Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg 52x24x52 író behalt? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MasOyama


MasOyama
őstag

Egy éve vettem és 1 hónapja, így a gari már lejárt, talán 100 CD-t írtam vele. És most behalt. Nem olvas csak pörgeti a lemezt, nem ír, csak pörgeti a lemezd. A bios látja, a windows is, de nem elérhető az amit beletettem lemezt. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudok róla teljesen megbizonyosodni, hogy ''eldobta a kanalat'' az íróm? :(

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#2) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Én mondtam, hogy Plextort vegyél :)))

(#3) Terrorista válasza MasOyama (#1) üzenetére


Terrorista
senior tag

Üdv!

Melyik nforce driver van fönn? Nekem a 3.13-assal csinálta azt, hogy nem írt de olvasni
olvasott.. Lecseréltem egy régebbi driverre (2.45) és utána írt rendesen az író...
Lehet, hogy nem segít ez a megoldás de egy próbát megér. Próbáld ki hátha összejön.

(#4) MasOyama válasza HaroWerks (#2) üzenetére


MasOyama
őstag

1,5 szer ennyi lett volna.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#5) MasOyama válasza Terrorista (#3) üzenetére


MasOyama
őstag

3.13 van fennt, de eddig nem volt gond vele. Bár megprobálom most újra feltenni.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#6) HaroWerks válasza MasOyama (#4) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Lehet, de ha most venned kell egy újat, akkor máris többe jött ki a 2 LG mint a Plextor.

(#7) Jófiu


Jófiu
csendes tag

Nekem az LG Combo-m csinálta ugyan ezt, elöbb DVD-t felejtett el olvasni aztán meg már CD-t se akart irni. A DVD-t nem is látja, olyan mintha nem is lenne benne lemez. A CD irás meg lefut minden hiba nélkül csak éppen nem ir a lemezre semmit. Már eleve az LG szar vagy csak mi jártunk ezzel igy? :F

(#8) HaroWerks válasza Jófiu (#7) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Ez vicces.
Nekem is combóm van, 48x24x48x16x.(14 hónapos)
DVD olvasásánál néha olyan hangokat ad, hogy félek felrobban a meghajtó, plusz például egy Gamestar dvd-t olyan lassan olvas, hogy az nem igaz.Múltkor mértem valami progival, 1x-es sebességgel szenvedett vele.
Vagy ami a legjobban tetszik, hogy régen megírta a 4x-es újraírható CDRW-ket, újabban viszont csak a 12x-esekkel boldogul.(van itthon 4db 4x-es CDRW,TDK, 2db 650-es és 2db 700-as).
A sima írható cd-k írásával nincs gondja, 48x-an is hibátlanul dolgozik, és a cd-ket is rendesen olvassa.
A régi 3 éves 8x4x32x-es LG CDRW-m viszont hibátlanul működik.
Úgy látszik ezek az új cuccok a gebaszosak.
Kezd már egy kicsit tele lenni a tököm az LG-vel, a 2 éves LG 795Ft Plus monitorom is kétszer volt már szervízben, mert mind a kétszer behalt ahogy illik, játék közben elment a kép, örökre.Még be sem lehetett kapcsolni, mint ha nem lett volna áram alatt.
A 2 év garancia is egy hónapja járt le, ha megint behal akkor javíttathatom a saját költségemen, ami félek nem lesz olcsó.

(#9) Gismo válasza Jófiu (#7) üzenetére


Gismo
addikt

Eleve szar az összes!

(#10) MasOyama válasza HaroWerks (#6) üzenetére


MasOyama
őstag

De semmi sem garantálja azt, hogy a Plextor nem hal be. Amugy a javításról nem hallottál? Amugy most már fele pénzért tudok ilyen írót venni, ahhoz képest mikor én vettem. Most CD író 52/32/52x LG /2 év gar.,Oem/ Bruttó 6.990 Ft-ért tudok venni.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#11) MasOyama válasza HaroWerks (#8) üzenetére


MasOyama
őstag

Kezdek félni... LG 915+, bár nekem 3 év garim van rá.... :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#12) Hanzsi


Hanzsi
tag

Hát az én Lg-m mindössze 3 hónapig húzta. (52/32/52)
a régi az meg robotol zokszó nélkül... pedig már 3 éves (8/4/32)
Ezen el kell gondolkodni..

''Aki kitart a saját hülyesége mellett, egy nap bölccsé válik''

(#13) Jófiu


Jófiu
csendes tag

Én már kérdeztem a javitást de azt mondták hogy nyugodtan dobjam ki.

(#14) HaroWerks válasza MasOyama (#11) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Hopika, elírtam, nekem is 3 év volt rá, most kapcsolok, 2001-ben vettem, márciusban.

(#15) HaroWerks válasza MasOyama (#10) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Javítás? Többe kerül mint venni egy újat.Ez MO ugye :)


[Szerkesztve]

(#16) Dufresne


Dufresne
addikt

Szerintem csak pont 1 szart fogtál ki...
Nekem itthon 4 LG meghajtóm van 8/4/32-es író, egy 52/24/52-es író, egy 16/48 DVD, meg egy 4081b és eddig mindegyeik hibátlanul bírja, pedig 4081-et leszámítva mindegyik túlvan már a másfél éven:)

(#17) HaroWerks válasza Dufresne (#16) üzenetére


HaroWerks
senior tag

hát...eddig 4 embernek már valami nem okés a cuccal, biztos te vetted meg előlünk a jó cuccokat :)

(#18) Dufresne


Dufresne
addikt

Valószínű, akkor én vagyok a bennfentes, de ennek csak örülök, persze nem a ti károtoknak....:DDD

(#19) greenface


greenface
aktív tag

Egy fejpucolást érdemes megejteni.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg 52x24x52 író behalt? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.