Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142801) Tsebacsi válasza tboy93 (#142799) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Addig adtak alám valamit. Én még ezt is jónak éreztem, az 1 hónap nem volt vészes.
Valóban talán csak akkor jársz jobban, ha valami külön szerződésed van. Egyéb gyártónál ugye hallani olyat is, hogy el sem ismerik a hibát...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#142802) tboy93 válasza Tsebacsi (#142801) üzenetére


tboy93
nagyúr

Addig adtak alám valamit

Ez a minimum.

(#142803) CactuS válasza tboy93 (#142799) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk az újabb Euro6-os motorokkal sok gond volt, pl Fordnál is és kisbuszból csereautót se tudtak adni a javítás idejére. Hosszú hónapokat álltak az autók. Az más kérdés, hogy új autó kedvezményben visszaadták - némi ügyvédi közbenjárás után - a kiesett idejét az autónak, de na.

Magánszemélyként nyilván 1 hét is sok autó nélkül és baromi kellemetlen, azért veszed, hogy használd, de vannak dolgok, amiknél egyszerűen idő kell az átfutáshoz. Egy motorcsere sem az a kategória - költségben sem -, mint egy izzócsere, azt nyilván rendesen le kell papírozni, mert a szerviz sem akarja saját zsebből fizetni a dolgot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#142804) Tsebacsi válasza CactuS (#142803) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

4 millió volt ha hihetek a számoknak (kb. mindennel együtt).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#142805) CactuS válasza Tsebacsi (#142804) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehetséges simán. Anno Infinity q70 v6 3.0 első alkalommal a nagynyomású + a 6 csúcs cseréje 5,5 milla volt + 300k saját költség motortisztítás címszóval - ha nem kéred, nincs rá garancia -. Szerencsére kértük, mert volt még 1 ilyen kör. De ott is perrel kellett megfenyegetni a márkaszervizt/márkát, mert 2. körnél mondták, hogy nem garanciális hiba. Mi meg mondtuk, hogy max. csak szeretnétek, ha nem az lenne... Végül csak megoldották és meglett a hibaforrás is, egy rossz üzemanyagszivattyú.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#142806) Tsebacsi válasza CactuS (#142805) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jejzuss :Y

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#142807) Integrale válasza gzbotii (#142776) üzenetére


Integrale
veterán

Vezess.hu-n belül meg kell védenem Szörényi Andrást. Remekül beszél, annál is jobban ír. Van fingja a dolgokról, rossz helyen van.

"Bad reklám is reklám too"

(#142808) gzbotii válasza Integrale (#142807) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem azt mondtam, hogy nem értenek hozzá, csak a többség nem az a tipikus showman.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#142809) Richard! válasza CactuS (#142780) üzenetére


Richard!
addikt

Ezt a pöcsköszörűt igazán kilőhetné a maszkos Elon a zűrbe a homár autójával együtt. Nagy szívességet tenne az emberiségnek...igaz egyel több űrszemét lenne :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142810) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#142783) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Néha azt is kell. Jövőre megy a zúzdába.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#142811) MunezXBK válasza Richard! (#142809) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Eggyel. ☝️

(#142812) máyköl válasza CactuS (#142780) üzenetére


máyköl
veterán

Ja. Azt is ígérte, hogy 100.000 feliratkozó után végre nem azzal kezdi minden videóját, hogy "Sziasztok, én Horváth András vagyok".
Nem is értem miért nézem...

(#142813) Richard! válasza MunezXBK (#142811) üzenetére


Richard!
addikt

Túl gyorsan írtam... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142814) kisza25 válasza Tsebacsi (#142792) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A proceed se fogyasztana kevesebbet szerintem, de az lehalább 205 ló:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#142815) molnarpeter válasza kisza25 (#142814) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

V60 PHEV meg semmit nem enne, 'szt 300 tagú ménes ;]

(#142816) Tsebacsi válasza molnarpeter (#142815) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nagy a dilemma (fszt, nincs zsé :DDD )

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#142817) brumi1024 válasza Tsebacsi (#142816) üzenetére


brumi1024
veterán

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#142818) Tsebacsi válasza brumi1024 (#142817) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Persze, rúgj belém Te is... :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#142819) focvis válasza molnarpeter (#142815) üzenetére


focvis
veterán

Ne provokáld a kedves urakat, mert úgyis nekem kell magyarázkodnom a végén. :DDD [kép]

(#142817) brumi1024: Nem rossz! Majd bejáratás után térjünk vissza rá.

