Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  LG BL40 Chocolate Mi az igazság? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TwoRow


TwoRow
csendes tag

Üdv!

Jelenleg egy Arenám van (tegnap óta:)). Személy szerint nekem a a "Csoki" nagyon tetszik. Szíves örömest lecserélném, azonban vannak fenntartásaim. Itt a mobilarénán azt írják, hogy remek a böngészője, csak az aksi hagy némi kívánnivalót maga után. Másik teszten pont az ellenkezőjét olvastam... valami olyasmit, hogy már amikor a sikertelenségtől elkeseredetten kilépni készül az ember, akkor kezdi el betöltögetni az oldalt, hosszú 10 másodpercek, félpercek alatt, az aksija pedig meglepően jó... Kinek higgyek?? Írjatok légy szíves ha van személyes tapasztalat!! Nem könnyű kérdés, de ha az árat nem vesszük figyelembe, akkor a BL40 jobb telefon vajon mint a KM900?? Videót szeretnék rajta nézni igen, zenét szeretnék rajta hallgatni igen, net... bizony nem ártana. Ha a böngészés egy fokkal gyorsabb a csokin, akkor számomra eldőlt a kérdés. (Arénán ugyanis nem vált be... youtube pl. használhatatlan vodafone-os netopcióval.) Ha a net használhatóbb, akkor egyedül a 8 Gb belső memória feladása miatt állok a dologhoz kicsit keserű szájízzel.
Mégegy dolog... Olvastam, hogy navigáció megoldható, de komoly adatforgalommal jár.. Más Java navigációs alkalmazással nem kiküszöbölhető a dolog?? Arénára van ilyen ha jól tudom.
Írjatok!!
Köszi és ÜDv: :R
TwoRor

(#2) TwoRow válasza TwoRow (#1) üzenetére


TwoRow
csendes tag

És még valami... Lehet hogy csak az én kacska ujjaim miatt van, de én úgy éreztem, hogy érintésre úgy reagál a készülék, mintha kicsit fentebb kéne "klikkelni" mint amire valójában rá szeretnék bökni. Böngészésnél "belépés" stb.. a felületen használatos kis csíkszerű hivatkozásokra nagyon idegesítően és nehezen lehet kattintani. :((( Sms írást igaz még nem szoktam meg, de nekem nem vált be. Sokat gépeltem félre. Ha jól sejtem, akkor a BL40 is csak az ujjnyomkodást érzékeli... Előtte HTC Diamondom volt, ott a stylussal könnyebb volt jelentősen mindenféle "apróságra" bökni.. Hogy áll ezzel a Chocolate?

(#3) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár eléggé eltűntem, annyira azért nem, hogy ne tudjam, ennek a telefonnak van már topikja.
Felesleges még egy új.
Ezt zárom.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  LG BL40 Chocolate Mi az igazság? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.