Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146901) Qru válasza EQMontoya (#146900) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

OEM. Sima. :K

#nincsbennetarcsi

(#146902) EQMontoya válasza Qru (#146901) üzenetére


EQMontoya
veterán

Amugy megdobbentoen nincs ra erdeklodes, pedig fent van hahun.

Same rules apply!

(#146903) focvis válasza EQMontoya (#146902) üzenetére


focvis
veterán

Fogadatlan prókátorként javasolnám a turbó képek opciót 390 Ft-ért.
(És esetlegesen az ékezetek használatát a hirdetés szövegében. :D De lehet, hogy én vagyok nagyon oldszkúl és a mai fiatalokat csak megzavarja az olvasásban ez a sok pont és vesszőcske.)

Ha nagyon nincs érdeklődő, akkor a fentieket egy új hirdetés keretében valósítanám meg, akkor kap piros pöttyöt (=új hirdetés) is.

[ Szerkesztve ]

(#146904) Magnum_ válasza focvis (#146903) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is ezt tennem + kitakaritanam es ujrafotoznam

I humbly and respectfully decline™

(#146905) stickermajom válasza EQMontoya (#146902) üzenetére


stickermajom
addikt

Astrával ugyanez volt másfél hónapig, aztán az első aki eljött megnézni el is vitte.

@rbalint88, akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálunk fordul elő. :D

(#146906) Reggie0 válasza Szoszo94 (#146890) üzenetére


Reggie0
félisten

Most en is varok egyet, talan meguszom :)

[ Szerkesztve ]

(#146907) Reggie0 válasza Qru (#146839) üzenetére


Reggie0
félisten

Pontosan. Meg fekezni biztonsagosabb nagy sebessegnel, mint a kormanyt rangatni.

Elfogoauto miert kapcsolt le?

[ Szerkesztve ]

(#146908) #89309696 válasza Qru (#146865) üzenetére


#89309696
törölt tag

Én támogatnám a balesetekről készült képek kiadását, arcot/rendszámot kitakarva, de minden mást megtartva. Ha már a cigis doboz tele lehet elrohadt tüdőkkel amiben évtizedek alatt halnak meg az emberek, akkor egy azonnali halált okozó esetnél miért nem lehet. Hadd nézze a nép a kitekeredett végtagokat, leszakadt bőröket és kifröcsögő belső szerveket. Egy próbát megér. Én 1-2 esettől eltekintve még nem láttam autóst vasúti átjáróban lassítani sem, pláne nem megfelelő sebességre lassítva körbenézni. Ha nem világít a lámpa akkor megállnak, mint a cövek, mert félnek. De ahogy fehéren világít az mindenkinek zöld.
Mondjuk jelen esetben a piroson mentek át, az meg "áh még átférek előtte bőven, ki nem szarja le". Mégsem fért át.

Egy esetben lassított mindenki, mikor olyan szar volt az átjáró állapota. Most akkor fekvőrendőrt kellene a vasúti átjárókhoz építeni?

(#146909) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Handras koltozik videot neztetek? A finanszirozasos, majd elsiros resz a kedvencem

I humbly and respectfully decline™

(#146910) EQMontoya válasza Magnum_ (#146904) üzenetére


EQMontoya
veterán

Komolyan a kirakat kell?

Nyilvan ki tudok takaritani egy autot, de ugy voltam vele, hogy ilyet talan inkabb az vesz, aki tudja, mit vesz.

Nem gondoltam volna, hogy ennyi hulye van, hogy egy barmelyik sarkon 10.000Ft-os kitakaritas fontosabb, mint a muszaki tartalom. De ha ez kell, nyilvan ez lesz.

Mondjuk az MX5-ot felraktam olyan kepekkel, amik Szloveniaban keszultek a Mangart alatt, masnap lefoglaltak. A prozai oka az volt, hogy lusta voltam korbefotozni, szoval inkabb kerestem par kepet drive-on. :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#146911) Magnum_ válasza EQMontoya (#146910) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Sokszor kitargyaltuk mar ezt a temat.
En, ha IS-t keresnek, nem hivnalak fel a hirdetes egesze alapjan.

A 10k-val dragabb alatta levo kocsigurus kivanatosabb hirdetes az atlag szamara.

