Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) 426os válasza ferike36 (#9550) üzenetére


426os
őstag

Még egyszer mondom, hogy ez egy lebutított 740m, mivel csak 64bites memóriabusszal rendelkezik, ezért gyengébb, mint a normál 740m. Kérdés, hogy a 630m az hány bites?

.

(#9552) ferike36 válasza 426os (#9551) üzenetére


ferike36
tag

Hát azt nem tudom neked sajnos megmondani, hogy 64 vagy 128 bites, de gt630 diszkrét van benne...és a 740m az olyan 650-nek felel meg, tehát jól kéne hogy menjen nálad simán a mai játék, pláne hogy még a procid is jobb...

(#9553) ferike36


ferike36
tag

+az az érdekes, hogy egy grid 2 ami nagyon jó játék, és nem számít réginek, simán megy high beállításon ezzel a b960+gt630-al, de egy far cry 3, meg egy nfs rivals már nem (nem bírtam ki holnapig, most feltettem rá pár gamét és teszteltem..), bf3 megy rajta, bf4 nagyon akad..fura, mert mondom a grid 2 nagyon szép high-on és megy, a többi játék meg nem szebb mégis akad...

(#9554) DonMaster válasza ferike36 (#9553) üzenetére


DonMaster
addikt

néz meg egy gpu-z-t és akor többet letudsz irni , hoy hány bite stb a vga-rol és könyebb akor emg mondani hogy mi futna rajta

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9555) 426os válasza ferike36 (#9553) üzenetére


426os
őstag

Sok múlik azon is, hogy mennyire van optimalizálva az adott játék. Nekem a Rivals kb így futott, ez nekem már játszhatatlan szint, de ismerek olyat, aki simán játszik így is.

.

(#9556) ferike36 válasza 426os (#9555) üzenetére


ferike36
tag

..ajjajjajjj....gt740m-en így megy...ez tényleg gáz...+értelek titeket, megnézem gpu-z-vel is..nekem is akad de ennyire talán nem, pedig csak gt 630, az meg egy 740m azaz egy gt650-nek felel meg kb..érthetetlen..+igen tényleg sok múlik azon, mennyire optimalizálják..na megnéztem, 128 bites a busz...660 gpu/900-as ram órajele van, nem rossz vga szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#9557) 426os válasza ferike36 (#9556) üzenetére


426os
őstag

Még egyszer mondom, hogy ez nem teljes értékű 740m. Youtube-on ha rákeresel, akkor vannak videók, ahol szépen fut, valószínűleg azok 128bites 740-ek. Tehát alapvetően nem rossz a gt740m, csak a z510-ben lévő példány ami nem épp a legjobb választás (mai) játékokhoz.

.

(#9558) ferike36 válasza 426os (#9557) üzenetére


ferike36
tag

huh...ezek szerint akkor vannak olyan laptopok, amikben a 740m nem 128 hanem 64 bites..azaz kb. a gt 630-nak felel meg, 650 helyett mondjuk...na sebaj, nem kell fullra rakni mindent rajta :-) Jó az low-on is, csak menjen+egy kérdés: néztem furmarkal, 80 fokig megy fel a hőmérséklete, ez még nem gond? Mert olyan 60-70 még normális gondltam én teljes terhelésen, de 80-82 fok a furmark alatt...nektek?

[ Szerkesztve ]

(#9559) 426os válasza ferike36 (#9558) üzenetére


426os
őstag

Nekem még nem volt 70 foknál melegebb. Mondjuk Bf4 alatt még nem néztem, ha jól emlékszem csak az elején, még NFS The Run alatt nézegettem. De mivel akkor sem ment maxon a hűtés, szerintem máskor sem nagyon ment sokkal 70 fölé.

[ Szerkesztve ]

.

(#9560) ferike36


ferike36
tag

...értelek...furmark full terhelésen effektekkel fél óra után 85 fok XD XD :D :D :D kéész, hány foknál kapcsol ki szegény..? :F

[ Szerkesztve ]

(#9561) 426os válasza ferike36 (#9560) üzenetére


426os
őstag

Jó lehet, hogy ilyen terhelésnél nekem is jobban melegedne, de most csak úgy nem állok neki főzni a gépet. Nem tudom mikor kapcsol ki. Az előző gépem (HP 625) 100foknál kapcsolt ki. Miután elszökött a hűtőjéből a gáz, ezt simán elérte akkor is, ha csak megnyitottam az új Google Maps-et. Azután most nagyon imádom ezt a z510-et.

