Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Sziasztok!

Az a problémám hogy s Socket478-as hűtő alaplapi rögzítőkeretből letört az egyik fül. ASUS P4S800D alplap és vadi új. Valaki valamilyen épületes megoldást? Esetleg valakinek van ilyen keretje arra is vevő lennék. Vagy valami mert teljesen :F :F :F vagyok!

Ja még annyi hogy pár boltban megkérdeztem azt mondták hogy ilyen keret nem is létezik külön.


Köszi.

[Szerkesztve]

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#2) Lolek válasza Nedudgi (#1) üzenetére


Lolek
aktív tag

Így van ilyen keret nem létezik külön!
Ha szerencséd van valami bontóban kapsz.
Sajnos ez van, én sem értem, hogy miért nem lehet külön kapni....

(#3) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Valamelyik bontó? Hol létezik ilyesmi?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#4) Calogero válasza Nedudgi (#3) üzenetére


Calogero
addikt

Menj be valamelyik szamitogep szervizbe es probalj onnan kerni egyet. Lehet van ott egy-ket halott lap aminek mar nincs szuksege a keretre.

(#5) Gh0sT válasza Nedudgi (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Alternatívaként mondanám, hogy vannak olyan vízhűtések, amelyek nem igénylik a rögzítő fül meglétét. Bár gondolom ez most a legkevésbé sem hat meg.
Esetleg visszaragasztani valami ultrabrutál ragasztóval? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#6) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Hát az még egy idő mire a környékben végigmegyek ilyeneken. A Vízhűtés valóban nem hat meg de van olyan léghűtés is ami ilyen nem? Silent towert mondták...Csak drága. Erről valaki? Melyik ebből a Legolcsóbb?

A Ragasztás sajnos pont a feszítést nem szokta elviselni...

[Szerkesztve]

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#7) Lolek válasza Gh0sT (#5) üzenetére


Lolek
aktív tag

Én próbáltam ragasztani de nem fogja meg semmi.....
A cserélése nagyon eccerű lenne de sajnos nem lehet kapni sehol...

Letörni persze nagyon könnyű......:(

(#8) alcomp válasza Nedudgi (#1) üzenetére


alcomp
csendes tag

lehet kapni, a kelly-tech-nél van, ez nagyker, esetleg érdemes megkérdezni, mondanak egy kiskert, akinél van. Ideiglenes megoldás, az alaplapra rögzítő
csapnál áthúzol egy drótot és odakapcsolod a hűtő leszorítóját.
Jó barkácsolást! Kipróbáltam, jól működik.

(#9) Gleatcher


Gleatcher
aktív tag

Én az aquanál kaptam ilyet egy fél éve, de azóta már nagyin eltűnt, de lehet próbálkozni. Ja és bruttó 1200 hufba került

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#10) cikasz válasza Nedudgi (#1) üzenetére


cikasz
őstag

500.-ért adok 1-et ha érdekel...
Teve u.41-be elkell jönnöd érte..

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#11) Nedudgi válasza cikasz (#10) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Pest?
Húúú.....

Ha nem tudok itt szerezni akkor megpróbálom megoldani.

Köszi

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#12) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Úgy néz ki tudnak hozni itt egy boltba. Huhh...
Köszi mindenkinek a segítséget

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#13) harry válasza Lolek (#2) üzenetére


harry
veterán

Mi ez a marhaság, h ''nem létezik külön''?
itt pl
Kiegészítõ Ventilátor tartó mûanyagkeret /s478/ 492 Ft,- 615 Ft [L]http://www.bluefish.hu/ujoldal/eshop/index.php?kategoria=Kiegészítõ&varos=bp[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=keret&show=AND&ssep=&sid=[/L]

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#14) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Na ja!

Itt boltokban azt mondták hogy nincs külön. Én meg elhittem. Most már tudom hogy van, csak nehéz találni. Megnyugtató érzés:).

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#15) harry válasza Nedudgi (#14) üzenetére


harry
veterán

régebben több helyes is láttam, nézd át a topicocat amiket linkeltem, ott biztos írnak több boltról is.
régebben volt mistral ban is meg pcdirect ben, most nem találom, de felhívod őket és megtod.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

MEghozták, Megcsináltam csak leizzadtam...:) Köszi mindenkinek a z infókat.

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.