I humbly and respectfully decline™

(#146912) #89309696 válasza bbubby00 (#146829) üzenetére


#89309696
törölt tag

:(
Még mikor fiatal voltam (mintha most öreg lennék :D ) az ilyen stílusért olykor pofonnal válaszoltam, de ma már bölcsebb lettem, csak lenézően csóválom a fejem az ilyen reakciókra. Azért, mert sejtem, hogy az ilyen ember milyen frusztrációban élheti mindennapját otthon a családjával is, lehet az asszonyt is üti meg a kölköket is, de legalább is ugyanígy beszél velük. Ez nagyjából elmondható sok mindenkire, pláne azokra akik idegből mennek az utakon is, meg csinálnak minden agybajt.

(#146913) #89309696 válasza máyköl (#146830) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az egyik oka volt ez, hogy miért Megane-t vettem végül és nem G Astrát vagy B Vectrát. Ugyanilyenek. Pont erről poénkodtunk tegnap, hogy állt egymás mellett két egyforma F Astra a Tesco parkolóban, na mondom a kettőből talán lehet egy autót összehegeszteni még. :D

(#146914) EQMontoya válasza Magnum_ (#146911) üzenetére


EQMontoya
veterán

Tipikus frankon kiglancolt nepper auto amugy.

Nem tunik rossznak, de azert nyilvan sok minden nincs benne, ami az enyemben igen. Tovabbra en mindig ugy vagyok vele, hogy viszonylag friss rendszamos, kulfoldrol hozott auto neppernel, az valahogy gyanus.

A tippeket mindenesetre elfogadom, meghirdetem majd akkor ugy.

Same rules apply!

(#146915) Qru válasza Reggie0 (#146907) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerintük túl gyors voltam, szerintem meg túl lassú mert utolértek... :DDD

Fehér Farkas: Dolgoztam biztosítónál, ott láttam olyan képeket amiktől még most is lábrázást kapot, így sok-sok év távlatából is. Pl a motors aki elzakózótt és egy közlekedési tábla szabályosan kettévágta a csókát...

#nincsbennetarcsi

(#146916) Magnum_ válasza EQMontoya (#146914) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen. De most eladni akarsz, vagy vitatkozni az ismet trenddel?

I humbly and respectfully decline™

(#146917) EQMontoya válasza Magnum_ (#146916) üzenetére


EQMontoya
veterán

Igazabol azt hittem, hogy ha egy olyan tipust hirdetek, ami a kortaraihoz kepest draga, akkor azt olyanok keresik, akik sejtik is, hogy mit vesznek. Valoszinuleg tevedtem.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#146918) Reggie0 válasza Qru (#146915) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintuk vagy muszer szerint is? Mert ha nincs foto, akkor bekaphatjak :) Amugy 250 korul nem ernek utol, legfeljebb ott ahol feltorlodik a forgalom. A felszerelt villogo miatt, kocsitol fuggoen, van egy -10-20km/h vegsebesseg haranyuk. Ha jol emlekszem az octavia rs 18km/h-t veszitett miatta.

[ Szerkesztve ]

(#146919) Qru válasza Reggie0 (#146918) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bemértek a szupertrafival, nem volt kérdéses a dolog és nem is tévedtek. Am alámért a valós sebességemnek 1 km/h-val (150-el mentem gps szerint). Elsőre nem is értettem mert az előttem lévő L200 le is húzódott mert azt hitte őt kapják ki. Nem mentem olyan gyorsan (szerintem) de amikor már 2 perce mereven néztek át hozzám és jöttek mellettem szirénázva akkor kezdett gyanús lenni a dolog... :DDD
20k helyszini bírság amiben benne volt egy ingyenes záróvonalon megfordulás is: mondtam, hogy vissza kéne jutnom a pályra montdák, hogy forduljak meg. Mondom nekik, hogy de itt záróvonal van. Erre megismételte, hogy forduljak vissza. Beültek az Avantjukba és elhúztak.

mod:

Amúgy nem tudom mennyi a vége Krominak, de 210-nél már kifullad. Meg kéne chippelni... ;]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#146920) focvis válasza EQMontoya (#146917) üzenetére


focvis
veterán

Jó autó kell a népeknek; szépen tálalva. :)

Nem szerettem volna, ha kioktató stílusúnak értékeled a hsz-m, de tényleg jó volna kitakarítva fotózni. Én úgy szoktam. hogy mikor szépen kiganézom, akkor befotózom az autó belsejét vagy ha kívülről, akkor a külsejét. Így mikor rám jön az eladás, kéznél vannak a fotók.

