Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange

Hozzászólások

(#37) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én elsősorban a magyarításnak és a pozitív kritikáknak köszönhetően megvettem tegnap az első részt.
Én is kihúztam 2.5 - 3 órát első végigjátszásra amihez nagyban hozzájárult, hogy tudtam, rövid lesz. De még így is maradtak ki dolgok, ha jól emlékszem összesen 2 fotót készítettem csak pedig van vagy 5-6 is. Annak szintén örülök hogy állítólag ha csak fotózgatni akarsz és felfedezni, azt megteheted egy külön módban nem kell újrakezdeni a játékot.

De ami fontos, hogy nem sok játék volt ami után éreztem, hogy újra kellene játszani még egyszer de ez pl. olyan. Tudom, hogy sok döntésünk következménye úgysem ebben az első részben lesz majd érezhető hanem esetleg később, mégis ahány döntésünk után kiírja a játék, hogy ennek a döntésednek következménye lesz a későbbiekben ez egy furcsa és jó érzés is egyben. Kíváncsivá teszi az embert!

Nagyon jól eltalál kis játék ez. Ha a teljes árát nézzük (~6200) az sem nagy összeg, de így hogy külön megvehető az első epizód ~1500ért ami után szerintem mindenkit elkap a "must have" érzés így szerintem nagy dobást csinálnak ezzel a játékkal.

Mondjuk ha tényleg nagyon biztosak lennének a dolgukba akkor az összes részt meg lehetne venni külön (örülnék ha így is lenne) mert nekem nagyon negatív tapasztalataim vannak az előrendelésekről és a "season pass"-okról amikor lényegében kifizetsz egy csomó pénzt valami olyasmiért ami még el sem készült vagy éppen direkt kivették a játékból hogy eladják külön.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.