Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) andorpapa válasza Barton (#200) üzenetére


andorpapa
őstag

Nem rossz!

Most töltögetem a FC3 DVD iso-t, szerencsére mióta Matáv bácsi megnövelte az ADSL sebességét, könnyebben mennek ezek a dolgok.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#202) mkbla válasza n0_gAboR (#193) üzenetére


mkbla
senior tag

Nekem pont azért nem tetszik, mert nagyon szar az rpm csomag-kezelése. nem lehet semmit se normálisan le ill. feltenni rpm csomagokból, olyanok voltak, h amikor épp szervert akartam csinálni (csak h kiprobáljam a suse-t is szerverként, elég furcsa dolgok történtek, miután felraktam, elkezdtem ritkitgatni a csomagokat (mert hát ugye minek a szerverre;DVD/CD iro, film és zene lejátszó, képnézegető, meg egyéb multimédia programok.... magával rántott pár 100 függőséget, én nem olvastam mindet végig, csak le OK-ztam h akkor szedjen le mindent amit kijelölt.... a következő indításkor kernel Panic fogadott...., aztán óvatosabb voltam, reinstall után megint nekiálltam csomagokat ritkitani, ekkor már többet fennhagytam.... de következő indításkor a KDE nem volt hajlandó betölteni...... icewm-ből megpróbáltam visszaállítani, amikor feltettem a hiányzó csomagokat, magával rántotta a CUPS-ot (ami tudvalevőleg nyomtatáshoz szükséges.... de nem tudom mi köze a grafikus felülethez, vagy pár más 1éb dolgoknak...) mind1 szerintem a suse akkor se jó, nem lehet testre szabni, legalább is nekem egyáltalán nem sikreült.....
1ébként nekem a hardveres részével sincs semmi gondom.....
Mandrake-hez (és sokminden máshoz) pl az rpmfind.net -en lehet találni csomagokat.
Mandrake Rulez!!!!! ;]



[Szerkesztve]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#203) mkbla válasza vicsuz (#194) üzenetére


mkbla
senior tag

bocs lehet h félreérthtően mondtam, én is a gyökérparticióra gondoltam aminek a jele: /
a /root-nak nem kell sok,

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#204) vicsuz válasza mkbla (#203) üzenetére


vicsuz
csendes tag

bsd-nél én csak 256 megátt szoktam adni / (root-nak), de megnéztem egy-két linuxos szervert is, ahol több gigát adnak meg valóban, aztán ezekből adódnak a félreértések :) de semmi gond.

(#205) mkbla


mkbla
senior tag

1ébként nekem a betöltési sebességgel nincs semmi bajom, nekem vilámgyorsan betöltödik (10.1)

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#206) mkbla


mkbla
senior tag

meg 1ébként is a mandrake 10.1 több mint 800 MB-ot is elfoglalhat ha felrakod a különbözö felhasználói programokat.... úgyhogy sztem kell az a néhány giga....

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#207) mkbla


mkbla
senior tag

meg 1ébként is a mandrake 10.1 több mint 800 MB-ot is elfoglalhat ha felrakod a különbözö felhasználói programokat.... úgyhogy sztem kell az a néhány giga....

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#208) mkbla


mkbla
senior tag

na... ezt meg hogy sikerült 2X idebönki.... :F ugyes vagyok....

[Szerkesztve]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#209) eddie303 válasza vicsuz (#204) üzenetére


eddie303
őstag

Asszem, FreeBSD-nél minden gyökérben levõ könyvtárat alapból más partíciódarabra tesz, de javítsatok ki. Így aztán könnyũ 256 megát adni /-nek :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#210) mkbla válasza eddie303 (#209) üzenetére


mkbla
senior tag

:)) ezen én is csodálkoztam.... mivel a 10.1 -es mandrake alapbol minden nélkül kb 750 megát akar felrakni (nem emléxem pontosan) ....