(#146921) MunezXBK válasza focvis (#146920) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De Te rutinos vagy. :D

(#146922) tboldi válasza focvis (#146920) üzenetére


tboldi
nagyúr

Amilyen gyorsan cserélgeted az autóidat, elég gyakran ganézhatsz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#146923) MasterMark válasza Qru (#146919) üzenetére


MasterMark
titán

Csak 20k??? En 30k plusz 4 pontot kaptam multkor az 50 helyett 68-ert. :(

Switch Tax

(#146924) rbalint88 válasza tboldi (#146922) üzenetére


rbalint88
addikt

Jah, a volvot lehet ketszer is kell majd, olyan sokaig megmarad ;]

(#146925) #89309696 válasza MasterMark (#146923) üzenetére


#89309696
törölt tag

Én is úgy tudom 30k, a fix trafi szerintem annyit is ad. A rendőr lehet, hogy az útviszonyoktól és forgalomtól függően enyhíthet?

(#146926) focvis válasza rbalint88 (#146924) üzenetére


focvis
veterán

A bőr már 2x volt. :K Nagyon kényes a bézs szín. BTW a múltkor beültem egy nem Summum felszereltségű S60-ba, szintén bézs, de teljesen más abban a bőr minősége, kb. mint a Vectra C-ben, szinte dörzsöl. Vélhetően az lesz a hírhedt Volvo-féle darálék-bőr.

Munez + Boldi: :D Külső mosás még nem volt, így fotó sem készült, retkes a küszöb. A belsejébe elsőre belement 16 munkaóra (bőr, tetőkárpit, meg a szokásos dolgok).

[ Szerkesztve ]

(#146927) tboldi


tboldi
nagyúr

Mazda MX-5 Turbo – Draskovics Andris

bbubby00! Nem tudod véletlenül, hogy a tulajnak van-e nyilvános Instagram fiókja? Szívesen nézegetném még az autót. :)

(#146928) CactuS válasza CactuS (#146856) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Besz*rok, hogy sehol nem találok Renaulthoz egy ilyen műanyag vackot...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#146929) stickermajom válasza Magnum_ (#146909) üzenetére


stickermajom
addikt

Hú mondjuk arra a telekre én is rámennék.

(#146930) tboldi válasza CactuS (#146928) üzenetére


tboldi
nagyúr

3D nyomtatás? :)

(#146931) focvis válasza CactuS (#146928) üzenetére


focvis
veterán

Renault szervizben kérdezted? Filléres tétel lehet.

(#146932) Magnum_ válasza stickermajom (#146929) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En nem. Nincs aszfalt ut, nincs csatorna (nem tudom amugy, hogy az utcaban van-e).

A telen majdnem vettunk egy lakast, fulful volt, brutal engedtek az arbol, csak elhallgattak, hogy nincs csatorna :DDD

Cactus, unixba bementel szemelyesen? En is vettem mar bizbaszt a bmw-hez, amit keresoben nem talaltam, de szemelyesen bent megoldottuk, raadasul gyari alkatresz volt, de ritka.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#146933) brumi1024 válasza #89309696 (#146925) üzenetére


brumi1024
veterán

150 még nem objektív felelősség 130-ról (130 + 20 + 3 felett az), ezért helyszíni bírság van, maximum 30e Huffal.

(#146934) brumi1024


brumi1024
veterán

VAG-os fórumlakók: érdekel valakit egy ingyen elvihető VCDS 16.8 kábel? Alis verzió, nekem működött, de már csak porosodik.

[ Szerkesztve ]

(#146935) Magnum_


Magnum_
nagyúr

30perce jott a mail, hogy megerkezett foxpostba a valtozsak, gyorsan el is mentem erte, nem birtam magammal. Hibatlanul illeszkedik
[link]

I humbly and respectfully decline™

(#146936) Reggie0 válasza MasterMark (#146923) üzenetére


Reggie0
félisten

Azert 20k, mert a megallitos meres csak sima szabalysertesi eljaras. Objektiv feleloseg eseten 153-mal kene mennie legalabb, 20km/h a hatar, 3km/h a tolerancia.

