Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bass


Bass
addikt

Ismeri valaki? Tapasztalat??

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#2) Trak válasza Bass (#1) üzenetére


Trak
addikt

Szerintem nem kel ennek új topik, van sok Lg 4040b topik, ott úgyis többen vannak:


Bővebben: link

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) Bass válasza Trak (#2) üzenetére


Bass
addikt

ja csak az A304-es biosról nem találtam infót

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4) Trak válasza Bass (#3) üzenetére


Trak
addikt

Az lehet, de ha ott kérdezel, több esélyed lesz, mert ott úgyis azok írnak, akik ilyet használnak.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#5) net84


net84
őstag

Hellosztok!

Ezt találtam, de én sem toltam még fel:

Supports 4X speed for LG DVD-R 8X Media and
improves the readability for 8cm DVD-R/RW media

Lefordítaná valaki? Igaz félig meddig értem...:F :)
Most az A303 van fent az lg szervíz viszont javasolta, hogy frissítsem...

Read only...

(#6) net84


net84
őstag

ha esetleg feltennéd, pls szólj, hogy mivel lett jobb... Megy 8x-osan?????

Read only...

(#7) And válasza net84 (#6) üzenetére


And
veterán

Üdv! Miért is menne 8x-osan egy 4x-es íróval :)? Csak arról van szó, hogy azt a bizonyos 8cm-es LG-lemezt mostmár képes megírni 4x sebességel, nem? Szal' ha nem használsz úgy általában 8 centis DVD-R/RW lemezeket, akkor az égvilágon semmit nem fogsz észrevenni.

(#8) Bass válasza Trak (#4) üzenetére


Bass
addikt

Inkább segítenél ahelyett hogy piszkálgatsz azé van a fórum hogy valamit megkérdezzenek ,szerintem nem foglalok sok helyet a vinyón:)) azt gondolom majd törlődik egy idő után amúgy beleraktam a biost de még nem próbáltam dvd-t írni vele

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#9) net84


net84
őstag

szólj pls, ha tapasztaltál valami változást...

Read only...

(#10) Lars


Lars
őstag

Hali.

Kicsit Off, de nem találtam jobb topic-ot.
2 szer is lemezt rontott a DVD-íróm. Igazábol az az érdekes, hogy CD és DVD lemezt is rontott. A DVD verbatim volt, a CD meg philips. Mind a kétszer azt írta ki a Nero hogy Track focusing error. Attol félek hogy elromlott a cucc. Valami ötletetek esetleg ???
Előre is köszi.

(#11) net84 válasza Lars (#10) üzenetére


net84
őstag

Hello!
Nem feltétlenül romlott el az író, lehet spontán beállítási, lemez probléma vagy egy a háttérben futó program is okozhatta. Ha minden CD-t ill. DVD-t elront, akkor romlott el biztosan.
Sajnos nem szívesen cserélik ki a meghajtókaat, mert a szervízben írnak vele 1, max 2 CD-t és ha az sikerül, akkor max még egy tesztet futtatnak le és ha az is ok, visszakapod a meghajtód, hogy OK.

Esetleg a 304-es firmware-t próbálta valaki már? 303-ra érdemes felrakni????

Read only...

(#12) Lars válasza net84 (#11) üzenetére


Lars
őstag

Hali.

Hát sajna végleg elhalálozott, mert még fura hangokat is ad.
Na mind1, lényeg hogy most nem ír, és viszem vissza majd a boltban kitalálják hogy mi legyen.

(#13) tibibi


tibibi
őstag

hali felraktam a 304 fw,de semmit nem változott a 8 szorosnak mondott lemezt még mindig csak kétszeressen írja :((

(#14) a0000111


a0000111
csendes tag

Valakinek nincs véletlen a305-öd firmwar-je?
Azt olvastam hogy a Ritek G05-ös réteghez már az kell.......
Ja és hogy már megjelent az A306-os is....
Csak azt nem tudom hogy hol mert egyiket sem találom sehol
Az A304 pedig nem hajlandó 2x-esnél gyorsabban írni a G05-ös rétegeket.

(#15) Szaky


Szaky
tag

Sziasztok!
Nem volt senkinek sem problemaja meg az ujrairhato DVD-kel??? Nekem egyet sem hajlando letorolni. Feltettem az A304 es firmware-t de semmi javulas. Kicsereltem a kabelet jo minosegu roll kabelre de semmi.

Tudna valaki segiteni???

(#16) a0000111


a0000111
csendes tag

Próbáld frissíteni a cd-író programot is ha még nem tetted meg

(#17) Kriss válasza a0000111 (#14) üzenetére


Kriss
tag

sajnos nincs, én is azt keresem, de sehol sincs.

(#18) peti85 válasza a0000111 (#14) üzenetére


peti85
senior tag

Helló mindenkinek!

Én is G05-ös lemezekkel szenvedek(csak 2x-esen írja).
Írtam e-mailt az LGnek, hogy mikor várható új firmware és a következő e-mailt kaptam:
''csak Mr.Lim az optikai tárolók minöségével foglalkozó koreai menedzser a megmodhatója mikor lesz új firmware. Ha elküldi a gyári azonosítót, és látja, hogy tömegigényröl van szó, talán kibocsájtank egy újabb firmware-t.Jelenleg az A304-es a legújabb.Mivel a készülék már nem a legújabb, lehetséges, hogy már nem is lesz újabb firmware. Az e-mail címe: limcw@lge.com''

Én írnék neki (mert egy próbát mindenképpen megér szerintem) de sajnos ehhez nem elegendő az angol nyelvtudásom.
Ha van itt valaki, akinek hasonló gondja van és meg tudná fogalmazni a levelet az megpróbálkozhatna egy e-maillel.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#19) peti85


peti85
senior tag

UP

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#20) chesterke válasza peti85 (#18) üzenetére


chesterke
csendes tag

Hali!

Én is folyamatosan szívom a fogam a G05-ösök sebessége miatt! Jó, hogy írtad a címet, majd írok nekik!
Hátha...

Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

(#21) Bass válasza chesterke (#20) üzenetére


Bass
addikt

Ne G05-ös lemezre írjatok ugyanis amit az LG ''ajánl'' azokat mind írja 4x-en (8x lemezekröl van szó)Fuji,Verbatim,TDK ezek mind mentek idáig 4x-en A304 és 303-as firmware-el is,amúgy meg csalódtam ezekben az''olcsó'' lemezekben a szitázatlan többnyire Ritek G05-ös kódjelzésü lemezek küzül eddig a Lila Ridata volt jó,a többi ratyi vettem valami fehérG05-ös riteket és 10-böl 2 lett jó a többit is olvasta csak visszaellenörzéskor 6-10% hiba volt rajtuk:(

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#22) RAMBÓ


RAMBÓ
aktív tag

CSÉ. Én sem tudom csak 2szeresen írni a lemezeket. Próbáltam már Ridata és Traxdata DVD-kel.De nem ment.:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.