Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Gri válasza Surda (#250) üzenetére


Gri
tag

Hali!

A Hallo Hallo fullos, mind a 83 resz.
A Fekete Vipera is teljes (amennyiben 4 sorozat van belole, es mindegyik 6 reszes).
Viszont Nyiregyhazan vagyok. ;]
Bp-re nem valoszinu, hogy megyek a kozeljovoben, de egyeztethetunk, vhogy biztosan meg tudjuk oldani.
Szolj, ha van vmi otleted!

[ POWERED BY 230V ]

(#252) joey7 válasza Haok (#240) üzenetére


joey7
őstag

Az összes epizód megvan a Rémrendesből?

(#253) Surda válasza Gri (#251) üzenetére


Surda
tag

Nyíregyháza?! Messzebb nem tudsz lakni?! :D

Mennyi onnan a postaköltsége 3 DVD-nek? Ha nincs senki közelebb (pl. Pest ;]), akkor felvállalom, már ha akarsz postázni.

A garancia meg... ha a címke meg...

(#254) shteer


shteer
titán

ha valakinek van a joey-ból jópár rész és megosztaná velem, akkor msn vagy mail pls! DC-n is megtaláltam, de még 1 egyész rész se jött le :(((

..szerintem jónak tűnik

(#255) Guruka


Guruka
senior tag

Nekem a bűbályos boszik érdekelnének, persze nem magamnak, anyáméknak. :)

(#256) csoqi


csoqi
csendes tag

Sziasztok!
Én még új vagyok. :C
Nekem az alias van meg dvdripben. Első 2 évad most készül szinkronosan.:DD
A Jóbarátok nekem is megvan 1-7ig.

hahó!!!! van bent valaki??? ... FAFFEJ!

(#257) Gri válasza Surda (#253) üzenetére


Gri
tag

Regebben meg messzebb laktam... ;] ;] ;]
Varjunk egy kicsit, es ha nem lesz senki kozelebb, akkor megdumaljuk a postan elkuldos verziot.

[ POWERED BY 230V ]

(#258) atuci válasza Gri (#257) üzenetére


atuci
senior tag

Szia

Nekem is kéne mindkét sorozat.

Az megoldható, hogy küldök 3 dvd-t meg mondjuk 500 FT-ot a postaköltségre, veszel egy bubis borítékot és visszaküldöd nekem. Sajna én is pesti vagyok, de már több mint 2 éve keresem a Halló, Halló-t, nagyon jó lenne megszerezni végre :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#259) atuci válasza Gri (#257) üzenetére


atuci
senior tag

Nekem a Csengetett Mylord? van meg 2 dvd-n

illetve a Majd a komornyik sorozat (1 rész kivételével) , ha érdekel valakit

Sajna mindkettő tv-ből van bedigizve, nem a legjobb minőség.

Ellenben ha megvan valakinek jó minőségben a fenti két sorozat, azt szívesen megszerezném én is :DDD

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#260) csoqi


csoqi
csendes tag

illetve megvan még a tom & jerry összes dvdripben, valamint a jóbarátok, vagy azt már mondtam?:F :DDD

hahó!!!! van bent valaki??? ... FAFFEJ!

(#261) WiNZO válasza csoqi (#260) üzenetére


WiNZO
tag

Tom&Jerry nagyon király! :DD


Ugye abból a Vol. 12 az utolsó? :U

WiNZO

(#262) G@ben válasza WiNZO (#261) üzenetére


G@ben
addikt

Nebakker! 12 van belőle legalább? Én meg azt hittem megvan mind és tessék, minimum 2 hiányzik! :O
Valaki az utolsó kettőt kölcsön tudná adni egy megnézés erejéig? :U ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#263) WiNZO válasza G@ben (#262) üzenetére


WiNZO
tag

Én is most töltögetem DCről, keresőben 12t találtam... de lehet h van több is :U

Bár ez a 12 dvdrip pont 2 dvd :DD

WiNZO

(#264) WiNZO válasza Monya78 (#234) üzenetére


WiNZO
tag

Itt megtalálod: http://borda.ca

pontosabban:

Bővebben: link

[kép]

WiNZO

(#265) #57764352


#57764352
törölt tag

Nekem az Elit Alakulat kéne.
Nagyon szeretném...

