Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#911) Knife.McL válasza szatocs (#886) üzenetére


Knife.McL
tag

Én nem tudom milyen lehet az i5, de az i7 nagyon jó. És olvasom itt, hogy egyesek szerint hangos, bár szerintem akkor kéne ilyet mondani rá, ha már megvan..., mert pl én alig hallom a ventillátort még akkor is mikor keményebben hajtom.
Teljesítményét azért ne hasonlítsuk asztali géphez, mert azt nem éri el, de majdnem fullon visz mindent.
Hőmérséklete még így sem nagy, hogy i7-es. A HDD valóban jobban melegszik mint szeretném, dehát az úgysincs nálam hosszú létre tervezve laptopban. A lényeg, hogy legyen mentés a fontos adatokról ;)
A palmrest melegszik, de nem vészes. Legalább leadja a hőt. Játszani úgyis csak külön bill és egérrel szoktam, monitoron vagy tv-n.
Ami érdekelhet szatocs, hogy rf2 high/full x16AA x4AF FHD FXAA HDR VSYNC 35-50 fps online 15 emberig tesztelve, akadás nélkül megane-al és clioval. Bár megane szélvédőjével gebasz van, mert szerintem valami bug miatt nehéz kilátni, annyira befénylik.


[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.