Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3002) vizirider


vizirider
tag

hát olvasgattam pár hsz-t, és úgy döntöttem írok. tehát én meg az a "mákos" arc vagyok, aki éppen egy full pöpec lenovo-t használ. i7 8gb ram 1 tb vinyó meg nem FHD kielző van a gépben, illetve én beletoltam egy msata ssd-t.
nem hangos nem zörög nem melegszik alapvetően, szóval nálam minden happy. ami inkább elszomorító, hogy garis kérdésekben az egyik nagy kétbetűs gyártó aki van pesten, pont ekkora trágyadomb. tudom hogy ez nem vigasz annak aki ezt beszívta. tudom+értem, és sajnálom is. de haver a cégtől vett gyári extra garis bemutatódarabot, valami 400k-ért (anno 600 lett volna újonnan) már kb 4 szer cserélték a komplett belét a gépnek, pont olyan sz@r mint előtte, de hetekig rohad a szervízben. ő azzal dolgozik(na) és 30 perc után kékhalál. és hiába megy be személyesen meg hivogatja őket, semmi értelmeset nem csinálnak. lassan már nem tudják mire cserélni a szemetüket, mert közben a csúcsgép egy öreg retek lett. de semmi értelmes ajánlat nincs a probléma megoldására. ezek után nem vettem a 2 betűséktől semmit. sajnos a kapitalizmus magát fogja megölni, pont ezzel a minden pillanatban csak a profit számít hozzáállással. mert valaki kiszámolta, hogy 2 dollárral olcsóbb ha minden 20-ik vevő beszívja és lesz@rják......
csak kérdem én, hogy mit tudsz venni? ez egy kb 270-300 k-s gép, haver 400 ért vette gyári progiban a kb 1 hetes gépét ami 600 lett volna. és ugyanaz a szemét hozzáállás. tehát ez nem ár kérdése. és akkor mi marad? nem tudok laptopot gyártani, valamit vennem kell. de mit? lett itt a dell garija dicsőítve. hát lehet hogy garban profik, de normális support az nincs, se jó gépük. mert nekem az nem opció hogy a pár éve csúcsgépükben minden sata-s csak a dvd nem, így nem lehet + ssd-t belerakni. vagy a kedves driver detectorjuk, ami azonnal levadássza az új drivereket ha befizetek 15 dollárt........... vagy az oldalon lévő driver, ami nem települ a típuson belüli csúcskonfigra, mert nem éri el a minimum gépigényt. hát nem tudjátok mihez írtok drivert?! ezek szerint nem. hogy a videokártyához 3 év alatt nem tudtak megfelelő drivert biztosítani..... és innen érzem hogy lutri az egész. mert nem látom, akkor mi garantálja hogy ha kiadom a pénzt, akkor azt kapom, amit igérnek. bocs kicsit hosszú lett, és nem taktikám a más gyártók fikázása csak azért mert itt sem lehet a garira pozitívumot írni........ :W
én amit ajánlani tudok: úgy vásárolni, hogy legyen min 3 napod visszavinni visszvásárlásra, és ebben a 3 napban agyon gyilkolni a gépet mindennel, és figyelni, van-e gubanc. és ezt típusfüggetlenül ajánlom! (jobb hijján)

[ Szerkesztve ]

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.