(#266) WiNZO válasza #57764352 (#265) üzenetére


WiNZO
tag

DCn fennt van az Elit Alakulat 1-10ig szinkronosan elég sok embernél...

Vagy az nem jó? :U

WiNZO

(#267) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Ave,
esetleg nem volt valaki olyan szorgalmas hogy összegyűjtse a Sliders és/vagy a Csillagkapu (+ Atlantis) sorozatrészeket DVD-kre? :D
a több gigatonnányi adatot inkább nem az itthoni chellóval vállalnám be
Valahogy szeretném megszerezni őket... cserélhetünk ''űrszemetet'' :DD
(gyűjtöm a reklámfilmeket, funpic-dolgokat, pps-ket, van jópár Dexter's laboratory részem, meg az Elsüllyedt világok c. rajzfilmből is egy pár... megy ilyen nyalánkságok) de ha másképp nem megy, akkor lehet pénzes biznisz is.

#255-Csoqi: mail ment

[Szerkesztve]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#268) WiNZO válasza Caesarion (#267) üzenetére


WiNZO
tag

Szerintem a www.csillagkapu.hu oldal fórumában kérdezzd ezt meg! Van neki külön topic is! ;)


Mondjuk én szedegetem DCről az SG-1 részeket, és ahogy jön le úgy nézek meg egy-egy részt... ha most hirtelen öledbe hullana a 6 évad 12 dvdn, sztem nem győznéd :DD

:))

[Szerkesztve]

WiNZO

(#269) Caesarion válasza WiNZO (#268) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Én néztem a sorozatot úgy a 7.dik évad közepéig, szóval nem rohanna le a dolog. Érdeklődni meg szabad, nem? :))

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#270) atuci válasza WiNZO (#264) üzenetére


atuci
senior tag

én sajna nem láttam ezt a részt, és úgy érzem valami nagyon jó kis jelenetrőle ;]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#271) atuci válasza atuci (#270) üzenetére


atuci
senior tag

na szóval, a mondat vége lemaradt:

én sajna nem láttam ezt a részt, és úgy érzem valami nagyon jó kis jelenetről lemaradtam :B

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#272) corlagon válasza atuci (#271) üzenetére


corlagon
senior tag

A képet elnézve igazad van! :)
Azzal együtt, hogy ennek a Csáó akárminek a szánalmas.hu-n lenne a helye.

[Szerkesztve]

(#273) WiNZO válasza Caesarion (#269) üzenetére


WiNZO
tag

Persze, nem is azért mondtam :B

Akkor viszont sztem még mindig itt érdemes megkérdezni: Bővebben: link

Itt van pl ilyen téma, hogy ''Csillagkapu CD / DVD postai úton / személyesen'', aztán ott tuti segítenek! :))

WiNZO

(#274) atuci válasza corlagon (#272) üzenetére


atuci
senior tag

Hát én még egy részt sem tudtam végignézni belőle , mindíg találtam mást a Discovery-n

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#275) WiNZO válasza #16741888 (#220) üzenetére


WiNZO
tag

A http://bithumen.tx.hu/ oldalon vannak MacGyver részek.

MacGyver.S01E01.DVDRip.XviD-MEDiEVAL - MacGyver.S01E06.DVDRip.XviD-MEDiEVAL ig :))

WiNZO

(#276) Moyder


Moyder
aktív tag

nemtudja vki hogy a Dawson és a haverokat le lehet-e tölteni és ha igen honnan?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#277) VargaI


