Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) <Adamsky> válasza Donki Hóte (#248) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a minitool-ra bejelzett a tűzfal ... " - már az oldalra?
.. vagy a telepítőre? Utóbbi esetben dobd be a VirusTotal keresőjébe. Egyébként nem kéne, hogy bármi, bármire bejelezzen.
De, itt egy másik neves(ebb) cég - hasonlóan ingyenes - terméke.

(#250) Toth_Jani
"... a lemezkezelő látja, kiírja 29,81 GB RAW kifogástalan elsődleges partíció, de nem tud vele (a lemezkezelő) mit kezdeni." - nem is fog tudni. Próbáld meg egy 3rd party (akár azok közül valamelyikkel, amit javasoltam) particionáló programmal.

Lehet válogatni: 10 Free Disk Partition Software Tools

[ Szerkesztve ]

(#252) Donki Hóte válasza <Adamsky> (#251) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sikerült végül telepíteni ezt a MiniTool programot.

Ráengedtem a kártyára, próbáltam a partíciót törölni, újra létrehozni, formatálni. Egy darabig hagyta, hogy kínlódjak, aztán kidobta ezt a képet :O

Kiírta, hogy Bad Disk, onnantól nem enged semmit se csinálni azzal a meghajtóval.

Köszi a segítséget, de ez a kártya kuka :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#253) <Adamsky> válasza Donki Hóte (#252) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ejj, ez tényleg sz@rul néz ki! :(
.. és a másik kártya? Azt próbáltad?

(#254) Donki Hóte válasza <Adamsky> (#253) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A másik kártya is ilyen, de az nem zavar ennyire, az egy 16 GB-os lassú Kingston volt, ez meg egy 64 GB-os Sandisk Extreme :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#255) <Adamsky> válasza Donki Hóte (#254) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez elég fájdalmasan hangzik. Kicsit gugliztam. Igaz ez nem a mi tablet-ünk, de egy-két felhasználó azon a véleményen van, hogy ez amolyan általánosan előforduló jelenség a Lenovo termékeinél.

Ezúton kérdezném a többieket: nektek mi a tapasztalatotok?
vacs-nál gyári (?) rendszer, 64-es Samsung Evo+: nincs gond
Toth_Janinál egy 32-es kártyát kinyírt az elején, azóta egy másik kártya vm. (?) főzött ROM-al teszi a dolgát
Nálad ugye két kártyát "evett meg" :(
Az enyém: a gyári rendszer alatt nem volt kártya a gépben, ezért ilyen tapasztalatom nincs. LineageOS alatt (~4 hónap) nincs gond (64 GB-s Evo+). A tablet folyamatosan megy.

(#256) Beni2360


Beni2360
félisten

Emlekezete szerint az eggyik formazasnal irja, hogy sajat speci format csinal amit mashol nem olvashato vedelmi adat okok vegett. vagyis elvileg a tabban lehetne vissza allitani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#257) Toth_Jani válasza Beni2360 (#256) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én az enyémet nem formáztam meg rendszernek, és érdekes hogy Recovery programmal a tartalmát ki tudom nyerni, de semmit nem tudok vele csinálni a gép simán nem látja és nem formázza.
Előfordulhat hogy a TAB kérés nélkül leformázza magának??? :F

(#258) BullZeye válasza Donki Hóte (#252) üzenetére


BullZeye
veterán

Mielőtt kukázod, próbáld meg ezt, 2-3 pendriveot tudtam vele menteni.:
http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/

Custom ROM-ból aki többet próbált, mit éri meg felrakni a gyári helyett?

(#259) trance89 válasza BullZeye (#258) üzenetére


trance89
őstag

LineageOS, tavaly szeptemberől használom a tableten, kiválóan műkszik és havonta frissítik
crDroidot is sokan ajánlják

(#260) <Adamsky> válasza trance89 (#259) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi a link-et! :R
Ez ugyanaz lenne, mint az XDA-s (amiből a szeptemberinél nincs frissebb)?