[ Szerkesztve ]

(#142820) zolynet válasza focvis (#142819) üzenetére


zolynet
addikt

Élni tudni kell:

@Hungaroring :DDD

Life is too short to stay stock!

(#142821) bitpork válasza zolynet (#142820) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hungaroring - uri huncutsag. Nekem dugoban klimazva ennyi ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#142822) Szoszo94 válasza zolynet (#142820) üzenetére


Szoszo94
őstag

Shell kútról haza, városban, 2km 18L/100km. És papásan jöttem, csak sok volt a piros ;]

Milyen tütü ez? Tetszik a műszerfal.

tboldi: Köszi! :K

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#142823) tboldi válasza Szoszo94 (#142822) üzenetére


tboldi
nagyúr

7. gen Accord 2.4 Type S

(#142825) vans? válasza gzbotii (#142766) üzenetére


vans?
őstag

Szamomra gyakorlatilag a tokeletes auto kategoriaja. :)

hábm bábm

(#142826) #89309696 válasza Chereiose (#142794) üzenetére


#89309696
törölt tag

64-es. Pár hónapja Buci vett egy kamerát és akkor számolgattuk, hogy a 64-es sem képes egy egész éjszakát végigvenni, az eleje hiányozni fog reggelre, mert azt törölnie kell a kamerának.
Mindenképp 64 GB legyen, meg valami olyan ami bírja a sok felülírást, ami autós kamerába való.

(#142827) #89309696


#89309696
törölt tag

Azért ennyire nem tragédia Handrás, vannak ennél sokkal irritálóbbak akiket fel kéne rúgni, akár más témakörökben is. András csak szimplán unszimpatikus mindenkinek akinek vannak erkölcsei, aztán ennyi. Meg szoktuk nézni nagy ritkán 1-2 videóját még így is. A tök átlagos Youtuber influenszer viselkedést hozza, nincs semmi kirívó ami miatt ódákat kellene zengeni róla miért utáljuk. Szimplán csak utáljuk azt kész.

(#142828) Gsx-rr válasza #89309696 (#142827) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Unszimpatikus volt eddig. Most mar szintet ugrott es arogans nagykepu barom lett belole!

(#142829) MasterMark válasza Gsx-rr (#142828) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom, én se látom ezt amit itt magyaráztok.

Switch Tax

(#142830) Gsx-rr válasza MasterMark (#142829) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Lattad az emlitett utolso videot? Szerinted az a stilus rendben van? Mikor valakit kesz tenyek ele allitanak es o elvakultan fujja a sajat demagog dumajat ,ugy ,hogy bizonyitottan nincs esetleg igaza?

(#142831) MasterMark válasza Gsx-rr (#142830) üzenetére


MasterMark
titán

Miben nincs igaza? Semmi kirívót nem láttam ami így megbotránkoztatna. Szerintem ti túl komolyan akarjátok ezt venni, és olyat láttok bele ami nincs, csak mert antipatikus maga a személy.

Switch Tax

(#142832) stickermajom válasza Gsx-rr (#142830) üzenetére


stickermajom
addikt

Handrás egy üzletember, és nagyon jó érzéke van hozzá. Mindig megtalálja az aktuális hypevonatot, és minden további nélkül felül rá. A content pedig az átlagnak pont elég, pörög a megtekintések száma. Szerintem nem kell komolyan venni, helyén kell kezelni a videóit.

