Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Lenovo IdeaPad Z50-75 Laptop kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Máthé


Máthé
újonc

Hali. Vettem egy Lenovo IdeaPad Z50-75 Laptopot, amibe az alábbiak vannak:
- AMD Quad Core A10-7300 1.90GHz
- 8GB memória
- AMD Radeon™ R6 M255DX 2GB
- 1TB vinyó

A problémám, hogy bár a laptop maga jó (leszámítva azt, hogy valamiért nem olvas be semmilyen cd-t Dvd-t, de ez annyira nem is izgat), tettem fel rá eredeti Windows 10-et, és sokszor előfordul, hogy a képernyő kikapcsol, majd helyreáll, és a windows vagy azt írja ki, hogy a catalyst összeomlott, majd helyreállt, vagy azt, hogy új hardvert érzékelt, és kéri, hogy indítsam újra a gépet. nem túl sűrűn csinálja, van, hogy egy egész napig használom probléma nélkül, van, hogy napi 2-3szor is csinálja. A kérdés az lenne, hogy ez lehet hardveres hiba, vagy a catalysttal van valami? Azóta már többször is frissítettem a catalystot, de nem segített. Volt, hogy akkor csinálta, amikor kollégám meglökte az asztalomat (mivelhogy munkára használom elsősorban), volt, hogy hozzá se ért senki, mégis csinálta.

(#2) _Berci_ válasza Máthé (#1) üzenetére


_Berci_
aktív tag

Helló

1. ilyen kérdések miatt ne nyiss külön topicot :)
2. próbálj egy 8.1-et, full driverezéssel (lenovo oldaláról szedd le), ha akkor is produkálja a hibát, akkor szerviz :(
Am ha már cd/dvd-t nem olvas akkor már egyből szerviz, vagy ha 3 napon belüli akkor meg vásárlás helyszínére vissza (online esetén 14 nap)

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#3) Qru válasza Máthé (#1) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezt itt kérdezd meg: [link]

Ezt a topikot zártam.

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Lenovo IdeaPad Z50-75 Laptop kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.