(#258) BullZeye
Na, erre kíváncsi leszek! Remélem Donki Hóte jár még erre, és ki fogja próbálni ...

[ Szerkesztve ]

(#261) Donki Hóte válasza <Adamsky> (#260) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Itt vagyok, ki fogom próbálni, köszi BullZeye-nek is a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#262) trance89 válasza <Adamsky> (#260) üzenetére


trance89
őstag

Igen, annak a frissített verziója

(#263) <Adamsky> válasza trance89 (#262) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, akkor egy Titanium-os mentés után lehet rápróbálok egy "dirty flash"-re :)
Van egyébként valamilyen ismert hibája? Esetleg te tapasztaltál valamit? Az XDA-al annyi gond volt csupán, hogy a "battery status" (mi mennyit "eszik") döglött volt.

(#264) trance89 válasza <Adamsky> (#263) üzenetére


trance89
őstag

Semmi hibát nem tapasztaltam eddig

(#265) BullZeye válasza trance89 (#259) üzenetére


BullZeye
veterán

Szuper, ahogy nézem Lineage 15.1-et szeretik az oroszok, arra hétvégén rápróbálok.

Abszolút gyári romról frissítéshez van esetleg guide? Mert ha jól emlékszem nem annyira egyszerű, mint telefonoknál a zárt bootloader miatt, így SP Flash Tool nem is fog menni vele.

Vagy orosz alapján csináltátok?

[ Szerkesztve ]

(#266) trance89 válasza BullZeye (#265) üzenetére


trance89
őstag

Majdnem ugyanannyira egyszerű, pár perces művelet. Csak twrp-t kell felflashelni külső progival aztán már minden onnan megy
Ajánlott leírás twrp felrakásához: [link]
Ezt a twrp verziót használd: [link]
Ha twrp-ből felment a rom és gapps csomag (system/data/cache format erősen ajánlott, mivel dupla főverzió ugrásra készülsz) utána az advanced fül alatt mindig kell egy sign boot, ezt minden rom flashelés után el kell végezni a zárt bootloader miatt máskülönben megáll a boot logónál

[ Szerkesztve ]

(#267) kotipas


kotipas
csendes tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyan problémával, hog a tabot bekapcsolva nagyon nehezen tudja csak feltolni az értesítősávot és utána beírni a kódot ?
Ez mitől lehet? Nagyon boldog lennék, ha ezt meg lehetne oldalni, mert ezen kívül jelenleg nincs gondom vele.

Előre is köszi.

(#268) Dr.NX válasza kotipas (#267) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én a kérdést sem értem. Milyen értesítősáv? Milyen kód? :F

Elfogadom a sütiket.

(#269) Beni2360 válasza kotipas (#267) üzenetére


Beni2360
félisten

Amikor elhúzod jobbra a nyitást és nem ugrik fel a kód ablaka azonnal azért van szerintem mert valami tisztító indul el rajta és lefogja a rendszert. Alkalmanként nálam is csak a lakat felhúzásával jön elő a kód lehetőség és igen van, hogy nehezen és csak a 2.3. próbálkozásra jön fel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#270) Beni2360


Beni2360
félisten

Valami segítség kellene, nem tudok az SD kártyára másolni vagyis nem is látom amikor rádugom a win 10 lapira. A tabon bejelöltem az első sort Médiaeszköz (MTP) de nem jelenik meg a lapin. :F Mit csinálok rosszul? :R Csak mint G: CD meghajtó jelenik meg és minimális MB terület de ott rendszer féleség van.
A telefonom alatt működik.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#271) <Adamsky> válasza Beni2360 (#270) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Gyári rendszer? Ott nem kéne ilyen gondnak lennie...
LineageOS-en alapból "töltés" módban csatlakozik a készülék. Na már most ilyenkor vagy mindig átkapcsolja az ember (a notification-ok között megjelenik az Android System) vagy a Developer Options alatt kell átállítani, hogy mi legyen a default (Select USB configuration)

(#272) Beni2360 válasza Beni2360 (#270) üzenetére


Beni2360
félisten

Sikerült összehoznom a Kamera (PTP) választva jelent meg a lapin a mappa nézetben.(Lenovo TAB3 8 Plus)
USB configuration nincs a választhatók közt. A telcsin van de azon csak 5.1 droin van. Gyári rendszer.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#273) kotipas válasza Beni2360 (#269) üzenetére


kotipas
csendes tag

Sziasztok!

