Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Marcus


Marcus
aktív tag

Sziasztok!

Eddig ezzel az íróval nem tudtam 8x-osnál lassabban írni.
Az eddig kipróbált progik:
Easy cd creator 5, nero 5-ös sorozat, clone cd.
Audio cd-knél jól jönne a lassú írás.
Lehet, hogy ez az író már nem is tud lassan írni?

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#2) Zoller34 válasza Marcus (#1) üzenetére


Zoller34
aktív tag

a 24x10x40x -es LG íróval sem lehetett lassabban írni sajnos :(

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#3) Mosqu!to válasza Marcus (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

a 8x-os írás tökéletes zenei cd-hez, sőtt, én általában 8x-osan írom az audio-t, de írtam 32x -esen, és ugyanúgy működött... amúgy nekem ugyanez az írom van. viszont lenne 1 kérdésem: neked pio 4 -es az író, vagy vmilyen udma/ata?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Don Vittorio válasza Marcus (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem lehet. A BIOS-a ilyen szar állítólag.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#5) Don Vittorio válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Autós lejátszókhoz nem jó a 8x - legalábbis a jelentős részükhöz. Én pl. Sony DVD-íróval tudok CD-t írni 4x sebességen, úgyhogy azt használom. Azzal már minden mostani autós lejátszó elboldogul.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#6) Mosqu!to válasza Don Vittorio (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hehe, én apám autójába használandó audio cd-ket írtam 32x -esen, és döccenés nélkül olvassa. a cd a kocsiban: az új passathoz kapható gyári cd lejátszó, szal vmi VW hifi... mondjuk állítólag a gyári cd lejátszók ütik a márkásabbnál márkásabb cd lejátszókat, persze ez lehet hogy csak az én tapasztalatom.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) Marcus válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Marcus
aktív tag

Nekem is pio 4-en megy.
A kézikönyvében benne is van, hogy nem fog menni udma-n.

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#8) Marcus válasza Don Vittorio (#4) üzenetére


Marcus
aktív tag

Pedig már frissítettem 1.04-re.

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#9) Mosqu!to válasza Marcus (#7) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én zacsiban kaptam...
toszódjanak meg hogy csak pio4 :) legalábbis remélem hogy meglesz....

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10) Marcus válasza Zoller34 (#2) üzenetére


Marcus
aktív tag

:O :O :O :O

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#11) Don Vittorio válasza Marcus (#10) üzenetére


Don Vittorio
őstag

De még a 16x-ossal igen. :-)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#12) Marcus válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


Marcus
aktív tag

''én zacsiban kaptam...''

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

Ne haragudj, de majdnem lefordultam a székről ezen a mondaton!
Ez tetszett!

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#13) Marcus válasza Don Vittorio (#11) üzenetére


Marcus
aktív tag

Újraírható cd-re lehet lassabban írni, de azt meg tudja lejátszani a hi-fi. :(

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#14) Don Vittorio válasza Marcus (#13) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Úgy érted, nem tudja?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#15) Marcus válasza Don Vittorio (#14) üzenetére


Marcus
aktív tag

Sorry!
Igen, úgy! :)) :B

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#16) Don Vittorio válasza Marcus (#15) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Van, amelyik tudja...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#17) Marcus válasza Don Vittorio (#16) üzenetére


Marcus
aktív tag

Ha az ilyen egybe ''hi-fi''-kre gondolsz, akkor azok lehet, hogy lejátszák, de nem nevezhetők hi-fi-nek.
Az én cd lejátszóm egy Denon DCD-690-es, 20 bites, 8x-os oversampling digital filterrel, double super linear converterrel.
Szóval valahol itt kezdődik a hi-fi, de még ezt sem nevezném igazán annak.

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#18) Don Vittorio válasza Marcus (#17) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ja-ja. Két malomban őrültünk megfele, mer' én meg az autókra gondoltam, ahol a sokmilliós se olyan hifi, ezért aztán mind hifi összefoglaló néven...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#19) salazol


salazol
őstag

Bocs, hogy offolok ide, de látom itt gyűlnek a CD-író szakértők.
Régebben a Sony CD drive-okkal sok negatív tapasztalatom volt.
Tudják-e az urak, hogy mostanában milyen a sony.
Van tőlük egy 16/48/24/48-es combo az egyik boltban, szoftverekkel együtt 15 bruttó. Milyen lehet, ki tud róla valamit? Havernak kell valamit javasolnom minél olcsóbban és nem akarom, hogy aztán szidjon.

