez mento is eleg regen lehetett mar, szerintem nem amiatt kellene fertotleniteni. :DDD :DDD :DDD

(#160390) tboldi válasza barnam_ (#160386) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Top Gear idevonatkozó része megvan? :DDD

(#160391) gzbotii válasza barnam_ (#160388) üzenetére


gzbotii
veterán

Ennek jobb a panorámája :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#160392) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Az extaxi focust láttátok? Azt mondja a végén a srác, hogy gondos tulajdonos Atilla. B+, lengéscsillapítóból 1 db-ot cserélt, azt is bontottra. Féktárcsák rommá vannak kopva, motortér egy darab olajsár az egész, stb... Ezeknek is elgurult valalmi.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#160393) Richard! válasza -v- (#160380) üzenetére


Richard!
addikt

:R
A tiéd hogy áll?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#160394) dellfanboy válasza CactuS (#160392) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nekem eleg elegedettnek tunt a tulaj,.. :U

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#160395) Qru válasza Richard! (#160372) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mára várom az esőt ide is, tegnap este kocsimosás volt ugyanis. :D

#nincsbennetarcsi

(#160396) Tsebacsi válasza Qru (#160395) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor köszönjük, 16. kerben már szemerkél, és jó hideg szél fúj :R ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#160397) Qru válasza Tsebacsi (#160396) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah adblue-t is akartam tankolni de nem volt a kúton. Ebből is betáraztak az emberek, vagy mi?! :D

#nincsbennetarcsi

(#160398) CactuS válasza dellfanboy (#160394) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, mert ő a taxis.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#160399) sutszi válasza Qru (#160397) üzenetére


sutszi
veterán

Ahogy elnéztem mindenből IS betáraztak... :(

Tegnap két Auchanba kellett menni, hogy találjak Lego Technicet. És a másodikban is csak egy volt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#160400) Qru válasza sutszi (#160399) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Aldiban pl nem vt WC papír (tiszta Ausztrália), múltkor meg ásványvíz. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.