Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok,
vettem egy Linksys wrt54gl v1.1-es routert, amin Tomato fw ment. Leakartam cserélni a tomatot dd-wrt-re - tudván hogy az magyar, és nem tudok angolul - és én hülye, a következő fw-t tettem fel: ftp://ftp.dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2013/01-01-2013-r20453/linksys-wrt54g2v11/wrt54g2v11-firmware.bin
Elfogadta, és utána újraindult. Azóta nem jön be a webui. Pingre válaszol, wifi jelet nem látok, IP címet nem oszt ki nekem. (vagy legalább is ki oszt valamit, itt ebben a tftpd32-ben de szerintem az nem jó.
Srácok! Nagyon kivagyok borulva, és már nagyon sok minden bajom van az életemben, nagyon kérlek titeket segítsetek mert kezdek idegösszeomlást kapni, hogy ez se sikerül... (azóta a power led folyamatosan villog) :'(

(#2) And válasza Tav-Csoves (#1) üzenetére


And
veterán

1.) Próbáld meg indulás után TFTP-n beküldeni a helyes firmware-image fájlt: [link].
2.) Ilyen kérdéseknek nem nyitunk új topikot! Oké, hogy megszívatott, de akkor is létezik már WRT54 topik, sok ezer hozzászólással, többek között a te problémád megoldási lehetőségeivel is.

(#3) Tav-Csoves válasza And (#2) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Rendben, bocsánat, nem tudtam, nem szoktam fórumozni, akkor ott felteszem ezt a kérdést, ezt meg nem tudom hogy kell kitörölni. Bár sajnos nem tudom hogy kell csinálni TFTP-n azt amit mondtál, szóval nagyon megköszönném ha segítenél! skype és email facebook elérhetőséget küldök privátban

(#4) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Kérek egy admint hogy törölje a topicot!

[ Szerkesztve ]

(#5) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Átirányítás után a topikot zártam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.