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#211) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

mandrake 10.1-ben hanyas KDE illetve GNOME van?

lehet hogy kiprobalom igy most hogy nyomtam egy kis ideig suse 9.2-vel, sot lehet hogy egymas melle teszem oket a winyon (ugye lehet ilyet).

nekem a suse kb 2x annyi ido alatt jon be mint az XP, ez masnal is ennyi szokott lenni?

(#212) mkbla válasza n0_gAboR (#211) üzenetére


mkbla
senior tag

- KDE 3.2.3
- GNOME 2.6

Ja, lehet, ha van helyed a winyón :))
csinálsz külön root (gyökér) particiot, a swap ugyanaz, és asszem a /home (vagy /usr, amelyik van) ugyanúgy fel lehet csatloni.

Nekem elég gyorsam bejön a linux (10.1 Mandrake) kb 15-20 mp
Suset-nem tudom 1ébként a winfos se sokkal lassaban jön be....

[Szerkesztve]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#213) tildy


tildy
nagyúr

Vettem egy Asus WIFI-b kartyat.Picimacis.
Linux persze nem látja:(
Ötletek?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#214) aurum válasza tildy (#213) üzenetére


aurum
senior tag

chipset?

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#215) tildy válasza aurum (#214) üzenetére


tildy
nagyúr

MArmint mineka chipsetje?A notie? vagy a berakott wifi kartya chipje?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#216) zfarkas válasza tildy (#213) üzenetére


zfarkas
senior tag

ndiswrapper kell Neked! Én is ezt használom a wlan cuccomhoz:
Bővebben: link

Raw Dark Pure

(#217) tildy válasza zfarkas (#216) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi ezt kipróbálom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#218) mkbla válasza tildy (#213) üzenetére


mkbla
senior tag

milyen linux? milyen kernel?

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#219) Blackmate


Blackmate
senior tag

Lenne egy nagyon láma kérdésem:

Leszedtem a linux.inf.elte.hu-ról néhány Linux disztribúciót ISO-ban (Mandrake, Suse, UHU ...) és annak rendje módja szerint kiírtam DVD Decrypter-rel. Total Commander alatt ISO pluginnel belenéztem a fájlokba, és a legtöbben talaáltam egy boot.images rejtett könyvtárat. A kiírt CD-n viszont nyomát sem találom. Ha jól sejtem ez a CD-ről való bootoláshoz kellene. Lehet ebből prblámám, hogy nincs a CD-n?

[Szerkesztve]

(#220) n0_gAboR válasza Blackmate (#219) üzenetére


n0_gAboR
őstag

legegyszerubb sztem ha kiprobalod h bootol e:)
pl egy cd-rw-vel vagy dvd-rw-vel.

(#221) tildy válasza mkbla (#218) üzenetére


tildy
nagyúr

Természetesen Debian.2.4.28 as kernel
a a 2.6os verziók sz@rakszanak a laptopon.(nem emgy vele a framebuffer, a halokartya, az usbs egér, szóval:()


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#222) zfarkas válasza tildy (#221) üzenetére


zfarkas
senior tag

Debian mi? Woody/Sarge?
Ha Woody-d van, javaslom a Sarge-ra váltást. Nekem nagyon bejön. Hasít a notimon ezerrel, szinte semmit sem kell forrásból feltennem, míg Woody esetén ez elkerülhetetlen volt.
Persze ez csak javaslat.

Raw Dark Pure

(#223) tildy válasza zfarkas (#222) üzenetére


tildy
nagyúr

Sarge van. Ha jól tudom. De mindjárt megkérdem a párom, ő minden linux titkok tudója.Kivéve a 2.6.x kernel;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#224) tildy válasza tildy (#223) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, sarge van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#225) mkbla válasza tildy (#221) üzenetére


mkbla
senior tag

szivesen segítenék neked (föleg hogy földim is vagy) de sajna, nem tudok... én nem használok Debiant (egyenlőre, amig ki nem irja haverom)....

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#226) dermedt


dermedt
aktív tag

Hello mindenkinek!

