Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg 52x24.52 hibás, vagy beteg vagy mi van? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MasOyama


MasOyama
őstag

Van egy ilyen cd-írom, és nem ír, néha nem is olvas. Most áthoztam a haveromhoz, és nála olvas is, és ír is. Nekem NF7-S-em van, win xp, tegnap raktam fel, neki P4P800, és win xp-vel. A legújabb nforce-t tettem fel.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#2) KNova


KNova
csendes tag

nekem is volna némi problémám......a gépem zabálja a cd írókat:Lite-ON aztán MSI ugyanezen tünetekkel!!! asus A7V8X-X es alaplapom van...szerintetek ?

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Én szerintem az alaplapi driver kavar valamivel összeveszik

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) KNova


KNova
csendes tag

és mégis mit tegyek....a legújabb bios van rajta a lapon és via drivert nem tudom honnét szerezzek jobbat...:(

(#5) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nemtudom ti hogy vagytok vele de én az ilyen jellegű hibákat úgy oldottam meg hogy kűlső házba raktam az írót ami USB2 csatkakozik azóta semmi gond és még stabilabb is lett nem beszélve hogy hordozható lett.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6) zsolt501 válasza KNova (#4) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Mellesleg próbáld az eredetileg hozzáadottal .

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7) KNova


KNova
csendes tag

na és azt hogyan oljam meg...barkácsoljak??nem vagyok nagyon pénzess sok dolgot nem tudok elérni...

(#8) zsolt501 válasza KNova (#7) üzenetére


zsolt501
nagyúr

8e Ft az ára és nem igazán kell barkácsolni mindent adnak hozzá

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#9) KNova


KNova
csendes tag

+++++miért nem ismeri fel a liteonomat annak?csak valami cd-rw valaminek...

(#10) KNova


KNova
csendes tag

hol tudnám megnézni ezt ?vagy mi ez konkrétan ?

(#11) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Elég sok számtech boltban kapni [L]http://www.mistral.hu/uj/admin/leir/out2.phtml?termek=2007580&szam=1&user=1[/L]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#12) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ez csak egy lehetőség de több helyen is lehet kapni és több tipus is van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#13) MasOyama


MasOyama
őstag

Régen müködött, lehet, hogy az Nforce driverrel nem megy?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#14) ollie


ollie
MODERÁTOR

Letiltottátok a winydóz beépített cd írását? Összeakadhat a cd író progival...

***

(#15) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Most akarom az egyik vincsimet egy hasonlóba rakni 160Gb -os vincsi fog belemenni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16) zsolt501 válasza ollie (#14) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Na ez is elképzelhető nállam is fordult elő hasonló annak idején de ez író progi függő.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Általában az Easy CD kavar

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#18) KNova


KNova
csendes tag

thx

(#19) KNova


KNova
csendes tag

nálam csak spontán nem akarja beolvasni némelyik cd-t

(#20) MasOyama


MasOyama
őstag

Senkinek semmi ötlete, hogy miért nem ír? És a haveromnál pedig igen...

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#21) MasOyama


MasOyama
őstag

UP!

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#22) MasOyama


MasOyama
őstag

Senkinek nincs baja nforce -val, és lg-vel?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#23) zsolt501 válasza MasOyama (#22) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Úgy látszik egyedi a problémád

Én nem használok Nforce chip-es alaplapot mivel a gépem P4-es ezért csak azt tudom javasolni hogy próbáld az eredetileg hozzáadottal.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24) lacko22


lacko22
aktív tag

VIA 4.51 KELL NEKED

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg 52x24.52 hibás, vagy beteg vagy mi van? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.