Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Elmör válasza Kiskokó (#1) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha ez az az L.A. Street Racing, amire gondolok, akkor leírom, hogy nekem mi jött le:

A játék fizikáját illetően tényleg elég komoly, inkább szimulátoros, semmint árkádos. Azaz a hátsó hajtású verdákkal lehet nyomatni keresztben és oda is kell figyelni, hogy nehogy e miatt veszítsünk időt. :DD Törnek az autók és ez hatással van a teljesítményre is minden tekintetben (motor szétmehet, váltó, kormányzás). Sajnos számomra eddig tartott a pozitív dolgok felsorolása. Talán még a frankó belső nézet, ami ide tartozik.

Grafika még elmegy kategória. Hangok nálam már inkább a szürke egyhangúság szintjét ütik csak meg, tehát a motor vagy kipuff hangok szerintem gyengék, nincs sok különbség, nem sportos. Zenék vannak és nem rosszak, de ha jól emlékszem, akkor nem szól mindig és vannak üresjáratok (pl ellenfél várásakor). Játékfajtából asszem csak circuit van, tehát körverseny. Verdából sincs sok és a tuning keretei sem verik az eget.

Összességében nekem nem jött be a játék, max 1-2 órára lefoglalt, amíg tartott az újdonságok varázsa, aztán amikor már nem volt mit nagyon fejleszteni, "előhívni" a progiból, akkor ellaposodott.

Ha gondolod, nézd meg az sg.hu-n a topikot vagy lehet itt is van. Vannak, akik végignyomták és tetszett nekik. Taláb a multi még javíthat valamit, de azt én nem szoktam játszani.

Ami mondjuk bíztató, hogy tényleg fejlődtek és remélem lesz valami NFS-hez hasonló játékuk a közeljövőben. Talán le is váltják majd az NFS-t, mert az Most Wanted óta egyre rosszabbak, na jó talán a Pro Street kicsit jobb lett, mint a Carbon. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.