(#20) valuka


valuka
csendes tag

Most lehet hogy nagyon lámának néztek, de kérdeznék egy olyat hogy DVD- íróval lehet CD-t írni?

Semmi xtra

(#21) salazol válasza valuka (#20) üzenetére


salazol
őstag

Általában igen.

(#22) valuka


valuka
csendes tag

Az mit jelent? Azt hogy, néhány típus tud? Segítsetek egy picit érdemes-e DVD-írót venni, adatokat hogy és mivel lehet DVD-re írni teljesen tudatlan vagyok ebben a témában. És nem találok sehol semmi konkrétat, az eladókban meg igazából ne bízok...

Semmi xtra

(#23) salazol válasza valuka (#22) üzenetére


salazol
őstag

Azt, hogy még nem láttam olyan DVD írót, amelyik ne tudan írni CD-t, de ez nem zárja ki azt, hogy esetleg létezik olyan gyártmány.
Részemről mind a kettő benne van a gépben.
1. Ne a drága DVD írót koptassam.
2. A CD-íróm jobb eredményt produkál CD írásban.

(#24) Mosqu!to válasza Marcus (#12) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nemtom mi a baj. zacsiban kaptam nem dobozban, nem votl hozzá leírás, cska kaptam mellé 1 eredeti nero-t.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#25) Marcus válasza Mosqu!to (#24) üzenetére


Marcus
aktív tag

Semmi baj nincs! :)
Csak tetszett a mondat.
Ahogy legelőször elolvastam hirtelen másra gondoltam! :P :B

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#26) cyberdog


cyberdog
tag


Nekem is lg32/10/40 cdirom van a neroval meg a tobbi cd iro progival en sem tudok 8X -osnal lassaban irni de esetleg meg lehett probalni az
Easy cd creator progi audio iro reszet ott en tudtam 4X-el egetni,pedig elvileg nem tud de itt sikerult irnom,ja es nekem valami tobszavas dma2 uzemodja van az ironak ami valamivel jobb mint a pio,elvileg nektek is mukodnie kellene.

(#27) Don Vittorio válasza cyberdog (#26) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Easy CD megcsinálja azt a hülye viccet, hogy kiír valamilyen sebességet, de aztán nem azon ír. Régen a CDRWIN demoja is ezt tette. Ha nem voltál regisztrált, akkor elméletileg 1x sebességen volt csak hajlandó írni. Ez érdemben annyit jelentett, hogy nem 1x, hanem a CD-író által támogatott legkisebb sebességen írt, adott LG írónál tehát 8x sebességen - miközben bőszen azt jelezte, hogy ő most 1x sebességgel karistol.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#28) Don Vittorio válasza valuka (#20) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Minden boltban kapható DVD-íróval lehet CD-t írni.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#29) Don Vittorio válasza salazol (#19) üzenetére


Don Vittorio
őstag

A DVD-írója jó. Mást nem teszteltem.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#30) hungeek válasza Don Vittorio (#27) üzenetére


hungeek
senior tag

az hagyján.... engem az idegesít kicsit (nem nagyon mert végül is van időm...) hogy sd-r5002 a 4*-es princo-kat csak 1x sebességgel hajlandó írni.... ez van
neroban szépen beállítom hogy 2x aztán nem 1x-esen ír má megint? :) (a többi tulajnak is ez van ezekkel a lemezekkel..... lehet firmwire-t kéne frissíteni...)

(#31) Gri


Gri
tag

OFF
Hehe, 16/10/40-es LG ujrairo rulez... ;]
ON

[ POWERED BY 230V ]

(#32) Pupák


Pupák
tag

Próbáld meg linux alatt ha van rá lehetőséged valószínüleg működni fog
Sok sikert

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#33) Marcus válasza cyberdog (#26) üzenetére


Marcus
aktív tag

Multi DMA mode 2?
Mikor vetted az írót?
Én tavaly májusban.
Lehet, hogy ezek a fajták csak utána voltak kaphatóak? :F

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#34) Marcus válasza cyberdog (#26) üzenetére


Marcus
aktív tag

Hogy bírtad rá a multi dma mode 2-re?

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#35) Marcus válasza Marcus (#7) üzenetére


Marcus
aktív tag

Elővettem a könybet, és mégsem ír ilyet!
Bocsánat!
Biztos összekevertem egy másik íróval! :B :B
Ha másnak megy udma mode-ban akkor nekem is kéne menjen!

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#36) Pupák


Pupák
tag

Nekem volt 40/12/40 cd rw-m és azis csak pio4 ben ment
ennyi

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.