.

(#9562) ferike36 válasza 426os (#9561) üzenetére


ferike36
tag

:-) Jó is az a Z510, becsüld meg, nekem is bejön, de sajna nem volt annyi pénzem..

(#9563) ferike36


ferike36
tag

Amúgy van egy asztali pc-m is, 24-es monitorral...gtx650TI+fx 6300-as cpu 8gb ram, na ezen mennek full hd-ban a játékok tökéletesen, játszok zenét írok rajta, ahhoz kell a teljesítmény, cserébe fogyaszt is gondolom mint a barom...nem tudom mennyit fogyaszt a notim, de szerintem 70-80 wattnál többet nem nagyon, viszont a pc-m gondolom 200 w-ot alapból, villanyszámla gondolom noti használata óta nálatok is kevesebb lett

(#9564) ferike36


ferike36
tag

ÁÁÁÁ megőrülök, a lenovo g580-ba bekapcsoltam valami fényt a webcamera mellett, amiről fogalmam se volt hogy ott van valami világító izé lámpa, és most vakít a szemembe, és fogalma sincs mivel kapcsolbam be, FN+semelyik funcióbillel nem tudom kikapcsolni ha véletlenül ezekkel kapcsoltam volna be, valaki segitsen áááá :W

(#9565) 426os válasza ferike36 (#9564) üzenetére


426os
őstag

Az akkor világít, ha aktív a kamera. Ha nem használod a kamerát, akkor nem szabadna világítania.

.

(#9566) ferike36 válasza 426os (#9565) üzenetére


ferike36
tag

azt se tudom hogy be kapcsoltam e a kamerát vagy nem, azt mivel kell? FN+melyik? Mert ha véletlenül megnyomtam, akkor sincs szoftver a gépen ami kezeli, skype meg semmi, de kikapcsolni meg nem tudom, mert fogalmam sincs mivel kapcsoltam ba kéééész+nem is tudtam hogy van ilyen rajta

[ Szerkesztve ]

(#9567) 426os válasza ferike36 (#9566) üzenetére


426os
őstag

Esetleg nem lehet, hogy a Modern UI-s kamera alkalmazást elindítottad és utána visszaléptél az asztalra? Más tippem nincs, indítsd újra a gépet, hátha kialszik.

.

(#9568) ferike36 válasza 426os (#9567) üzenetére


ferike36
tag

újra indítottam, elaludt...de még szoftvert se tettem fel a camerához csak a drivert..fogalmam sincs mivel és miért kapcsolt be..köszönöm!

(#9569) 426os


426os
őstag

Aki használja a LEM akku kímélő üzemmódját:
Amikor kikapcsoljátok a gépet, kihúzzátok a tápkábelt, majd visszadugjátok (Pl: máshol használjátok a laptopot) és elindítjátok a gépet nektek is kikapcsolódik az akkukímélés? Nekem ilyenkor elkezdi a 60%-ról tovább tölteni, amíg újra nem aktiválom a kímélő üzemmódot. A legfrissebb LEM van fent, Win 8.1, Z510.

.

(#9570) DonMaster válasza 426os (#9569) üzenetére


DonMaster
addikt

nekem jol megy win8-nál nem tölti tovább

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9571) kisfarago


kisfarago
csendes tag

Sziasztok.