Szerk, latom mas is irta.

(#146919) Qru: Ajaj az keves. Ha nem ertek volna utol, akkor buntit sem kaptal volna. Viszont a rendor utasitasara siman at lehet menni a zarovonalon, kb. barmire utasithat/megengedhet. Viszont ezek szerint a megallitast sem vegeztek szabalyosan. Ilyenkor azert jobb ha a parkoloseged lezerinterferenciat okoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#146937) #89309696 válasza Reggie0 (#146936) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ahh, már értem. Persze, ha megállítják akkor már 140-nél is megbüntethetik, csak akkor még kevesebbre. A fixtrafi 153-tól, de az fixen 30 ezer is.

(#146938) Qru válasza MasterMark (#146923) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha nincs ott az elfogó autó ezért még csekk sem jött volna. Ennek fényében a 20k és 0 pont szigorú nettó pénzbeszedés volt.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#146939) MasterMark válasza Reggie0 (#146936) üzenetére


MasterMark
titán

Engem is megállítottak, de így értem már.

Switch Tax

(#146940) bitpork válasza EQMontoya (#146902) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Majdnem 9 hónapig árultam Domit pedig a négy karikát azt szeretik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#146941) Qru válasza Reggie0 (#146936) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát nem, a lehajtón álltunk meg simán eltrafálhatott volna vki hátulról. Persze ők előttem állták meg... Mindegy motor járt, öv bekötve legalább a légzsák védjen ha mégis belémdurrannak.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#146942) sutszi válasza EQMontoya (#146910) üzenetére


sutszi
veterán

Teljesen egyetértek veled. De el kell fogadni, hogy sokan a kirakatra adnak kizárólag...
Van másik vetülete is. Ha már itt azt látod, hogy a minimális elvárható dolog nincs meg, akkor a hiába a műszaki tartalom...ha minden más le van rúgva...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#146943) bitpork válasza sutszi (#146942) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Aki az előítéletei rabja meg is érdemli h lemaradjon egy jó műszaki tartalomról.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#146944) MasterMark válasza Magnum_ (#146909) üzenetére


MasterMark
titán

Megnéztem, mert azt hittem tényleg sírás lesz, de nem volt.

Switch Tax

(#146945) CactuS válasza focvis (#146931) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglett a rohadék, Renault P37 a kulcsszó, bár itthonra nem dob találatot, de Bulgáriából van ebayről. Szervizes beszerző kollégát nem értem el, ha holnap se sikerül, akkor onnan megrendelem, azért ez mégse Kínából jönne.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#146946) MasterMark válasza CactuS (#146945) üzenetére


MasterMark
titán

Mindegy honnan jön ha úgyis ott gyártják. :D

Switch Tax

(#146947) focvis válasza brumi1024 (#146934) üzenetére


focvis
veterán

Jövőre még jól jöhet nekem... :DDD
Ha nincs más "rászoruló".

(#146948) CactuS válasza MasterMark (#146946) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem válogatok, ránézésre csak a színe más, azt meg jobb esetben sok évig úgyse fogom látni, csak jöjjön gyorsan. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#146949) F_Zolee válasza brumi1024 (#146934) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha nem repültek rá engem lehet...

(#146950) tboldi válasza CactuS (#146948) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ne reménykedj! ;]

Pár hónappal ezelőtt megkért anyum, hogy rendeljek egy Nillkin üvegfóliát az új telójára. Itthon nem kapható, de ő sem akart egy hónapot várni Kínára, úgyhogy kerestem egy EU-s eladót eBay-en és találtam is egy lengyelt. A tranzakció után 24 órán belül elküldte a csomagot, habár tracking numbert nem kaptunk, de gondoltam, sebaj, úgysem fog sokáig tartani. Aztán csak eltelt 4 hét, mire csöngetett a postás... A borítékon volt valamiféle szám, gyorsan be is ütöttem a 17track-be, és kiderült, hogy a lengyel posta egyik raktárában ült majdnem 3 hétig. Ha ezt tudtuk volna, megrendeltem volna inkább Kínából, legalább egy kicsit olcsóbb lett volna. :U

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.