Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6781) asDTesa


asDTesa
csendes tag

Sziasztok. Sűrgős segítségre lenne szükségem!

Még 2012 október került vettem meg ezt a laptopot, igazából mai napig sincs vele semmi problémám, tökéletesen működik aktív használat mellett, egy dolgot kivéve. 1 éve letört az egyik csatlakoztató pöcök a T betűről. Felhívtam a szervizet azt mondták 2 hétre elviszik lengyel országba, ahol megvizsgálják először is hogy a rendellenes használat miatt tört-e le. Ergo valószínűleg ráfogják hogy igen és 2 hétig oda a laptop a semmi miatt. Jó akkor fogtam és kicseréltem az Ő betűvel az úgy is kevesebbszer használom. Viszont ahogy telt az idő ez eléggé zavart, is most pár hete az A betűről is letört az egyik tartó pöcök. Annyira felidegesített, hogy nem tudtam vele mit kezdeni (hónapokig kerestem bele billentyűt), hogy fogtam és pillanat ragasztóval bepattintottam.

Gondolom mondanom sem kell, nem lett igazán jó vége :). Az egyik billentyűre kurva sok ment, így kb az egész slotja, tiszta ragasztó lett, míg a másik bár tökéletesen sikerült, szart sem használt. Most az A betűnek a slotja nem működik rendesen. Úgy voltam már vele hogy jó nem érdekel rendelek neten akkor egy egész billentyűzetet és kicserélem, addig meg elleszek vele. Sajnos sehol sem találtam magyar billentyűzetet, erre a tipusra nem volt csak pont, mint ahogy a sima billentyűknél is így jártam :) Ötletek? Csak nekem baszódnak el a billentyűk? ( Megjegyezném, nem verem a gépet, rendesen használom, bár igaz nyűzöm rendesen a munka miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.