Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

A tegnapi nap hallottam hogy az Új 754-es A64-es proccesszorokban DUAL-os a memoria vezérlő!!!!!! Nem tudom hogy igaz ez! Ha igaz melyik alaplapot válasszam?

(#2) Florida


Florida
tag

Vannak új S754-es processzorok?Ez nekem új.:)

(#3) Comm válasza TITAN@2 (#1) üzenetére


Comm
senior tag

Ez hazugság!!;):DDD

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#4) Szten Márs válasza TITAN@2 (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Hát igen nagy tétet rá, hogy nem igaz. Hmm... nem lehet igaz, mivel akkor nem lennének kompatibilisek ezek az új csoda 754-es procik a régi 754-es lapokkal, kéne hozzájuk újakat gyártani, arra meg ott vfan a 939, tehát ez egy nagy kamu hír.

(#5) Alyens válasza TITAN@2 (#1) üzenetére


Alyens
aktív tag

Én meg ugytudom, h Socket 754 es Athlon64-ek gyártását megszüntették, már csak sempront gyártanak ilyen foglalattal...

[Szerkesztve]

http://shrimpland.hu

(#6) MUŁĐER válasza TITAN@2 (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ilyen tuti nincs..amúgy nem sok + -t kapnál a dual vezérlővel;)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#7) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

Én nem tudom tegnap hallottam és állítólag ''ha az új stepping szerint válogatja az ember akkor igen''! Csak nálam felmerült a kérdés hogy milyen alaplap kell hozzá mert én már sok gépet összeraktam de még egyetlen dualost nem láttam!

(#8) Alyens válasza TITAN@2 (#7) üzenetére


Alyens
aktív tag

Dualost szerintem nem is fogsz látni, mert egyetlen 754es chipkészlet sem támogatja a dualDDR-t.

http://shrimpland.hu

(#9) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

Nekem Pentium 4 Prescottom van és memória kezelésben elég sokat jelentett a dual megoldás.
Dual nélül PC3200-al Everest OLv.:3200 i865
DUALLAL PC3200-al EVEREST OLv.:5900 i865+PAT

(#10) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

Nekem Pentium 4 Prescottom van és memória kezelésben elég sokat jelentett a dual megoldás.
Dual nélül PC3200-al Everest OLv.:3200 i865
DUALLAL PC3200-al EVEREST OLv.:5900 i865+PAT

(#11) Szten Márs válasza TITAN@2 (#9) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Vazz, nyilvánm ezt jelenti a dual :)))
Memória olvasás írás AMD-nél is suzépen felmegy. Mulder kollega azt akarta kifejteni, hogy a TELJESÍTMÉNYTÖBBLET amd-nél az így megugrott memolvasási írási értékek hatására sem lesz túl nagy....

(#12) kovsol


kovsol
titán

a beépített memoria vezérlő miatt nem lehetséges

May the Force be with you!

(#13) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

ÉRTEM KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET! Mi a véleményetek a KINGMAX memóriákról?
Tuningolhatóság/Megbízhatóság és Időzítések szempontjából

(#14) Alyens válasza Szten Márs (#11) üzenetére


Alyens
aktív tag

Persze volt itt egy nagy CPU teszt és a 754es 3000+ mindenben elverte a 939est, kivéve ezt a memória írás izét. Az a 200Mhz sokkal többet ér mint a dualDDR

http://shrimpland.hu

(#15) Szten Márs válasza TITAN@2 (#13) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Megbízhatóság: A64 előfordult már hogy nem szerette az 500 MHz-s hardcore-t.
Időzítés: nyilván modula válogatja :)) Meg kell nézni mielőtt megveszed :)
Tuningolhatóság: hmm, amúgy van itt a prohardveren egy cikk a memóriákról, keress rá. DDR400-as memóriák tesztje...

(#16) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

''a beépített memoria vezérlő miatt nem lehetséges'' itt én ezt az új 754-est arra értettem hogy állítólag ezekbe a procikba dual-os mem.vezérlőt integráltak

(#17) Alyens válasza TITAN@2 (#13) üzenetére


Alyens
aktív tag

A kisgépemben olyan van. Az időzítéseken lehet faragni. Van róla egy teszt a PH-n! Bővebben: link

http://shrimpland.hu

(#18) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

Van egy 9500-ösöm 9700Prora alkítva mennyiért lehetne elpasszintani mert nagyon egy GeForce 6600GT-re fáj a fogam csak előbb el kéne adni a régit.
Tényleg mi a vélemény egy 6600GT-ről Megéri?

(#19) Szten Márs válasza TITAN@2 (#16) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Valóban ez egy hülye indok, nem emiatt nem lehetséges. Sokkal inkább a már említett alaplap gondok miatt.... a 754-es lapok nincsenek úgy kialakítva hogy passzoljanak eme képzeletbeli dualos 754 családhoz...

(#20) Szten Márs válasza TITAN@2 (#18) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Meeeeeeeeeg :)
Nekem is az van!

(#21) TITAN@2


TITAN@2
csendes tag

És mennyiért lehet eladni a régít egy 6k-s Hőcsöves Passzív hűtővel

(#22) Szten Márs válasza TITAN@2 (#21) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

passz... hirdest meg a hardver piacon itt a ph-n.... aztán meglátod mennyit ajánlanak

(#23) kovsol válasza TITAN@2 (#21) üzenetére


kovsol
titán

az ára szerintem valahol a 9600pro és XT között lehet
amugy nekem 66GT van és egy 9600pro is volt a gépemben (a te karid valamivel gyorsabb) de ég és föld hidd el;]

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.