Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

most ujjítottam ezt a vasat és jó lenne ha a tapasztalatokat megosztanátok velem :DD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2) PPeter válasza Kicsirics77 (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Mivel te újítottad (ujjítani hogy kell? :DDD pfuj!), majd Te mesélsz róla nekünk.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) Kicsirics77 válasza PPeter (#2) üzenetére


Kicsirics77
veterán

te mán megint csak fikázni tudsz vazzzzzzze a multkor is osztottad az eszet én elhiszem hogy marha nahy menő vagy meg minden de az ember azé jár a fúrumra hogy tapasztalatokat gyüjtsön nem pedig azért hogy leugassák.csak ennyi a szerény véleményem
egyébként semmi bajom veled csak kicsit visszábvehetnél a flegmázásból

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4) PPeter válasza Kicsirics77 (#3) üzenetére


PPeter
addikt

De hát ha egyszer Te írtad, hogy most vettél ilyet, és más még nem jelentkezett korábban, hogy ilyen írója, akkor ki mástól várhatunk tapasztalatokat, hanem Tőled? :) Arról meg végképp nem tehetek, hogy nem tudsz magyarul írni. :D

Mesélj, milyen az író? Csendes? Hangos? Milyen lemezzel eteted? Mennyi idő alatt végez egy 16x-os írással?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#5) Kicsirics77 válasza PPeter (#4) üzenetére


Kicsirics77
veterán

igazán arra lettem volna kiváncsi hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel az íróval.
én meg vagyok vele elégedve bár nemsok lemezt írtam még vele lightscribet meg főleg nem mert majd csak a jövő héten kapok lemezt
egyébként az elérési ideje kicsit hosszúnak tűnik nekem a nec 4551 után
a ricoh+r lemezt azt elég gyorsan meg írja
egyelőre minden okés vele

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6) Digital


Digital
addikt

UP! a témának,mert érdekel a dolog!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) Digital


Digital
addikt

UP!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

nah egyelőre nem nagyon töri magát senki sem gondolom azért mert nem sokan használják még ezt az írót, én egyelőre maximálisan meg vagyok vele elégedve[link]
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9) Sdi


Sdi
addikt

Itt egy kicsit pörgősebb a téma: [link]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#10) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

szerintem lehet a témát offolni mert nem nagyon pörgött rá senki

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.