Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hi


hi
tag

Szoval: Nemreg beruhaztam egy Liteon LTR-16102B nevu CD iroba. Igy elsore jo vasarnak tunik, de szeretem, ha van valakinek tapasztala/velemenye megosztana velem.
Thanx.

(#2) Zweistein válasza hi (#1) üzenetére


Zweistein
csendes tag

Ismerősnek is ilyen van asszem (vagy egyel régebbi), és már lassan ősz óta használja sikerrel, pedig nem nagy ász a SZG körül...
Szal jó. Tudtommal.

Tanár-Diák kapcsolat nem létezik. Én vagyok rá az élő példa.

(#3) Mixa


Mixa
tag

Hol vette a cd-írót? Webes cím kéne, kisker. Mennyibe került?

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#4) hi válasza Mixa (#3) üzenetére


hi
tag

Adhatok webes cimet, de sajnos nem Magyarorszagon vettem. Ha megis segit: www.alliancecomputers.ro
Ketnyelvu oldal, angol valozata is van.
Szoval, nem akarom dicserni, ezidaig megirtam par cd-t de egyet se rontott el. 2Mb cache, Burn proof, stb. Az igaz, hogy 10x nem tud irni, viszont tud 2x,4x,8x,12x, es 16x.
Majd meglassuk, bevalik-e....

(#5) karib


karib
addikt

Mostanában állítólag kimondottan jók a LiteOn írók és olvasók (mérvadó site-ok szerint). Ráadásul piszok olcsó is. Hibajavításuk, audio grab, ilyesmik néha kicsit átlag alatti, de hát ennyi pénzért? 12/10/32x 20e körül kő legyen nettó kisker, és a többi is hasonló...

Otthonra szerintem egész tűrhetők, ipari és profi célokra persze egyelőre én sem ajánlanám.

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.