VargaI
senior tag

HI
nekem meg van a teljes Stargate SG1 illetve az atlnatis amit eddig leadtak, tehát
sg1 season 8 1-15-ig, atlantis season 1 1-19-ig, valamint az első 3 széria jóbarátok szinta DVDrip minőségben, saját szervert futtatok, ha vki akar velem cserélni vmit, nekem kellenek a következők:
smallville 4 season amit eddig leadtak

vki írta, hogy kell neki a bűbájos boszorkák/charmed, nekem meg van a teljes 6. széria ill 10 rész a 7. ből, de sajna felirat nem nagyon van csak pár részhez(ezen dolgozom)

más írta, hogy kell a joey neki, ez talán megoldható

keresek olyat aki tudna letölteni nekem BT-ről vagy DC-ről, azt feltölteni hozzám, van egy csomó filmem meg egy rakás sorozatom is cserébe

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#278) X@b3e válasza tkesy (#205) üzenetére


X@b3e
addikt

Szia!
Az X-Aktáid engem is nagyon érdekelnének. Elkezdtem őket tölteni, majd amint elértem az első évad közepére, törölték a szerverről helyhiány miatt:O
Mit kell tennem értük ?!? :U:))

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#279) #34929152 válasza atuci (#259) üzenetére


#34929152
törölt tag

Szia! Nekem megvan a Majd a komornyik első része, és a teljes Halló, Halló is. Olyan minőségben, mint a tied. Szeretnéd?
Cserébe nagyon örülnék a Majd a komornyik utolsó tíz részének. Meg tudnánk oldani? Clarence (Bővebben: link) epizódjaid nincsenek véletlenül?

(#280) atuci válasza #34929152 (#279) üzenetére


atuci
senior tag

Én pösti vagyok, és te?

Mert akkor kiírom neked dvd-re és talizunk valahol.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#281) corlagon válasza X@b3e (#278) üzenetére


corlagon
senior tag

Szinkronos X-Aktákat keresel?

(#282) X@b3e válasza corlagon (#281) üzenetére


X@b3e
addikt

Igen, az kellene, ha nem a 100Mb/rész verzióról van szó persze :))

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#283) #34929152 válasza atuci (#280) üzenetére


#34929152
törölt tag

Igen, pesti vagyok, és roppant mód allergiás arra, ha nem válaszolnak valamennyi feltett kérdésemre. Írok mailt.

(#284) Plazer


Plazer
őstag

üdv mindenkinek

szóval ami engem érdekelne vinyón személyesen vagy postán dvd-n esetleg letöltve de úgy sajna nagyon lassú... :(

charmed -- összes
sex and the city -- összes
stargate -- összes

sok ebből megvolt csak egy kellemtlen rendszerszétesés miatt elvesztek.... :(((

Plazer

(#285) chop


chop
őstag

szex es new york engem is erdekelne
persze postan, mindent allok
cserebe van jobaratoktol 10 sorozat(asszem), mind dvdrip
ha ez megfelelo cserealap..

(#286) tkesy válasza X@b3e (#278) üzenetére


tkesy
őstag

e-mail ment...:)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#287) corlagon válasza X@b3e (#282) üzenetére


corlagon
senior tag

Akkor nem tudok segíteni. Pont most írtam ki 9 szezonnyi eredeti hangos dvd-ripet lemezre.

De látom tkesy már dobott mailt.

(#288) Surda válasza Gri (#257) üzenetére


Surda
tag

Regebben meg messzebb laktam...
Varjunk egy kicsit, es ha nem lesz senki kozelebb, akkor megdumaljuk a postan elkuldos verziot.


Oké.:)

Valaki budapestinek megvan a Fekete vipera v. a Halló, halló összes?
Cserébe sajnos nincs teljes sorozatom, de van sok egyéb tv-rippelt cucc.
Pl. Família kft. sok része:DDD

A garancia meg... ha a címke meg...