Elég összetett problémám van(remélem jó topicba írtam. Volt egy Lenovo G580 topic amit befagyasztottak, hogy itt tegyen fel vele kapcsolatban kérdést). Na szóval. Egy Lenovo G580-as laposom van( i3 2348-as proci, 8 GB ram, NVIDIA GeForce GT 635M 2GB videó, alaplapról nem tudok közelebbit Aida csak annyit ír, hogy Lenovo Product System)
A fő problémám az, hogy kb egy hónapja(semmi változtatást nem eszközöltem a gépen) a bootloás elég random. Értem ezt úgy, hogy megnyomom a bekapcsoló gombot és ugye az első dolog az, hogy felvillan a "LENOVO" felirat és utána kezd el betölteni a windows. Na most az idő ami a bekapcsoló gomb megnyomása és a "LENOVO" felirat megjelenése között eltelik az random változik 1 másodperc és 1-2 perc között, majd felvillan a "LENOVO" felirat és dolgozik szépen ahogy szokott.(teljesen random, van hogy rendesen bejön a "LENOVO" felirat aztán újra indítok és 1-2 percet lesem babán a fekete képernyőt)
Memtest86-ot futtattam, ami nem talált hibát elvileg memória pipa. HDDsentinelt futtattam, ami szintén nem talált hibát szóval HDD elvileg pipa. (Memóriával kapcsolatban annyi történt, hogy megpróbáltam külön külön üzemeltetni a két 4 GB-osat. Szóval mindkettőt kipróbáltam szólóban mind a két foglalatban, de egy memória modullal nem indult el csak villogott a kis vissza jelző led és néha csippant egyet)
Természetesen indításnál minden le van csatlakoztatva róla, se egy külső vinyó se egy egér nem szokott rákötve lenni.
A gépnek ezen kívül jön ki folyamatosan több hibája, ami mondjuk inkább hardveres. Első, hogy a tuch pad jobb gombja(most már a bal is kezd) beszakadt. Funkcionál de nem kattan nem úgy dolgozik ahogy kell csak be van esve. Az eredeti gyári aksiját nem ismeri el lenovo terméknek(Lenovo energy management program ír ki minden indulásnál egy üzit ha aksival indítom, ha lényeges a pontos szöveg begépelem, de a lényeg, hogy nem Lenovo termék nem vállal az élettartamára garanciát). Valamint még nyalánkságnak a kijelző kb 1-2 mm-t kotyog a keretben(ezt tisztításkor figyeltem meg, amúgy nem vehető észre mozgatás közben). Szóval röviden tömören ennyi. A gép még garanciás szóval megy majd vissza, de előtte szeretnék tisztában lenni, hogy mi lehet a baja, ha szervízbe elküldöm már összeszedettebben tudjam elmondani a dolgokat. Meg hát úgy alapból érdekel és ha csak garanciába elküldöm akkor úgy sem tudom meg :)
Ja és majd a Lenovos garival kapcsolatban is lesz kérdésem. De az egy másik történet :)
Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi a szófosásért :) :R

[ Szerkesztve ]

(#9572) DonMaster válasza kisfarago (#9571) üzenetére


DonMaster
addikt

ramoknál nem mindegy melyik slotba teszed ha csak 1-el akarod kiprobálni, másik pedig én elöször kiprobálnák 1 ujra huzást és ha akkor is ez fiygelhetö eg bootoláskor akor gari, rossz boot-ra célozva , de van a lenovonak telefonos ügyfélszolgálata amit felkel hivj hoyg kiküldjék a futárt de ott meg tudod jo esetben beszélni a telefonossal hoyg mi lehet az (jo esetben)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9573) kisfarago válasza DonMaster (#9572) üzenetére


kisfarago
csendes tag

Most húztam újra a gépet(rendes bolti rendszerrel :) ) És még mindíg fenn áll a probléma azért is írtam ide.
Most próbálkoztam volna Lenovo support-os BIOS frissítéssel de nem akarta a jót.
Garanciáról azt tudom, hogy telefonos futáros dolog. Ezzel a fő problémám az, hogy Lenovo szervízről eddig csak rosszat hallottam. Pl.: kiküldték garanciába, aztán jött a válasz, hogy a garancia igény nem érvényes, de 70 000 megjavítják plusz küldtek kép mellékletet ahol le volt zúzva a laptop elég keményen(külső sérülés nem volt rajta amikor kiküldték). Ilyen helyzetben van valakinek ötlete mit lehet csinálni, mivel lehet védekezni?
Futár úgy sem ír alá semmit, hogy milyen állapotban vette át a lapost, szóval eléggé meglőttnek érzem a dolgot így meg nem merem kiküldeni :(((
Hallottam még olyan dologról, hogy Lenovo telefonos futáros szervíz ide Lenovo telefonos futáros szerviz oda, ha én 1 éven belül beviszem oda ahová vettem akkor valamilyen fogyasztóvédelmi törvény lehetőséget nyújt számomra, hogy a bolttal intéztessem az egész procedúrát. Erről valakinek van valami pontosabb infója?
Előre is :R

(#9574) moncsuh


moncsuh
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy Lenovo Z510-et. Op rendszer Win8. Azt szeretném kérdezni, hogy hol találom azt a beállítást amivel tudom szabályozni, hogy 60%-ig töltse fel az akkut? Elvileg Lenovoknak van egy ilyen tulajdonsága, de ez az első, hogy win8-at használok és nem találom sehol sem, hogy be lehetne állítani.
Szeretném minél jobban megkímélni az akkut. :)

Lenovo Z510

(#9575) moncsuh válasza ferike36 (#9556) üzenetére


moncsuh
csendes tag

Tegnap vettem egy Lenovo Z510-et i5-4200M, 8GB ram, 64bites gt 740M-el. Épp előbb próbáltam ki a Tomb Raidert(2013). Az alábbi beállítássokkal.

