Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tarka


Tarka
tag

Nemrég láttam egy újságban egy hírdetést a PH!-ról ami valmi ilyesmit sugallt...lehet, hogy már ezt egyszer megbeszéltétek vagy volt róla szó de még új vagyok szal ezt nem tudom:))

''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

(#2) Agyasima válasza Tarka (#1) üzenetére


Agyasima
senior tag

cUPp!
(mivel a téma engem is érdekel)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#3) klepto válasza Tarka (#1) üzenetére


klepto
addikt

Volt már róla szó, de régebben,és nem emlékszem annak a topicnak a címére :(
Viszont akkor az volt a végkifejlet, hogy tervbe van/volt véve, de a megvalósíítás egyelőre még várat magára. Szerintem egyhamar nem várható.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) emvy válasza klepto (#3) üzenetére


emvy
nagyúr

arak.prohardver.hu

tessék megnézni jól a főoldalt. :)

while (!sleep) sheep++;

(#5) escie válasza emvy (#4) üzenetére


escie
őstag

van ott valami Vogel dolog, nem?

meg a Chip magazin a médiapartnerek közt.

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#6) Alvin_ti4200 válasza emvy (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Csak nem összeszűritek a levet a Vogel-lel?

(#7) klepto válasza emvy (#4) üzenetére


klepto
addikt

Azonkívűl, hogy ronda, átláthatatlan, és a konkurenciára emlékeztet mit kell még látni? Ugyen nem ez lesz az új dizájn, mert ha igen, akkor nagyon szomorú leszek :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) Biaggio válasza klepto (#7) üzenetére


Biaggio
őstag

és nem jön rendesen 800*600-as felbontásban :O

(#9) karib


karib
addikt

Akinek még elkerülte volna a figyelmét:

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=32879&arc=f[/L]

Dizájn, tartalom, fórum és egyebek miatt nem kell izgulni, mindent csak jó irányba igyekszünk fejleszteni.

Amúgy nektek valami pólót vagy bögrét osztunk, mint az első két panaszkodó az új dizánt látók között :DDD

Department of Redundancy Department

(#10) LukE válasza karib (#9) üzenetére


LukE
veterán

én régebben láttam, és tetszett, nem kapok semmit?:) )

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#11) Club


Club
őstag

Nemtoom mér panaszkodtok, szerintem egészen jól néz ki.
Bár megondom őszintén, az egyik újságban(meg nem toom már modnani melyik, talán chip)láttam egy hirdetéseteket.
Egy naaaaaaagy fekete oldal szürke PH logóval.:))
Na az nagyon tecett
Asszittem ilyesmi lesz, de ez sem rossz szerintem.
Csak azt remélem, hogy fog működni rendesen:DDD

Amúgy ez a szín sem rossz, sőt ahogy nézegetem, egyre jobban teccik

Egy dolog viszont nemteccik.
Ha egy általános témához hozzászólok(lásd ezt), akkor a szakmai témákban is frissíti a topic-ot, ill ott is megjeleníti.
Ez így nemjÓ:(

[Szerkesztve]

(#12) klepto válasza karib (#9) üzenetére


klepto
addikt

A póló jöhet, XXXXL méretben,valamint fekete színben, ezüst PH! jellel rajta :DDD Ha komolyan gondoltad akkor küldj e-mailt, és küldöm a címem :DD

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#13) dain


dain
tag

nem rossz, nem rossz :))

lesz benne beállíthatóság, hogy miből mennyi jelenjen meg? :)

[Szerkesztve]

my days are darker than your nights..

(#14) Club


Club
őstag

Fikázni nem akarom, mert nincs miért, de ha kell egy polóért szívesen teszek egypár megjegyzést:DDD

[Szerkesztve]

(#15) karib válasza Club (#14) üzenetére


karib
addikt

Majd idővel biztos lesz akció, ahol lehet pólót stb. nyerni... Egyelőre az új dizájn és a tartalomgyártás a prioritás :)

Department of Redundancy Department

(#16) Club válasza karib (#15) üzenetére


Club
őstag

Valahogy sejtettem:))

(#17) Tompo válasza karib (#9) üzenetére


Tompo
aktív tag

Nekem sem tetszik, én is kapok valamit? :DDD

A színvilág eléggé távol áll tőlem (szerintem randa, bocs), a mostanit már egész jól megszoktam :D

(#18) csudri válasza emvy (#4) üzenetére


csudri
őstag

Whoa! Ez nagyon furcsa! Annyira hozzászoktam a mostani design-hoz, hogy valahogy nem veszi be a gyomrom. Így vagyok a Hardwired-del is. Ott is már elég régóta az a design, mint most, de nem tudom emészteni az újat (legalábbis az eddigi trailer alapján túl csicsás lesz).

(#19) karib


karib
addikt

Majd megszokjátok, jó lesz az. Konstruktív jobbítási javaslatokat pedig a Javítsuk a Prohardvert témába lehet feldobni, az új dizájnt-oldalt illetően pedig az asszem alant linkelt Átalakul a Prohardver témában lehet értekezni. Radikális átalakításokra legfeljebb majd a következő dizánnál lehet számítani, de apróságokat lehet finomhangolni. Azt sem most azonnal, egyelőre el szeretnénk indítani az oldalt.

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.