Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys Smart Wi-Fi Router EA3500 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) shadoan


shadoan
tag

Sziasztok!

Ennek a routernek még nem találtam topicot, így nyitok egyet.

Model: Linksys EA3500
Technology: Wireless-N
Bands: Simultaneous 2.4 GHz and 5 Ghz
Transmit/receive: 2 x 3 for 2.4 Ghz, 3 x 3 for 5 Ghz
Antennas: 6 internal
USB port: Yes (shared storage and virtual USB)
Ports x speed: 4 x Gigabit
IPv6 support: Native IPv6 and 6rd support
Cisco Connect Software: Yes, App Enabled

Hivatalos oldal

Üdv,
Shadoan

Ezer ember hallgatása sem nyomhatja el egyetlen ember üvöltését

(#2) shadoan


shadoan
tag

Sziasztok!

Egy hete vagyok igen boldog tulajdonosa ennek a routernek, bár tudom, hogy nem a legjobb ár-érték arányú router de eddig nagyon elégedett vagyok vele. Minden beállítás pofon egyszerű volt és minden működik ahogy kell.

Most egy kérdés nem tiszta nekem és nem volt egyértelmű a leírásból sem, tud vagy nem tud DLNA-t ez a router. Egy leírás szerint csak a 4200 tól felelé tudják, de az amazonon árulnak 3500-asokat és DLNA meg van jelölve. Ez fontos lenne, mert ezen múlik milyen messzire dobom az O!Play-t :)

Egyelőre ennyi, ha valakinek van még tapasztalata, visítson.

A range booster amit olyan nagy dobra vernek pont semmit nem ér, ugyanolyan hatótávolsága van mint az előző két routeremnek, szinte pont ugyanott veszik el a mobiloknak a wifi-je a ház körül mint az eddigieknek, de ez legyen a legnagyobb problémám.

Ezer ember hallgatása sem nyomhatja el egyetlen ember üvöltését

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hamarosan én is csatlakozok a tulajok közé.

⭐ Stella

(#4) Kroni1 válasza radi8tor (#3) üzenetére


Kroni1
veterán

Nagyon profi cucc, csak ajánlani tudom mindenkinek aki megbízható routert keres, és ki is tudja használni.. Beállítása pofon egyszerű, villámgyors és megbízható.. Én biztosan maradok ennél a márkánál, már sokat szívtam SMC meg TP-Link féle olcsó megoldásokkal sajnos.

OFF: Az én igényeimhez mérten túl sokat is tud, ezért az enyémet úgy döntöttem, hogy eladom. Valszeg egy EA2700-ast veszek helyette, ami ugyan csak 300+300-as de a jelenlegi notimnak az is elég gyors lesz majd..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys Smart Wi-Fi Router EA3500 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.