(#289) csoqi


csoqi
csendes tag

na sziasztok!
:))
Páran érdeklődtetek az ALIAS és a Jóbarátok felől. Aminek szívből örülök :C
Nos. A jóbarátok az 1től 7 ig van meg (nem tom, lehet, hogy azt írtam, hogy ez teljes, de jól be lehettem baszva, mert ugye 10 !? évad van) :B
Egy DVDre huszonakárhány avi került, szóval egy sima réti dvd lejátszó nem fogja szeretni. Lehet, hogy hülyeséget fogok írni, de innen messziről nem nagyon tudom megnézni ( a sorozat ugyanis otthon van, én meg koliban :DDD ), de ha jól emlékszem xvides, de ha tévedek, bocs, majd megnézem :U
Az ALIAS. Nos, ez egy új szerzemény, és mint azt már korábban is írtam, még csak most készül. Az első két évadot tudom szinkronosra megoldani, mivel többet még nem adtak le a magyaron :O
Jah! :DD Az ALIAS...DVD-k... :P kb előre láthatólag 8 DVD re fér rá egy évad. szóval a minőséggel tényleg nincs gáz...:DD
Jah, figyeljetek. Én tényleg nehezen akadtam rá ezekre a sorozatokra, sok mindent feláldoztam azért, hogy meglegyen.Jó, oké, nincs több nyál...
De most megvan. :C
Nem szeretném megtagadni senkitől sem a lehetőséget, hogy megszerezzék, de remélem, hogy megértitek, ingyen nekem nem érné meg. :B :C :B :C :B :P

[Szerkesztve]

hahó!!!! van bent valaki??? ... FAFFEJ!

(#290) SeF válasza anulu (#203) üzenetére


SeF
tag

Szia!

Általában minden nyáron ismétlik dunatv-n vagy m1/2-n igencsak leromlott minőségben. Figyeld a műsort:)

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#291) Bully válasza footy (#204) üzenetére


Bully
csendes tag

A torrent, az egy fájltípus aminek a tartalmát a burst! nevű progival tudod letölteni.

(#292) corlagon válasza Bully (#291) üzenetére


corlagon
senior tag

A torrent a BitTorrent p2p rendszer leírófájlja (akármi.torrent). A legelterjedtebb kliensek a BitTorrent, Azureus & Bittornado.

(#293) atuci válasza #34929152 (#283) üzenetére


atuci
senior tag

bocsi, csak nem mindíg vagyok gépközelben.:B

remail ment

Clarence epizódjaim nincsenek :(

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#294) atuci válasza #34929152 (#283) üzenetére


atuci
senior tag

2x ment el :B

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#295) curtis2 válasza tkesy (#286) üzenetére


curtis2
tag

Tudnál nekem is segíteni x-akták ügyben, plíz?

curtis

(#296) Kain


Kain
senior tag

Ha sorozatot akartok tölteni,egyértelműen Torrent.Ott fenn van minden,nem kell napokig tölteni 1 rész mint DC-n,nekem pl a Charmed 1 évedja (7.70Gb) 4 nap alatt jött le,(sztem hamar).

Csillagkapu pont hut is érdemes megnézni,ott vannak hozzá torrentes linkek is,de a DChez is tudnak segitséghet nyújtani (stargate hub különösen gyors,otthon 384DSL-el fix 50K)

(#297) Kain


Kain
senior tag

Ja és torrenthez a BitComet kliens ajánlom,nekem bejött,felépitése kb annyira bonyolult mint a FlashGet :DD!

(#298) csoqi válasza curtis2 (#295) üzenetére


csoqi
csendes tag

Szia!
Ha esetleg érdekel...
Ha esetleg neked megvan angolul (vagy kínaiul) jó minőségben, mondjuk szinkron kellene (lehet, hogy nem is ez a problémád), akkor tudom ajánlani a következő oldalt:

http://pythonware.fw.hu

;)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

hahó!!!! van bent valaki??? ... FAFFEJ!

(#299) curtis2


curtis2
tag

Kösz, nekm nincs meg sehogy. :))

curtis

(#300) csoqi válasza curtis2 (#299) üzenetére


csoqi
csendes tag

:)
Hát az gáz :D
Viszont ezen az oldalon le is tudod tölteni aszem az első kb 6 évadot, de fizetős:(((
De várj, tudok még egy oldalt, ami szerintem mindenkinek tecceni fog. :C
Na, majd mingyáááááááá jövök :DDD

hahó!!!! van bent valaki??? ... FAFFEJ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.