Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  lieta

Hozzászólások

(#1) lieta


lieta
újonc

2010-től nagyon sokmindent várok. Például azt, hogy egyedül kötöm be a cipőm. :)

(#2) lieta


lieta
újonc

Amúgy nem tudom mit keresek itt... Nem egy nekem való oldal ez a prohardver. Ha már idesodródtam, nyomot hagyok magam után.
A párom is itt blogol, aki kitalálja ki ő kap egy Nike-s tollat. :P

Én nagyon szeretem a fagyit! Van is egy barátnőm, akivel együtt csodákra vagyunk képesek fagyievésben. Persze ebben a hideg, szeles időben nem jó fagyizni, mert elfújja a szél a gombócokat. Várom is már a nyarat, meg azt, hogy melegebb legyen, persze ne 40 fok, mert attól megőrülök.

Ha már nyár lesz túlleszek sok olyan dolgon, amit most jobb nem is emlegetni. Január végén szigorlat, februárban államvizsga. :Y

Mindezek tetejében munka, munka, munka és még mindig munka, mert kell a léééé.
Lakást veszünk a párommal és még fel kell újítani. Jó móka lesz, az biztos.

Lesz egy olyan szobánk, ahol a házihüllőink fognak lakni. Az a szoba egy igazi kis dzsungel lesz. Ma találtam ki, hogy a barátaink fogják velünk együtt feldíszíteni a szoba egyik falát a saját kezükkel. Na nem ám képletesen, hanem ténylegesen.
A tenyerüket vízfestékbe mártják és azt tapasztják fel a falra. Aláírás kötelező! Aki bátor, még a lábát is mellé rakhatja. :) A lényeg, hogy színes legyen. Szeretem a színeket!
Szerintem kedves emlék lesz, és abban a szobában úgyis csak az állatok lesznek - meg a dolgozósarok.

A munkáról jut eszembe, hogy dolgozni is kéne, úgyhogy bontom a kapcsolatot!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  lieta
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.