Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#895) RobinHD válasza h.palee (#894) üzenetére


RobinHD
tag

köszi a választ :)
használok inventort auto CAD-et tervezésre, egyetemen elkel :)
emellett játszani is akarok, azért említettem sokszor a játék szót :) nem ennél a notebooknál, még tavaly volt egy notebook teszt ahol volt i7es és i5 verzió is (gpu ugyan az volt mindkettőben) és az i7es 8-10fps-sel többet produkált ugyan azon beállítások mellett :)
aszem gt 540m volt az azonos videokártya :) ebből gondolom ha azt nem tudták a 3. generációs i5 procik 100ban kihajtani akk ezt sem tuják, bár annyira nem értek hozzá, de a modern játékoknál mindenhol írják h ajánlott cpu 4 magos :D ezért gondoltam ink h i7es jobb lenne, 20k plusba megér :) kivéve ha sokkal melegebb a gép és sokkal hangosabb, ezért érdeklődöm, h ezen a téren mi a helyzet :)
egyébként nem most akarom még megvenni, majd csak szeptemberben :) szóval ráérek, csak elkezdtem utána nézni :)
szal majd nyugodtan írd meg légyszi hosszabban a tapasztalatodat :)
mellesleg tesztben i5-tel van ugye tesztelve, és ott aksira filmezéssel 5 órát írtak kb, i7tel ez mennyi? 4et bír?
mennyivel hangosabb, és mennyivel melegebb átlagosan i7-tel? most nem konkrétan cpu és gpu hőmérsékletére gondolok, hanem h a burkolaton megérződik? vagy csak csekély mértékű ez?

Privátra illik válaszolni! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.