Először válaszolnék a korábbiakra.
Igen, arra gondolok amikor a bekapcsolás után a kód beírása előtt megjelennek az értesítések.
Azt elhúzva tudom beírni a kódot.

Legutóbbi bejegyzésem óta először az automatikus indításból mindent kikapcsoltam.
Így pár napig jó volt, utána azonban visszatért a probléma.

Mivel időközben jött értesítés, hogy jött egy frissítés, gondoltam azt feltelepítem, hátha megoldja a problémát.
Nos, ez nagy hiba volt. Ugyanis azóta nem indul el a tablet és a recovery módot sem tudom elindítani :(
Így a gyári visszaállítást sem tudom megcsinálni.

Tudtok tanácsot adni, mit lehet vele csinálni vagy kihez tudom vinni?

Előre is köszönöm.

(#274) <Adamsky> válasza kotipas (#273) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... jött egy frissítés ... " - nofene. Azt hittem ez a tab több frissítést már nem fog kapni. Vajon mi lehetett benne? Mekkora volt? Nem emlékszel a méretére?

" ... nagy hiba volt. Ugyanis azóta nem indul el a tablet ... "
Fel van töltve rendesen? Ha töltőre dugod kikapcsolt állapotban, akkor azért elkezd tölteni? Az fura lenne, ha a recovery-t is hazavágta volna a frissítés. Ha minden kötél szakad, akkor QFIL-el fel kell flash-elni a gyári image-et. A lépések 90% ugyanaz, mintha root-olnál, csak nem a twrp-t flash-eled fel, hanem a teljes gyári rendszert.

(#275) Beni2360 válasza kotipas (#273) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát részemről nem tudok segítséget nyújtani, de érdekes ez a frissítés kíváncsi leszek mi lesz a vége.
Egyelőre nem is merem megnézni.
Írjatok esetleg másnál is jelentkezett hasonló gond. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#276) vacs válasza trance89 (#266) üzenetére


vacs
Topikgazda

Helló.

Szeretnék custom rom-ot tenni a Tab-ra.
A #266-ban lévő dolgokat használjam, vagy vannak már frissebbek?
Van amire figyelni kell, a bootloader az zárva marad ugye?

Nexus 5 telefonon elég sokszor cseréltem romot, szóval képben vagyok remélem! :))

(^)(>.<)(^)

(#277) trance89 válasza vacs (#276) üzenetére


trance89
őstag

Üdv
Van már pite alapú LOS 16 is erre a tabra de az még erősen beta, telistele hibákkal
Én a frissített 15.1-et használom jópár hónapja és betonstabil, nem találkoztam benne hibával szóval erősen ajánlom: [link]
Twrp a tavalyi aug. 25-i az utolsó verzió
Bootloader nyitás pedig nincs

(#278) Beni2360 válasza trance89 (#277) üzenetére


Beni2360
félisten

Úgy néz ki, hogy nálam is muszáj lesz rendszer csere, mivel a g.play frissítés szinte kezelhetetlen lett nálam is és már elegem van belőle. Végre az új telóm kezeli az OTP smartot és így mehetne a csere.
Csak még a végrehajtás az ami nem egészen tiszta számomra. :U
Egy részletes leírás kellene, hogy nekifogjak.
Igaz vagy 5 éve már cseréltem rendszert a TH 11 telómon de az már a múlt.
Ui: Sajna az Angol nuku csak a fordító és sok mindent nem értek a linkeden.
TWPR-re ezt találtam