Sikerült feltelepítenem a SuSE Linux 9.2-t a gépre , de mivel a legtöbb felhaználói progi Windowsra van fejlesztve , ezért letöltöttem a WINE nevű emulátor program SuSE változatát, amelyet fel is telepítettem a gépre.Mostmár csak arra lennék kíváncsi . hogy hogyan tudom használni a WINE-t , mert eddíg nem sikerült vele elindítanom az exe fájlt.

........mindent szabad ,ami nem TILOS......

(#227) at100


at100
csendes tag

Sziasztok!

UHU Linux alatt lehet-e DirectX-es alkalmazást wine emulátor segítségével futtani?

Van több, egyszerű játékom, ami csak DirectX-el futtatható. Van erre valami megoldás?

[Szerkesztve]

(#228) zsoi


zsoi
senior tag

sziasztok.
Suse professional 9.1-s linuxom van.
A problémám az hogy én nem az apache2-t akarom feltenni hanem az apache 1.3-at viszont a csomagkezelőben csak a 2-es verzió csomagjait találom.
Hogy tudom felrakni az 1.3 ver.-t?

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#229) Sanya


Sanya
nagyúr

a suse 9.2-t honnan tudom egyszerűen és szépen letépni?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#230) #57764352


#57764352
törölt tag

www.linuxcd.org

asszem.
De hasznos még a linux.lap.hu is.

(#231) mkbla válasza at100 (#227) üzenetére


mkbla
senior tag

Sztem DirecX-et linux alatt felejtds el...

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#232) steveetm válasza at100 (#227) üzenetére


steveetm
őstag

Winex/Cedega val megoldható.
Üdv.: steveetm

(#233) operator10


operator10
aktív tag

Szevasztok.
Rátaláltam erre a topicra is Linuxal kapcsolatos keresgéléseim alkalmával:D
Az én igen egyszerű véleményem a következő:Sztem tök mindegy hogy elsőre ki milyen linuxot választ.Mert a Win után elsőre áttérő, linuxal ismerkedő átlag user csak les nagyokat/mint én, és sokan mások/ hogy hol vannak az exe fájlok?Hogy mi az a kernel? Hogy egy hiányzó drivert vagy programot hogyan kell feltelepíten, stb.Hogy a komolyabb problémákról már nem is beszélve.Sztem egy átlag user teljesen arra számít hogy hasonló lesz a windowshoz./mondjuk miért is számítana másra/ és megdönbbenve kell tapasztalnia hogy a két rendszernnek annyi köze van egymáshoz mint lónak a hátúszáshoz bakker:C
Nem egyszerű.Én csak azt tudom tanácsolni hogy elsőre mindenki járjon utána, ismerőstől, könyvből netről stb, hogy egyáltalána a saját konfigurácooja alkalmas e linuxra.Pontosabban támogatják e ahangkártyáját, vga-t, stb.Ne járjon úgy mint én.Se hangkártya, se VGA, se Digitális kamera, se firewire stb.Ha ezekután minden ok, még akkor sem kell lehet örülni szerintem.Meg kell tanulni alapfogalmakat, dolgokat.Szerintem a linux egy totál parancsorientált op-rendszer a winhez képest:((( Tehát nem csak két klatty az exe fájlra oszt hali:(( Tisztában kell lenni az alapokkal.Hogyan adok ki egy parancsot?Hogyan indítok egy programot, hogyan telepítem, mi az a konzol, parancssor stb.És mondjuk az ATI vga driver telepítését már meg sem említem.Belegondoltatok már abba hogy az atöbb ezer ember aki Sulinetes gépet vett Linuxal miket szívhat vele?Tehát a lényeg.Mielőtt nekiugrunk tájékozódjunk minden lehetséges forumon:Én nem ezt tettem most kapkodok is rendesen össze-vissza:((
Viszont nem adtam fel:C
Bár igaz hogy se hangom, sem képem s lassan netem sem lesz ha a további pech szériám folytatódik:Y:Y:Y

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#234) mkbla válasza operator10 (#233) üzenetére


mkbla
senior tag

nem beszélsz hülyeséget :C
én már több mint 1 éve foglalkozok linux-al, de csak kb 2 hónapja van olyan gépem amire fel is tudom rakni (1 Cyrix Pr300-as 64 Mb rammal alég gyengusz volt a linuxnak.... igaz ment a kde is meg 1 csomó minden de nem volt igazi....

