Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Letöltési ''probléma'' xp prof. hun (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Antonio


Antonio
senior tag

üdv ...

probléma: csak most vettem észre véletlenül (tálcán véletlenül ráklikkeltem egy ikonra aztán kírrja frissitések letöltés folyamatban x°% mi a szösz), hogy explorer (?) vagy win ... automatikussan elkezdi letölteni a frissítéseket mikor rajtvagyok a neten ... ezt hol lehet letiltani (mert ha csak felfüggesztem az félmegoldés) mivel csak telefonvonalas a a dolog gondolom lasítja a dolgokat

... elkezdtem nézegetni internetbeállítások/speciális/böngészés ...de az ''Internet Explorer automatikus frissítésésnek keresése'' rublika nincs kipipálva ... mi a megoldás?? hol kleressem?

segítségeteket köszönöm

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2) salazol válasza Antonio (#1) üzenetére


salazol
őstag

ajánlatom, futtasd le az XPAntispy nevű pici progit, van belőle magyar változat is. Sok ilyen beállítást tudsz vele egy kattintással megváltoztatni. Ingyenes. Letölthető pl. az origo szoftverbázisról illetve azt hiszem a honosítóműhelyből is.
Ha kikapcsolsz vele minden felesleges szolgáltatást, gyorsul is az XP kicsit.

[L]http://origo.hu/szoftverbazis/windowsxp/xpantispy37-hungarian.html[/L]

[Szerkesztve]

(#3) #57764352


#57764352
törölt tag

Rendszer tulajdonságok, aztán az automatikus frissítéseknél a legfelső jelölőnégyzetet ne pipáldd ki, ill. távolítsd el a pipáT!

(#4) Viktor77 válasza Antonio (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Vezérlőpult - Rendszer - és fent az ''Automatikus Frissítések'' fülecskén tudod kikapcsolni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Antonio


Antonio
senior tag

köszi köszi :)

tudtan hogy valahol látam már csak arra nem emlékeztem hogy hol :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Letöltési ''probléma'' xp prof. hun (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.