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#279) trance89 válasza Beni2360 (#278) üzenetére


trance89
őstag

Majd csütörtökön ha lesz időm lefordítom magyarra, pár perces művelet és elrontani (félreflashelni) nem is nagyon lehet mert ezzel a QPST-vel gyakorlatilag bármilyen állapotból visszahozható a tab
Az a twrp-s link itt nem játszik, root nélkül semmire se mész vele

[ Szerkesztve ]

(#280) Beni2360 válasza trance89 (#279) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok, köszi előre is, csüt. csak Du leszek reggel orvoshoz megyek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#281) Breki válasza trance89 (#279) üzenetére


Breki
veterán

Várjuk

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#282) vacs válasza trance89 (#279) üzenetére


vacs
Topikgazda

Ez a leírás alapján fent van a TWRP (sikerült angol nyelvűre is állítani)! :K
Viszont a 10) ponttól nem vágom, hogy mit miért is kell csinálnom ... egyáltalán mikor mehet fel a rom+gapps, és mi az sign boot (feltételezem, hogy a zárt bootloader miatt kell)! :))

Én NEM LineageOS-t tolok majd rá, mert az (saját tapasztalatból mondom) nagyon buta!
Én AospExtended és crDroid romot szedtem le, ezeket használtam már régebben.
Várom a leírást én is!

(^)(>.<)(^)

(#283) Breki válasza Beni2360 (#278) üzenetére


Breki
veterán

Na megvan a Google play frissítés megoldása.

Guys, follow the tip of Kainomed:

Disable the battery optimization for the PlayStore and Android System AND enable autostart for all applications

Ezeket megcsináltam újraindítás és most telepít mint a kisangyal

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#284) Beni2360 válasza Breki (#283) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi de nálam a Disable the battery optimization for the PlayStore ott szürke és nem lehet optimalizálni leírás van.
Az alkalmazásokat engedélyeztem.
Úgy néz ki müxik. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#285) Breki válasza Beni2360 (#284) üzenetére


Breki
veterán

Ott all-ra rakod és az Android System optimalizálását is kiveszed

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#286) Beni2360 válasza Breki (#285) üzenetére


Beni2360
félisten

Na elvesztettem a fonalat.
melyik menüben a beállításoknál?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#287) trance89 válasza vacs (#282) üzenetére


trance89
őstag

Ha fentvan a twrp valójában kész is vagy, utána már csak rom install+gapps aztán sign boot
Viszont ha a kínai verziót raktad fel, twrp-n belül frissítsd az augusztusira, erősen ajánlott művelet: install menüben img-re allítod zip-ről és kiválasztod a recovery.img-t aztán mikor rákérdez h hova flashelje akkor recovery-t választasz, csak utána telepítsd a rom-ot

(#288) Breki válasza Beni2360 (#286) üzenetére


Breki
veterán

most nincs nálam

emlékezetből

battery optimization-nál kiírja, hogy a play store nem optimalizálható

mellette van, hogy all vagy többi program, ott megjelenik a többi és ott az android rendszernél is javasolják kikapcsolni.

De ha most így is jó ne törődj vele!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#289) Beni2360 válasza Breki (#288) üzenetére


Beni2360
félisten

OK :R megtaláltam.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#290) kovjoe válasza Breki (#285) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Köszönöm.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#291) vacs


vacs
Topikgazda

Fent van az új rom! :))

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#292) Beni2360 válasza vacs (#291) üzenetére


Beni2360
félisten

Meghatottjuk melyik és honnan link?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#293) Beni2360 válasza trance89 (#279) üzenetére


Beni2360
félisten

Megcsináltad a fordítást?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#294) <Adamsky> válasza vacs (#291) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem az AOSPExtended (20180903-2022) esetén az auto brightness nem működött. Talán bekapcsolni sem lehetett (ha jól emlékszem).

