Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130956) Magnum_ válasza Mágus2 (#130952) üzenetére


Magnum_
nagyúr

aha, hidd el, kellően jó kondiban vagyok ahhoz, hogy rendesen feltett olajszűrő házat leszedjek egy évvel később. ahogy írtam múltkor, az astrán is indokolatlanul volt rátépve. értem, hogy véded a mundérbecsületet (tök felesleges, kevés a nem pék és már kb általános és nem előítéletesség), de csak előtted írtak vagy 3 negatív példát, alátámasztva a pékségeket. Természetesen a csavarhúzós dolog is eszembe jutott, de mivel betétszűrő egy gyári műanyag házban, így annyira nem lett volna praktikus, de elhiszem, hogy te azt is átszúrtad volna. (mondjuk azért titkon bízom benne, hogy nem, de - mint a febti példák is mutatják - láttunk már páran karón varjút.

tehát ameddig így végzitek a szakmátokat, addig kénytelen vagyok néha én is beolajozni a kezem. és direkt írom így, mert pl szokás orvosokat, ügyvédeket, tanárokat stb szidni (sőt, manapság napi sajtót olvasva divat is), akkor Ti se maradjatok ki. mondjuk alapja is van. Már előre gyomorgörcsöm van, ha pl féktárcsát kell cseréltetni, mert ahhoz nem nyúlok. És ahogy írtam, ez gáz, hogy ilyen silány a munakvégzés minősége általánosságban. Lehet úgy csinálni, mintha nem lenne egyértelmű, de szerintem én pont többet költök az autóim műszaki állapotára, mint indokolt lenne, de nagy elvárás-e olyan minőségű munka a pénzemért, mint amilyen mondjuk én nyújtok a megbízóimnak?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.