Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59311) lacafaca


lacafaca
őstag

Sziasztok! Egy linuxos gurut keresnék, aki egy kis segítséget tudna nyújtani egy kis csapatnak. Privi kereess meg ha van egy pici időd ránk. Köszi! :R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#59314) lacafaca


lacafaca
őstag

Én csak a kerítő vagyok, de ha valaki segítene akkor keressen meg. (nem egy ubuntu telepítésről van szó)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60036) lacafaca


lacafaca
őstag

Sziasztok...egy kis segítséget kérnék. Rpi3+ra szeretnék rendszert fölrakni( msd), a noob alatt semmi gondom, az megvan hogyan kell csinálni... win10 a rendszerem, nincs (és nem is lesz linuxom). próbálok a raspbian helyett másikat is föltenni, de itt van gondom. van olyan os, amivel nincs gondom, rendes lemezképfileként leszedem és megírom az sd-t disckimager segítségével, ezzel semmi gondom. viszont van os, ami raw formátumban jön le, na azzal fingom nincs mit lehet kezdeni...egy kis segítség jól jönne, ha egyeltalán win alatt lehet kezdeni ezzel valamit. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60038) lacafaca válasza ubyegon2 (#60037) üzenetére


lacafaca
őstag

talán mert linuxos kérdés...nem okításért jöttem, segítségért

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60040) lacafaca válasza CPT.Pirk (#60039) üzenetére


lacafaca
őstag

[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60042) lacafaca válasza CPT.Pirk (#60041) üzenetére


lacafaca
őstag

Köszönöm, teljesen érthető volt... :R :R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60046) lacafaca válasza ubyegon2 (#60044) üzenetére


lacafaca
őstag

Ha moderátor akarsz lenni, ne itt teperjél, keresd föl Parcit...ha nem tudod ki ő, akkor belinkelem neked szivességből az adatlapját ;)

King Unique: nem lehet mindenféle okoskodás nélkül segítséget nyújtani? nem értem a mai fiatalságot de komolyan...gáz..

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60047) lacafaca


lacafaca
őstag

Meg is oldottam az instrukciók alapján, köszönöm mindenkinek a gyors segítséget. :R :R :R

Ja és elnézést azoktól, akiknek bántotta a kis lelkét egy ide nem való kérdés föltétele. ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60051) lacafaca válasza ubyegon2 (#60050) üzenetére


lacafaca
őstag

:DDD :DDD :DDD szerintem meg pont a 20 éves fiammal vagy egykorú a reakcióid alapján..vagy lehet a 14 éves lányommal...de mindegy is, én itt befejeztem. ;)

Fórumszabályzat: ha nem a témához kapcsolódik a postod, használd a "offtopik" pettyecskét ;) ...csak hogy tanulj ma is valamit a fórumozásról itt...

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60054) lacafaca válasza Rimuru (#60052) üzenetére


lacafaca
őstag

[link] bejelölhetsz, aztán megbeszélhetjük a világ nagy dolgait messengeren...nem titok a személyem és elég sokan ismernek itt...gyertek bátran és adok pár tanácsot a felnőtt élethez ha szükségetek van rá. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60061) lacafaca válasza King Unique (#60059) üzenetére


lacafaca
őstag

Aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul... ha egy fizikus asztaltársaságnál ahol te is helyet foglalsz, a körötökben van egy fizikus-biológus és egy másik társasági tag megkérdezi tőle a papucsállatka szaporodási szokásait ami számodra nem ismert téma akkor te fölugrasz mérgedben és kikéred magadnak a kérdést? Csak mert te nem értesz hozzá? Csak azért, hogy a központban lehessél? Ugye hogy nem...a segítséget megköszöntem, nem is értem miért pörögtök még a témán. :)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60064) lacafaca válasza King Unique (#60062) üzenetére


lacafaca
őstag

Mondjuk én az asztaltársaságot a Ph közösségnek gondoltam, de ezek szerint ez már nem az a hely... :(

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60073) lacafaca válasza Frawly (#60066) üzenetére


lacafaca
őstag

Köszi, de egyelőre semmi más problémám nincs, volt már dolgom linuxal, nem sötét folt...csak szerettem volna egy gyors választ ott, akkor a kérdésemre (elvégre csak egy linuxos kérdés volt) és váratlanul ért a "letámadás"...kicsit értetlenül állok elötte, de el kell fogadni hogy ez a világ már nem az a világ ami volt...nem is tudom mi lenne ma, ha anno a basic korszakban így álltunk volna egymáshoz.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#62588) lacafaca


lacafaca
őstag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: mehet mezei linux szeróra, vagy van valami különleges diszt. szerverekre? (64mag kezelésével van-e prbléma)

Köszönöm a választ!

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.