Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134017) #89309696 válasza kelly416 (#134011) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ez mindig is így ment, ha valamit elkezdenek tömegesen használni az nem lesz ingyenes, adó kerül rá stb. Ezekkel azok jártak igazán jól akik az elején beleugrottak és még az ingyenes időszakban kitermelte az árát, de ugye az bazi nagy rizikó. Még ma is bazi nagy rizikó, szépen mutatnak az adatok ugye amíg a támogatások el nem tűnnek, meg az adók meg nem jelennek. Ezért nem szeretem mikor a csóró polgárra rá akarják tukmálni a napelemet, merthogy onnantól ingyen van az áram és csak a napelemet kell fizetni. Aztán elfelejtik megemlíteni, hogy amíg a szolgáltató megveszi a napelemtől a villanyt ez addig működik, ha nem fogja akkor lehet újra villanyszámlát és napelemet is fizetni meg még adót is ha közben az is rájön. Ezeknek csak akkor van értelme ha szigetesített a rendszer, de az sokkal drágább, nem szolgálja ki a házat úgy teljesen és adó arra is jöhet bármikor. Jól rá fog cseszni megint nem kevés ember, akik kevés pénzzel beleugrottak ilyenekbe. Gazdasági válság lvl 2, mikor majd nem tudják fizetni a hitelekre felvett napelemet.
Én úgy vagyok ezzel, hogy akkor vágok csak bele mikor politikailag kiforrja magát és már előre kiszámolható lesz minden költsége. Az még jó sok év azért.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.