Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Linux + tuning (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Birja ez a kettő egymást? Stabil a rendszer mint az állat prime fut ameddig akarom, de mégis tuningolt. Fogja ezt szeretni a linux ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) nygma válasza Esmein (#1) üzenetére


nygma
addikt

a linux sem érzéketlenebb a túlhúzásra a windows-nál. de ha win alatt stabil a rendszer, akkor linux alatt sem lesz nagy gond. (olyat már láttam, hogy ha a pci/agp frekvenciák nem stimmelnek, akkor gáz van)

(#3) Esmein válasza nygma (#2) üzenetére


Esmein
nagyúr

133*12@166*12 az osztó nőtt 1-el ugyhogy az nem lehet probléma. Win alatt beton a rendszer.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) S0LaRiaN


S0LaRiaN
csendes tag

te, probaltal te mar bebootolni egy linuxot tulhuzott procival? ;]

[Szerkesztve]

(#5) S0LaRiaN


S0LaRiaN
csendes tag

enmeg btw ojat lattam hogy 800as cel2 1.2gigan windowsnal betonstabil, tobb hetes uptimek, lilo pedig elhasal ... mire rajottem h az overclock a gond es azer hasal el ;)

[Szerkesztve]

(#6) PrinczA


PrinczA
őstag

Nekem a 1.3-as tualatin anno ment ~1,5-on es minden jo volt, igaz Win-nel nem probaltam, sot regebben a 800-as Cerka ment ~1000 de ott se probaltama Wint.

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

1600@2000
tökéletesen megy.
btw gondom van az apt-get -tel. Történetesen baszik működni. Cd-n nem találja pl a bitchx-et.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Linux + tuning (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.