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#235) djyuri


djyuri
őstag

Fú,én is így vígyok vele. Én is így vettem az unokabáttyámon keresztül a ramirisról az user configomat(én válogattam össze). Ráadásul én emiatt egy teljesen full 10 lemezes linuxot(magyart) kaptam rá.Aszittem kipukkanok,amikor két napi kutakodás után megtaláltam,hogy mekkora a vinyómon a szabad terület,és mit látok: Nekem a szokásosnál nagyobb az a kezdö partíció (1500MB),
és a maradék 36GB-ból már most lefoglalt 21Gb-ot a beállított linux.
Viszonylatban szerencsém volt azzal,hogy teljesen be volt löve az os,de ÁÁÁÁÁÁ!
A barátaimmal akkor láttunk elöször müködö full verziós linuxot. És mivel nem kaphattam meg én is a telepítölemezeket,így nem akartam latörölni,mert ha már ilyen kedvesek voltak velem a tesómék,akkor miért ne?
Na most jöttek a fejtörések. A sok HELP! keresése. És képzeljétek egy hónapig nem adtuk fel. Pedig az elején,amikor megkérdeztem egy fösulis barátomat,
hogy: ''Hol a cdrom?'' ,akkor telenyomott nekem két A4-es oldalt rizsával,hogy hogy jutok el hozzá és emellé még rengeteget megjegyeztetett velem,akkor már azon tünödtem,hogy feladom.
(azt elárulom,hogy egy hónap múlva feladtuk:O:O:O:O:O:O
Sík idegbetegek lettünk:(( )

De két éve XP-zem és ha kell valakinek,akkor 98 és milleniumozok,de otthon csak XP,mert a vinyóimat teljesen elintegrálta a linux még anno. Oké,azóta vettem másik vinyót,de sose figyeltem,hogy ne az xp-vel varázsoljak NTFS-re,mert az is elintegrálja a vinyót: Csinál belöle FAT32.5-öt. Ez nemtom mit jelent,de a szervízesek ezt mondták és ahol ugyanígy az XP-vel fatoltal,ott ugyanez történt.
Namost én akkor sem adtam fel. Egy hétig ide-oda fatolgattam a vinyómat és KB. 32-33.-dikra sikerült feltennem a milleniumot,de csak két órát bírta. Úgyhogy azóta XP-ém van. De jobban jártam!:) Több barátom szenved az me-vel,de csomó játékunk van,ami csak win9x-en megy (pl.:Tiberian Sun)
Tom ez már igencsak régi,de mindenki szeret sziesztázni és olyan jól esik:C
DE én szeretnék linuxot is a gépemre. nem muszáj,hogy lássa egymást a két oprendszer. A lényeg az az,hogy hallottam egy extra linux frissítésröl,ami egy egyfajta windows emulátor és ez lehetövé teszi,hogy menjen rajta Pl.: XP-és játék is.
Én most véresen komolyan elhatároztam magamat,hogy februártól elmegyek linuxot tanulni,mert a jövöben szükségem lesz rá és nemárt,ha addigra legalább úgy ismerem,mint az XP-ét.
Tom ezek nagy szavak,de Einstein is megbukott matekból és lám!
Szóval én csak ennyit akartam,szerniten jó ez a topik...sok érdekeset találtam és ez indított meg...Úgyhogy köszönöm skacok!!!! :C:C

(#236) djyuri


djyuri
őstag

Jesszus...22 percig írtam ezt a szövegemet? Uh ez gáz.:B:B

(#237) mkbla


mkbla
senior tag

na mivan.... lassan mindenki szónokolni akar.... :))

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#238) 8472


8472
aktív tag

Hali.
Milyen linuxot ajánltok egy teljesen kezdőnek? Főleg netezéshez kellene. Másik partíción fentmaradhat az XP a linux mellett?