(#142833) Tsebacsi válasza MasterMark (#142831) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincs ezzel baj, mindenkinek lehet véleménye, mégis valahogy az őt ellenzők tábora a nagyobb. Amikor szembe állítja a saját érdekeit és véleményét másokéval, illetve tesztre kerül, akkor látszik, hogy görcsöl és bizonygatja az igazát, ha meg jönnek valami kritikával, akkor meg jön a "De akkor is jó volt nem, hehehe". Ez sokakban (bennem is) visszatetszést kellt. Nem kötelező szeretni vagy nem szeretni őt, de véleményünk az van róla, és nem 1 videó alapján. Biztos élőben normálisabb (ezt akarom hinni) de a videóiban néha túltolja a marketinget (úgy értem az önmarketinget, azaz amiben "hisz" vagy amit képviselni akar).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#142834) #89309696 válasza Gsx-rr (#142828) üzenetére


#89309696
törölt tag

Izzad egy kicsit az kétségtelen, mert az Apple termékek eladták saját magukat, a villanyautók, pláne a Tesla az meg elég nehéz dió.
Az említett videóban semmi extra nem volt szerintem, simán hülyegyerekként belepofázott tök feleslegesen ráadásul olyan embereknek akiknek nagy tapasztalata van ebben, ő meg csak egy jóskagyerek a témában. Ez gagyivá tette az egészet, de minden influenszer ekkora pofával nyomul, főleg ha hiányos a nézettségi statisztika. Neki pedig még bőven hiányos, mármint ha az Apple korszakához nézzük és szerintem ő túl akarja azt szárnyalni.

Ennél sokkal irritálóbb volt a pár hónapja lenyomott sportkocsi kontra Tesla S 400 méteres gyorsulás. Tudják jól, hogy a Tesla ott mindent ver és erre lehet matyizni, 800-1600 méterre már nem merték bevállalni, se két körre egy versenypályán, se gurulórajtra. Mikor ezt megmondták neki a kommentekben csak a kifogások jöttek mi más... Közben a benzines autókról sem tudtunk meg semmit, de azt igen, hogy András mekkora fasza csávó, hogy ő egy ekkora bulit össze tud hozni ennyi autóval és ilyen értékekben. Az egy szar videó lett, pláne annak tudatában, hogy milyen jó videót lehetett volna belőle csinálni.
Az autómosós videója nem volt annyira gáz bár a pénz onnan is fröcsögött hogy az egy drága autómosó szalon (Andrásra egyébként sok Family Guy Mort vicc ráillene pénz témában, remélem így eléggé politikailag korrekt voltam), a rohadnak a Teslák videó is tűrhető volt, én azt hittem hogy valami brutál marketing fossal majd nyálazza a Teslát, de nem. Feleslegesen dumált 3x annyit, mint kéne, de nem volt vészes az a videó sem.
Ezek a mutogatok valami plázacicákat 40 éves fejjel videók is marha cikik, a nyálverés a pénzre, hogy hát most kilyukadt a 80 ezres gumi Dobogókőn és jajj ez tuti javíthatatlan mert ő tudja és ez jajj 80 ezer, még a Laptimingban is megemlítette hogy ez jahj 80 ezer mert most cserélte (ha egyáltalán cserélte)..., mintha nem fizetné ki neki a Tesla úgy is.... A Szakonyi akinek ezerszer nagyobb vagyona van az egy tök nyugodt és korrekt pali ő lehetett volna inkább Tesla nagykövet, az András egy bolha mellette kb és úgy is ugrál. Sok minden gagyiság van benne, de totálban nem irritáló annyira azért. Teljesen átlagos netceleb csak, néha kisebb kilengésekkel. Még a leszarom és hülye vagy beszólásaival is, nála sokkal nagyobb Youtuberek is mondták már ezt a nézők pofájába, hogy az ő szavaikkal éljek, egyszerűen manapság ez így megy úgyhogy ez sem kirívó. Ettől még persze emberhez sem méltó, de azt nem is állítjuk, hogy az influenszer, youtuber, netceleb izék emberek, csak humanoid formájú élőlények.

Oké, én kiadtam a stresszt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#142835) Gsx-rr válasza MasterMark (#142831) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nagyon sok mindenben. Elferdíti az életszerű valóságot. Az a baj ,hogy nem a fan-ok nem oda pozicionálják be az elektromos autót ahová ma még való. Amúgy csak meg kell néni a dislikeokat

Vályinak igaza volt.
Amikor ezzel is szembesítve volt csak habogott ,de hogy mi jövőben gondolkodunk ,meg majd jó lesz ez stb....

Tehát egy városi autó ,tök mindegy a 300 kilométeres hatótáv városon kívül egy nagyon kompromisszumos utazási eszköz.

