Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garfield


Garfield
tag

hali all !

szal havernak van egy ilyen csodája ! már a hajamat tépem de valami bibi van ... egy idieg teljesen stabil volt az iras ... egyszer elkezdett szarakodni ol 40%-nal befagyott a néró .... vagyis egyszeruen megallt pl 40%-nal ! semmi hiba uzenet semmi ... nero ablak reagalt a meretvaltasra talcara le fel .. tehat nem a szo szoros ertelmeben fagyot megg csak egyszeruen X%-nal megall ...! jatekok barmi mas tokeletesen megy ... volt mar rendszer reinstall .. bios reset es etc .. es nem tudok rajonni mi lehet a baj .. amikor ott vagyok a sracnal minden gepben tokeltesen is a cucc miest eljovok rogton belehal ... :F de nem az osszes lemezbe csak neha ... !
Hol lehet a gond? az iro ? a fos olcso lemez ? esetleg a rendszer .. talan a winyo nem tudja kuldeni az adatot(mert akar bad sector, akar cache hiba ?) es var az iro az adatra ? nem tudom ...!
Valaki valami otlet ?

(#2) ragazzo válasza Garfield (#1) üzenetére


ragazzo
őstag

Lehet hogy az írót kellene lecserélni valami ''normálisabbra''?

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#3) Dufresne válasza Garfield (#1) üzenetére


Dufresne
addikt

Próbáld ki más nero verzióval.
Rakj fel új firmware verziót. Asszem az 1.04 a ''legújabb'' hátha az megoldja.
A gagyi lemez nemhinném, hogy gond lenne, mert én sem írok mindig minőségi lemezt, de eddig egyet sem rontott.
Amúgy nekem meg egy gsa-4082 firmware van fenn ugyanezen az írón és tökéletesen megy, bár kissé lassú, de ez tesztekből is kiderül:D:(

(#4) Garfield válasza Dufresne (#3) üzenetére


Garfield
tag

ugy nez ki nem az iroval van a gond .. mint kiderul nem fagy le a nero meg semmi ! hanem egyszeruen olyan mintha adatra várna ! söt mar volt olyan is legutobb hogy lemez összeállitasnal fagyott meg de ott valoban meg is fagyott a nero !! fw updatet majd csinalok ...! hatha :B

(#5) AtHoS válasza Garfield (#4) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Talán a kábelvégek elrendezése segíthet valamit.
Mondjuk winyó és író külön kábelre

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.