Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) zsolt501 válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az a baj ezekkel a módszerekkel, hogy nem kiforrottak , mert a tisztítás tinta ürítéssel jár, amit egy kis tartájba vagy tálcára, de láttam olyatis hogy szivacsba gyűjti, és ez egy idő után problémás tud lenni, nem kicsit, hanem nagyon.
Láttam már olyan Epson L805-ös nyomtatót, ami alá folyt az ilyen tinta az ilyen fejtisztítások után, de volt hasonló sztori Samsung és HP nyomtatóval is.

awexco Sajnos még nincs tökéletes megoldás ha ritkán nyomtatsz tinta sugarassal, na meg nagyon érzékenyek a páratartalomra és a hőmérsékletre is, nem mondom hogy nem létezik itt is jobb megoldás, de otthoni ritkán nyomtatásra nem a tintasugaras a jó választás.

dtracer Nem mind partonos, ott is létezik tartályos megoldás, de azok nem kis oldalszámos nyomtatók.
Amúgy nekem nem volt még gondom tuner kapacitással, na jó láttam már én is olyan tunert ami nem volt rendesen töltve, na meg szóródott belőle már felbontáskor a por, de nem is a leggagyibbat kell megvenni és nincs gond.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.