(#295) vacs


vacs
Topikgazda

Hogyan telepítsünk egyedi szoftvert (custom rom) a Tablet-re:

Ne feledd, hogy MINDEN adat törlődni fog (képek, zenék, programok ... minden), ezért ami fontos, azt mentsd le előtte!

Az alábbi XDA leírást ajánlom: [link]

A TWRP telepítéséhez itt találsz egy videós segítséget!

Magyarra fordítva ezek a lépések:

1. Töltsd le a QPST flash tool PC appot (mindig a legfrissebbet): [link]
2. Töltsd le a Qualcomm USB driver-t: [link]
3. Töltsd le a TWRP-t (figyelj, mert van külön wifi-s és külön 4g-s verzió, ha nem tudod, hogy melyik van neked, akkor a Tab > beállítások > rendszer (utolsó/alsó) > a telefonról résznél tudod ellenőrizni!
- WiFi TWRP
- 4G TWRP
4. Telepítsd a QPST-t és a Qualcomm USB driver-t, illetve bontsd ki a TWRP-t
5. Indítsd a QFIL app-ot > bal felül válaszd ki a "Flat Build"-et
6. A browse gombbal tallózd be a "prog_emmc_firehose_8953_ddr.mbn" fájlt (a kibontott TWRP mappában találod)
7. A Load XML gombbal tallózd be a "rawprogram0.xml" és a "patch0.xml" fájlt (a kibontott TWRP mappában találod)
8. Kapcsold ki a Tab-ot
9. Nyomd egyszerre a hangerő fel és a bekapcsoló gombot és a bejön a gyári recovery ablak, akkor dugd rá a pc-re, ha minden oké, akkor a QPIL kiírja felül, hogy Qualcomm ... csatlakozva
10. Kattints a Download gombra ... ha hiba nélkül végigfut minden, akkor sikeresen telepítve van a TWRP, húzd ki le a pc-ről (kapcsold ki)
11. Nyomd egyszerre a hangerő fel és a bekapcsoló gombot és a bejön a TWRP, ami jelenleg kínai, állítsd át angolra így: kép1 + kép2 + kép3
12. Lépj vissza a TWRP főmenübe > Reboot > System, ekkor újra fog indulni és betölt a gyári Lenovo szoftver
13. Töltsd le a Tab-ra a legfrissebb TWRP-t: [link]
14. Kapcsold ki, majd yyomd egyszerre a hangerő fel és a bekapcsoló gombot és a bejön a TWRP
15. Install menüben jobb alúl zip-ről állítsd át img-re > tallózd be a letöltött "twrp-tb8703-3.2.1-20180825-bootsign.img"-et > rákérdez, hogy hova flashelje, ekkor recovery-t kell választani
16. Lépj vissza a TWRP főmenübe > Reboot > System, ekkor újra fog indulni és betölt a gyári Lenovo szoftver

A rendszer "feltörve", mehet rá az új rom, további leírás hamarosan!

(^)(>.<)(^)

(#296) Beni2360 válasza vacs (#295) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönjük a részletes leírást, ez után menni fog. :C
Várjuk a továbbiakat. :R
--------------------------
Más amióta megcsináltam a tanácsolt dolgokat ((#283) Breki) a frissítéshez, randon nem jön föl a virtuális billentyűzet csak ha újra indítom a tabot. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#297) Breki válasza Beni2360 (#296) üzenetére


Breki
veterán

Erről a hibáról már írtam régebben, nekem korábban volt ettől függetlenül. Én nem kapcsolnám a kettőt egymáshoz, nekem most teljesen jó

Viszont amikor volt, akkor se kellett újra indítani, elég a témában leokézni az adott skint

Köszönöm a leírást!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#298) Beni2360 válasza Breki (#297) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel eddig nálam nem jelentkezett azért mertem írni.
elég a témában leokézni az adott skint - na bevallom ezt nem értem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#299) Breki válasza Beni2360 (#298) üzenetére


Breki
veterán

Beállítások/nyelv bevitel/Gboard/téma

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#300) Beni2360 válasza Breki (#299) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.