Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104045) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Tegnap megnéztem az új Dustert. Röviden; nem lesz ilyen autóm. Álló helyzetig jutottam csak, benzines tesztautó nem volt. Viszont furcsán büdös belülről és feltűnően kényelmesek az ülései (végre egy új autó, aminek nem a megszokott kemény szivacs ülése van). A váltógombon lévő recés ezüst színű gyűrű szörnyen irritálta a tenyeremet, és mondjuk elég furcsa volt a térdmagasságban lévő fényszórómagasság állító potméter is. De egyébként nem nagyon tudok belekötni (mármint így, nem mozgó helyzetben). Mondjuk 1.6-os szívóval és a választható extrák többségével azért sokkallom kicsit a 4.25M Hufos árat érte. Megkérdeztem, hogy mennyire szokott gond lenni a korrozióval az előző Dustereknél. Igazából erre a kérdésre nem kaptam választ, viszont megtudtam, hogy 8 év az átrozsdásodás elleni garancia. :D
Megrendeléstől számítva fél évet kéne rá várni 16-os kerékkel, viszont 17-essel rendelve már nem tudott időpontot mondani az átvételre az értékesítő. Nem értem mi van, egyre több márkánál legalább fél éves szállítási idő van újabban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.