Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG CD-írók. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy melyik szerintetek a jobb vétel az alábbiak közül:
LG GCC-4120B (Combo CD 12*10*32, DVD 8*) nettó 16000
LG GCE-8240B (24*10*40*) nettó 11500

prohardver vendég

(#2) robekri válasza guest (#1) üzenetére


robekri
addikt

Az LG lehet, hogy jó a TV,video,stb., de a számtek cuccosok közül a CD-ROM-nál f*s.Cégnél Lg és Goldstar CD-ROM-k és gázol olvasási seb teszteléssel.Átlag sebessége valami 10x volt.

Havernek van LG CD írója eddig semmi gáz nem volt, de szerintem LG miatt ne a combo-t vedd meg, ha már ilyen írót akarsz venni.

Best WRITER:PLEXTOR csak ár is dupla.

Üdv:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3) rog válasza guest (#1) üzenetére


rog
addikt

combo
hisz ki tudja lehet hogy egyszer dvd-t akarsz nezni, csak egyszer akkor majd mondod, hogy a francba nem azt vettem, hiszen csak 4 rugoval lett volna tobb.. :)

(#4) Deadeye válasza guest (#1) üzenetére


Deadeye
csendes tag

Ha a kettő közül kell választani, akkor azt válaszd, amelyikre szükséged van, mert árban jó mindkettő. Ha kell bele a DVD, vedd meg azt. Bár én nem vagyok híve a combo cuccoknak. Ha nem kell a DVD, akkor meg vegyél egy gyorsabb írót, az a lassabb írási sebességeket biztosabban tudja.

Other bands play, Manowar kill

(#5) organism


organism
csendes tag

Én sem szeretem a combo drive-okat, inkább vennék külön-külön, ma már 10k körül van a külön DVD.
A CD író fejegysége nehezebb, ezért lassabb az elérési ideje.

(#6) guest


guest
veterán

Combót szerintem se vegyél, mert ha egy CD iród, meg egy DVD olvasód van, és az egyik tönkremegy, akkor még mindig nem vagy meglőve...
Nekem LG 24X,10X,40X cuccom van, és a barátaim is ilyeneket használnak. A Plextor túl drága, talán a TEAC, amit még megéri venni.

prohardver vendég

(#7) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ha külön veszel, akkor:
- TEAC v. MITSUMI író
- Toshiba DVD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8) guest


guest
veterán

Nekem az említett LG combó van hónapok óta (nettó:32000 volt) és hibátlanul működik.Ha beéred a sebesség paramétereivel akkor jó választás.Cserében csendes és jó.Cd íróban és dvd-ben is találkoztam drágább és vacakabb márkás cuccokkal.Az, hogy egy IDE portot foglal szerintem előny, arról nem beszélve, hogy sokszor a több CD egység egy gépben gyenge pontnak bizonyul.

prohardver vendég

(#9) guest


guest
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat!
Valószínűleg a combo meghajtót fogom megvenni. A sebesség nekem nem annyira kritikus és néha unalmas óráimban jó lesz egy-két DVD megtekintésére.

prohardver vendég

(#10) guest


guest
veterán

Viszont az on the fly cdmásolást elfelejtheted

prohardver vendég

(#11) ::Geri::


::Geri::
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem , én LG 24x írót szemeltem ki magamnak , de érdekel hogy (nero-t használnék) mennyi a legkisebb írási sebessége? mert haveromnak 12x LG van és ő min. 4x tud írni , de ha 24x min 8 , 12.. az pl audionak nem a legjobb. Vki help , előre is köszi

Life is Short, Upgrade Hard

(#12) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Hello
Cd írókról infót ezen az oldalon találhatsz:
www.cdlabs.com
A legkissebb cdr írási sebessége 8X.
http://www.cdrlabs.com/reviews/index.php?reviewid=95&page=Features

(#13) Zso :-)


Zso :-)
csendes tag

Hi!
Írtak már 16X is zenét és az asztali drájv vitte.
LG 16X10X40.Én is írtam 8X-an az enyémmel LG 16X10X40,és azt is vitte az asztali cucc.
Üdv Zso :-)

Csak szerényen!!!!!!! The force isn't with you!!!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG CD-írók. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.