Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

Kerestem, de nem találtam ennek a remek moddolt drivernek a topicját itt, szóval gondoltam nyitok egyet, megérdemli.
A leírást röviden ITT találhatjátok meg, majd a Fórumban letölthetők a szoftvercsomagok, illetve olvashatók a tapasztalatok ugyebár.

Célja, hogy az Intel processzorral szerelt, diszkrét AMD videóchippel ellátott notebookok naprakészebbek legyenek illesztőprogram terén, mivel azt sokszor a gyártó nem biztosítja.

Esetemben is egy ősrégi driver található csak a telepítő lemezen, Samsungék pedig a hivatalos oldalon csak XP-hez való eszközillesztőket tart a gépemhez, így kellett alternatív megoldást keresnem.
Én elégedetten használom, bár kísérletezni kell, nem mindegyik tökéletes az adott géppel, nekem például a 13.9 Update 3 volt amivel ment az Afterburner OC, a jelenlegi 14.4-essel nem hajlandó működni, illetve Windows 7 alatt szintén a 13.9 volt az utolsó amivel rendesen működött a váltható grafika, Win 8.1 alatt a frissebbek is hibamentesek. Egyes csomagokban pedig az Intel driver nem ismeri fel a hardvert, így nem tudtam telepíteni az én notimra (14.9.2 Beta).

Most pedig elérhető a 14.12-es Omega is. A fórumon elég jó róla a visszhang, így reménykedem, hogy talán még az OC lehetőségét is visszakapom.

Ha más is használja ezeket, akkor itt gyűlhetnek a tapasztalatok, segítségek! :)

Üdv, Balázs

(#2) gooool válasza gooool (#1) üzenetére


gooool
őstag

Felkerült a 14.12-es Omega.

Eddigi gyors tapasztalatok:

- A Far Cry 3-ban eltűntek az objektumok körüli sötétebb négyzetek, amik nagyon zavartak eddig
- nyertem 1-2 FPS-t egy-két játékban, illetve stabilabb az érték, ami nagyobb öröm
- Szinte nem is észleltem eddig microlag-ot sehol
- Az MSI Afterburnerben mókolás nélkül is működik a PP-s tuning

Szóval eddig mindent tud, amit a korábbiak csak részben, és még többet is. :)

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.