Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#842) Knife.McL válasza brumi1024 (#841) üzenetére


Knife.McL
tag

Sajnos nekem rossz tapasztalataim voltak a prémium notikkal eddig.
5 éve a saját 6720b-m kezdte a gombokról leváló festékkel. Aztán a szuper hp 3d drive frissítése késztette kékhalálra a céges notikat. A mégjobb hp creditential manager céges környezetben gyakorlatilag arra nem használható amire való, mert az adval nem hajlandó együttműködni, és hajlamos rá, hogy kizárja a felhasználóit.
2011-ben 4 probookot vettünk, 2 alaplap hibás lett 2 héten belül, a harmadiknak az akksija volt gyárilag kaki. Tapasztalatom szerint egy hp akksi élettartama átlag 1 év, ennyit bírtak nálunk általában eddig, dokkolón használva. Szoftveres támogatottságban iszonyatos lemaradása van a hp-nek, még a gyártók által kijavított driverhibák sem kerülnek beépítésre nagyon sok esetben.
Mindazonáltal tényleg profi gépek. Gyönyörűek, strapabíróak, enyém is esett már párat, meg csukta oda pesten a buszsofőr, igaz utána vinyót kellett cserélni mert az már nem bírta.
Tényleg jó dolog a dokkoló is ha sokat veszed le meg föl, meg mégse lógnak ott a kábelek.
Klasszisokkal kevesebb a baj velük még így is, mintha valami gagyi cuccok lennének, csakhogy sajnálatos módon valahogy többet várok tőlük.
Persze remélem csak nekem van ennyi bajom és másnál remekül szuperálnak.
Idén egy kollega Vostro 3750-est kapott, nem sokkal, de érezhetően jobb minőségű a váz. A kijelzőjének szerintem csúnyábbak a színei, kényelmetlen a billentyűzete és sokkal kisebb a touchpad. Ja és telepítés közben túlmelegedett és meghalt. A Dell szervizfutár 2 hétig várakoztatott, majd nekünk kellett felvinni pestre, ahonnan újabb 3 hét után kaptunk egy új gépet.
Szóval vannak ellenérzéseim a prémium kategóriával kapcsolatban. Pedig tudom, hogy jobbnak kéne lenniük.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.