JESZ OKÉ

(#239) escie válasza 8472 (#238) üzenetére


escie
őstag

fentmaradhat, persze.
ha engem kéredezel az uhu1.1-et javaslom, mások fognak neked ajánlani, mandraket, suset, fedorát. :)

I'm back, baby!

(#240) 8472 válasza escie (#239) üzenetére


8472
aktív tag

És úgy nagyvonalakban miben tér el egy linux telepítés egy win telepítéstől?

[Szerkesztve]

JESZ OKÉ

(#241) escie válasza 8472 (#240) üzenetére


escie
őstag

hát ezek amiket említettem, tkp semmiben.
viszont mondjuk a ide cuccok jelölései szokatlanok lehetnek.
1. hda
2. hdb
3. hdc
4. hdd

és mondjuk a partíciók:
hda1, hdb3, meg ilyenek

I'm back, baby!

(#242) 8472 válasza escie (#241) üzenetére


8472
aktív tag

Köszi. :)

JESZ OKÉ

(#243) PWR válasza 8472 (#240) üzenetére


PWR
aktív tag

hello, én mandrake-vel nyomom. Amiért tetszik: borzaszto egyszerü, átlag felhasználónak lett kitalálva :) telepités is 1xü.

Üdv

(#244) 8472


8472
aktív tag

Nos felraktam az UHU-Linuxot és rögtön lenne is pár kérdésem.
Gép indításakor miért nem tudok választani, hogy XP-t vagy uhu-t akarom indítani? És hogy tudom megcsinálni, hogy tudjak választani?
A másik problémám a hanggal van. Az integrált hangkártyát ismerte fel a linux. Jelenleg a hangszórókból sistergő hang jön ki. Hogy tudom beállítani, hogy felismerje a sound blaster 5.1-t? Ha kell hozzá valamilyen driver akkor azt honnan tudom megszerezni, mert a soundblaster.com-on én nem találtam drivert? :(

JESZ OKÉ

(#245) tildy válasza 8472 (#244) üzenetére


tildy
nagyúr

Lilot kell konfiguralnod, vagy grubot.
A /etc/lilo.confot kell beallitani ugy hogy a win is bootoljon.Ha atirtad, akkor elmented.Beirod, hogy lilo , majd enter.
A legközelebbi bootolásnál már jó lesz.
Grubot nem tudom.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#246) 8472


8472
aktív tag

Nincs az etc mappában lilo fájl. Vki lécci segítsen.
A hanggal most ott tartok, hogy van az sbconf az alkalmazásoknál, de az hibával leáll. Kiírja, hogy lehet, hogy ALSA-t használok OSS helyett és hogy nézzem át a home mappában az .sbconf fájlt, de ilyen nincs ott. HELP!

JESZ OKÉ

(#247) escie válasza 8472 (#246) üzenetére


escie
őstag

mivel nincs lilo sem. :D
grubbal bootol az uhu, márha az 1.1-et használod...

a /boot/grub/menu.lst -et kell szerkesztened. azt nem tudom megmondani, hogy hogy, nincs windowsom. de a kulcsszó a chainloader. dobd fel a témát a nagy linux topicban, hátha...

a hanggal kapcsolatban pedig nézz szét az uhulinux.hu-n a tudásbázisban...

I'm back, baby!

(#248) dr_strange válasza 8472 (#246) üzenetére


dr_strange
senior tag

írd be a menu.lst-be:

title=Windows
root (hdx,y)
rootnoverify
chainloader +1

Ahol x és y a windowsos harddisk/partíció száma. Grub 0-tól számoz, tehát a primary master első partíciója a (hd0,0).

JRR Tolkien nyelvei - aglardh.middangeard.org.uk

(#249) 8472 válasza dr_strange (#248) üzenetére


8472
aktív tag

Köszi.

[Szerkesztve]

JESZ OKÉ

(#250) _Balage_


_Balage_
csendes tag

Létezik MSN MEssenger Linuxhoz? Vagy túl sok szkifit nézek? :U

Köszi.

Boci-boci tarka, se füle, se farka, oda megyünk lakni, ahol tejet kapni!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.