Bírom mikor azt mondják ,csak fél órát kell megállni tölteni azt mindenki kibírja. Persze csak az elfelejtik ,hogy nem autópálya-tempóval hanem alatta 20-30 kilométeres sebességgel közlekedett ahol már alapban 1 órás hátrány+30 perc töltés van egy etapnál.
A másik ,hogy azt is elfelejtjük ,hogy az első full töltésről indulás még oké ,de utána mikor az ember 20 százalékról 80 ra visszatölt gyors töltővel akkor ha elindul megint 20 százalék körül töltőt kell keresni ,tehát az akkukapacitás 60 százalékával lehet játszadozni ahol már megdőlnek a hatótávok amik papíron le voltak írva.

Nézzétek meg Karotta "előadásait" az elektromos autózásról
[link]

[ Szerkesztve ]

(#142836) #89309696 válasza Gsx-rr (#142835) üzenetére


#89309696
törölt tag

Egyébként igen. Ott a töltéssel el vannak mahinálva a Km-ek a 20-80% miatt ahogy az is, ha a gyorstöltők visszaveszik a teljesítményt mert ketten vagytok épp rajt, meg a 150 helyett csak 130-cal megyünk.

A benzines meg 5 perc alatt tankol, hugyozik, vesz egy benzinkutas csomagolt szendvicset és lép is tovább menet közben megeszi, feleannyiszor kell megállnia tankolni is és nyomhatja amennyivel tetszik mert 2x-3x akkora tartalék Km van nála amit ismét jóval gyorsabban megrak. Ráadásul pont a Tesla lenne alkalmas vezetés közbeni kajálásra, ahelyett beülnek étterembe. :U

[ Szerkesztve ]

(#142837) focvis


focvis
veterán

Linkelje valaki, legyen kedves, ezt a handras Laptiminget, most már kíváncsi vagyok rá. Thx!

(#142838) #89309696 válasza focvis (#142837) üzenetére


#89309696
törölt tag

(#142839) focvis válasza zolynet (#142820) üzenetére


focvis
veterán

Szép! :)
Nálam a jelenlegi vassal trepni gázon sikerült hasonló [kép], kicsit még ment volna - talán úgy 40-42-ig.

#142838) Fehér Farkas: Köszönöm, este megnézem!

[ Szerkesztve ]

(#142840) zolynet válasza Szoszo94 (#142822) üzenetére


zolynet
addikt

#142821 bitpork: "Nekem dugoban klimazva ennyi" -> na az az uri huncutság :DDD

Life is too short to stay stock!

(#142841) tboldi válasza focvis (#142839) üzenetére


tboldi
nagyúr

Remélem, Saint_ téged is megszól a kézben tartott mobiltelefon miatt. ;]

(#142842) focvis válasza tboldi (#142841) üzenetére


focvis
veterán

Ja; a netről töltöttem le a fotót! :D

@Saint: Tömörítve vagyon a letöltött fotó; szerintem a photoshop is bejátszott.

[ Szerkesztve ]

(#142843) Magnum_ válasza tboldi (#142841) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

Focvis: majd az eredeti foto exif adata megmonnya ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#142844) EQMontoya


EQMontoya
veterán

A nap legcoolabb arcai díjat ennek a nemet társaságnak adom, akik lábon idejöttek ezekkel. A Skodaban felforrt a víz, de láthatóan nem érte őket váratlanul. Tudnak élni :)

Same rules apply!

(#142845) gzbotii válasza focvis (#142839) üzenetére


gzbotii
veterán

Voltál Németországban?

;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#142847) Magnum_ válasza gzbotii (#142846) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Eisenstadt van Nemeto-ban is? En csak az ausztriait ismerem.

I humbly and respectfully decline™

(#142848) EQMontoya válasza Magnum_ (#142847) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerintem a sebességkorlátozások okán merült fel a kérdés :) :)

Same rules apply!

(#142849) gzbotii válasza Magnum_ (#142847) üzenetére


gzbotii
veterán

Rájöttem, hogy keverem Eisenachal ezért utánna kellett néznem. Tudtam, hogy van egy olyan városban szoci autógyár, aminek a nevében benne van a vas. Valamiért Trabi ugrott be.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#142850) Jorus válasza focvis (#142839) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez GPS szerint mennyi?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.