Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3) synar válasza josik (#2) üzenetére


synar
őstag

Én is nagyon elégedett vagyok ezzel a tablettel. Egy Vega Q7108-es "csodát" vittem vissza, egy nap kínlódás után és némi ráfizetéssel cseréltem a Lenovo A3500-FL-re. Nem bántam meg, más minőségi kategória a kettő.
Ami tetszik benne:
Kiváló a kijelző képminősége, a betekintés szögek és az érintésérzékenység még a sarkokban is, az üzemidő, használattól függően akár két nap is lehet, a sebesség (AnTuTu X: 16712 pont), akadásmentes a böngészés, a wifi és a GPS érzékenység is megfelelő.
USB OTG:
Az egyik fő oka, hogy megvettem, mert szükségem van rá fotózáshoz is. A tesztelt DSLR Remote programok hibátlanul működnek rajta, többet is ki próbáltam, Canon 60D kamerával összekötve OTG kábellel (DslrDashboard, DSLR Controller, Helicon Remote).
Egeret jól kezeli OTG-vel, de a kipróbált billentyűzettel nekem sem sikerült átállítani a kiosztást. A külső adattárolóknál az NTFS fájlrendszerűeket hibásnak látja, de a FAT32-t már jól kezeli. Néztem hozzá appot a Play-en, de amit találtam ahhoz root jog kellene, erre pedig egyelőre nem találtam megoldást.
Eddig egy kis hibát találtam csak, amiről angol fórumon is olvastam, hogy a natív YouTube applikációban a videók kissé akadoznak, nem folyamatos a lejátszás és a hang is elcsúszik. A böngésző felületről indított YouTube lejátszás és egyéb videótartalmaknál ez a hiba már nem jelentkezik. Töltöttem le más önálló YouTube lejátszókat pl. a FREEDi YouTube Player-t és itt is szép folyamatosan futnak a videók, a hangcsúszása sem tapasztalható. Remélhetőleg a későbbi frissítések, vagy a beígért KitKat megoldja ezt a problémát is.
Amire jó lenne még megoldást találni az a Root-jog és a biztonsági mentés lehetősége. Mivel ez egy elég friss tablet, remélem hamarosan erre is kapunk ötleteket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.