(ejh, hinnye. rózsaszín o.o) :D

Természetben: minimum 20fps, max 32 (esős idő) minimum 30 max 40 körül, talán kicsivel felette, nem jegyeztem meg (napos idő)
Barlangban, zárt helységben 35 alá nem megy. 40~

Remélem segítettem egy kicsit.(viszonyítási alap) Egyébként az alap beállítás 'Magas' és azt vettem fel 2 helyen, az a kettő ami szuper, csak azokon változtattam.

Sync: Off

[ Szerkesztve ]

Lenovo Z510

(#9576) ferike36 válasza moncsuh (#9575) üzenetére


ferike36
tag

Akkor itt a proci tolja meg neki de nagyon, mert a 740m nagyon jó vga lenne, ha nem 64 bites verziós lenne, mert az kb. felér egy 720-al, de ha ilyen jól megy vele, akkor a procinak is köszönhető ;)

(#9577) szekra válasza moncsuh (#9574) üzenetére


szekra
őstag

Lenovo Energy Management.

(#9578) SFAkos válasza kisfarago (#9573) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Nem kell félni a szervíztől, többünknél korrektek voltak. Az meg hogy nem ír a futár semmit hogy milyen állapotban viszi el, csinálj pár képet a laposról mielőtt elvitték, jó dátumozással.

[ Szerkesztve ]

(#9579) myke01


myke01
senior tag

Üdv ! Valami video akad ,hogyan kell szétbarmolni a G580-ast újrapasztázáshoz ,egyúttal takarításhoz ?

Na meg, ha már szét lesz borítva ,akkor még mit érdemes csinálni "odabent" ? Úgy-értem ,pl. máshova is tenni a pasztából ,plusz hűtő beépítés ,stb.

A kérdés főként olyan user-nek szól ,aki már megejtette a fenti tevékenységet. :)

(#9580) DonMaster válasza myke01 (#9579) üzenetére


DonMaster
addikt

[link] szétszedési video
másikmeg érdemes kiportalanitani, és a chipsetre is pasztát tani ahol ráéget és kb ennyi

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9581) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!
A Lenovo Z510-esről mik az általános vélemények?

(#9582) 426os válasza se4ever2 (#9581) üzenetére


426os
őstag

Mire vagy kíváncsi? Ha tudok válaszolok, bár kicsit elfogult vagyok. Egyet ne kérdezz (tőlem), hogy ilyen és olyan játékok hogy futnak rajta..

.

(#9583) moncsuh válasza se4ever2 (#9581) üzenetére


moncsuh
csendes tag

Tőlem is kerdezhetsz, a napokban lettem a tulajdonosa egynek :)

Lenovo Z510

(#9584) hardverhudi válasza se4ever2 (#9581) üzenetére


hardverhudi
tag

Tőlem is kérdezhetsz nyugodtan :)
szintén egy boldog tulaj :))

(#9585) hardverhudi válasza se4ever2 (#9581) üzenetére


hardverhudi
tag

Az én z510 konfigom: i5(4200M),GT740M,1TB sima HDD,matt HD kijelző,8Gb Ram,világító bill.
Egy általános véleményem:
Külső : barna színű,belül matt ezüst szálcsiszolt fém?(vagy műanyag), a lényeg hogy kellemes,minőségi tapintású.Nekem tetszik ez a vékonyított forma,szép a touchpad is.

Bill.,touchpad:a világítós billentyűzetet sokra értékelem ebben az árkategóriában,nagyon hasznos,este imádok vele dolgozni.A bill-en kényelmes gépelni,megfelelőek a nyomáspontok.A touchpad-et nem érzem a legjobbnak,valahogy nem találom a megfelelő beállítást,de a 2 ujjas görgetés jó.

