Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok! Lenne még valaki, aki 1156-os gépet használ?

Az én konfigom:
Lenovo Thinkcentre K320 alaplap
i5-750 processzor, amit egy Antec A30 hűt
4x2gb Kingston HyperX Blu 1600Mhz ram (1333Mhz-en fut)
Gigabyte Geforce GTS 450 OC 1gb videokártya
120gb LVCARDS ssd
500gb 7200rpm Toshiba merevlemez
Mtech 420w tápegység
Egy 16 éves Mercury gépház
Hp optikai meghajtó

Monitor: Hp LE2002x
Billentyűzet: Genius Scorpion K215
Egér: Aula Ghost Shark egér Aliexpresses változata

Várom a TI setupotok specifikációit, csak lga 1156-os gép ér :C

:R

(#2) batyuska100


batyuska100
senior tag

Senkit nem érdekel a téma?
UP!
Közben kaptam ingyen egy HP Elite DC8100-at az egyik közeli cimborámtól, neki már valahogy kacat volt. Csak ram nem volt benne.
Ez van most benne:
i5-650
3gb ram
Zotac GT 710 1gb videokártya
160gb Hitachi 7200rpm hdd

(#3) Dr.Adonisz válasza batyuska100 (#2) üzenetére


Dr.Adonisz
csendes tag

Nálam még van valahol 2 . ez egyikben nincsen vinyó ha jól emlékszem.
egyik egy fekvő házas -amolyan multimédia gép- talán intel márkájú dszka hátul 5 db jack csati(5.1 alapból )4 ram foglalat. 4 sata csati
a másik egy gigabyte lap 4 ram foglalat int vga nélkül. abban talán i 5 ös cpuval ......

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#4) Fred23 válasza batyuska100 (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az egyik legrövidebb életű foglalat topikját nyitottad meg alaposan megkésve, ne csodálkozz! :D

Szerintem az egyik legszebb korszak volt mondjuk. A maga nemében szintén csodálatos E8600 dicsfényét elhalványította az i3-560, mikor megjelent. Pár év múlva majd tán jövök ide még, de esélyesebb a retrós topik. Jelenleg az a helyzet, hogy az 1156 még nem retró, de nem is egy gyakori, elterjedt platform, és már nem is lehet az soha. A pécés történelem egy rövid, átmeneti időszakának csillaga volt az 1156, amit sokan át is ugrottak.

Nekem az első proci kupak alá integrált GPU miatt különösen kedves ez az időszak, ahogy letelt a retrózáshoz "szükséges" 15 év, biztosan elő fogom venni a Clarkdale-t. De talán előbb is. Aki kedveli még ezt a korszakot, annak azt ajánlom, hogy kezdjen el már most bevásárolni érdekesebb cuccokat; most ez még viszonylag olcsón kivitelezhető.

♥i5-661♥

[ Szerkesztve ]

(#5) batyuska100 válasza Fred23 (#4) üzenetére


batyuska100
senior tag

Kíváncsi voltam, hogy még használ ilyet egyáltalán valaki. :))

A retrós topikban én is jelen vagyok, az 1. hszben lévő konfigot már leváltotta egy Xeon X3440 egy Asus P7P55D alapban, ami azóta meghalt :( , épp megy fel az előző tulajhoz Foxposttal. Sőt! Még a HP gép is fejlesztve lett, 4GB ram, és a régi i5-750-em, ami az 1. hszben volt jelen a gépembe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.