Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) jjeahh válasza #45469952 (#2) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kissé doboz hangja van, de amúgy meglepően hangos és minimális mélyei is vannak. Ezerszer hangosabb, mint az elődei, a T520, T420, ha nem vagy vájtfülű, alap dolgokra megfelel.

Más: Én a billzet kiosztásával nem vagyok elégedett amúgy, de ez kb. az összes mai notebookra igaz sajnos :( . A Delete nem a sarokban van és kicsi, keresni kell, az Enter szintén kicsi és fölötte van az ű, így véletlenül gyakran ű-vel végződnek a mondataim, a PgUp-PgDn fel-le nyíl gombok picik, mert így egy síkban lehet az alsó sorral... cserébe ergonómiailag gáz. Hangerő, multimédia stb gombok az Fn-ekre vannak zsúfolva szokás szerint. Amúgy használható, de a folyamatos baklövés helyett nem értem miért nem tud egyik gyártó sem már valami ilyesmit csinálni:

A tapipad tetejét is az elején sokat nyomkodtam, de fölöslegesen :D
Hamarosan bekalibrálom a kijelzőt, kíváncsi vagyok alkalomadtán mennyire lesz fotószerkesztésre használható, de az alacsony sRGB lefedettség miatt nem számítok csodára. A kontraszt jó, csak a windowsban az auto contrastot ki kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.