Csatlakozások: van minden ami kell, USB 3.0 2db USB 2.0 1db Ethernet,hdmi,SD-olvasó,DVD író
Wifi kellően erős nem volt még vele problémám.

Kijelző: sima HD felbontás,jól látható elég nagy szögben is.Teljesen kihajtani még használható szögben lehet,de nem teljesen vízszintesre.A matt kijelző nagyon jó, semmi tükröződés :)

Teljesítmény: nagyon még nem hajtottam meg a gépet, kellően erősnek érzem.Win8.1 telepítése gyors volt,bekapcsolás is nagyon gyors.A GT740 nálam kb még be se kapcsolt :D eddig végig kiszolgált a hd4600, így erről nem tudok véleményt mondani.

Egyéb: A haswell procinak köszönhetően alapjáraton szinte hideget fúj annyira nem melegszik.Ez meglátszik a fogyasztáson is.Kb. 5 órát nyugalmasan lehet böngészni akksiról.
Egy nagy hátránynak érzem hogy az akksit nem lehet kivenni.
A hangszórók is jól szólnak notebookhoz képest :)

Vásárláskor mindenképp jó ár/érték arányú gépet kerestem- úgy érzem meg is találtam.
Átlagos felhasználásra tökéletes és még marad benne egy kis plusz tartalék szufla is :)
Eddig piros pont a Lenovonak :R :C

[ Szerkesztve ]

(#9586) ferike36 válasza hardverhudi (#9585) üzenetére


ferike36
tag

Átlagos felhasználásra jó, írod :D Az átlagos felhasználásra egy dualcore-os proci, meg egy mezei integrált vga a megfelelő, neked meg egy nagyon erős géped van, ami videóvágásra, játékra stb. jó...én össze tenném a kezem egy ilyenér, de te tudod :D :R

[ Szerkesztve ]

(#9587) se4ever2 válasza hardverhudi (#9585) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Köszönöm szépen a segítőkészséget mindegyikőtöknek! :)

Én egy gyengébb konfigurációt néztem ki, Pentium procival, de nekem úgy is csak általános felhasználásra kellene. A Z510 és az U510 között vacilálok... Egyszerűen nem tudok dönteni...

Egyébként milyen a barna szín? :)

(#9588) 426os válasza se4ever2 (#9587) üzenetére


426os
őstag

Nekem Pentiumos van gt740m-el. Szerintem nagyon szép a barna szín, viszont cserébe azért gyűjti az ujjlenyomatokat, hiába matt. Nekem a fehér nem tetszik, a barna inkább olyan elegáns. Ha teheted nézd meg élőben valahol (én még korábban Bestbyte-ban láttam kiállítva, de lehet máshol is van)
Amúgy az u510 mellett szólhat, hogy van benne mSata csatlakozó, így ha SSD-t vennél majd bele, akkor benne maradhat a HDD és a DVD író is, a Z510-nél viszont valamelyiket ki kell költöztetni.
Egyébként korábban én is néztem az u510-et és de végül a jobb proci és jobb vga a Z510 felé húzott. Meg szerintem egy hangyányival minőségibb hatást kelt, de ez szubjektív vélemény.

[ Szerkesztve ]

.

(#9589) se4ever2 válasza 426os (#9588) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Láttad már élőben is az U510-et? Mert ha a Z510 tényleg minőségibb hatást kelt akkor megvan a befutó. :)

Egyébként általánosan a rendszer sebessége okés?

(#9590) 426os válasza se4ever2 (#9589) üzenetére


426os
őstag

Igen láttam. Nem rossz az sem, de nekem jobban bejött a z510. De nézd meg, az a biztos.
Sebességre nekem nincs panaszom, sőt számomra meglepően jól teljesít. Win 8.1 van rajta, sima HDD, de a jelszó kérésig bekapcsolástól max 10mp alatt jut el, de inkább kevesebb. Utána persze az induló programokra várni kell picit, ez már csak ssd-vel lenne gyorsabb. Netezés, dokumentumok, képek megnyitása sima ügy, nem gondolkodik egyáltalán, de ezekben nem nagyon van különbség a mai gépeknél, úgyhogy kár is róla beszélni.
Még annyi, hogy a hangszórója tényleg egész szépen, tisztán szól, viszont mélyek egyáltalán nincsenek benne, ha ez számít valakinek. A hűtés is remek, alapjáraton csak a hdd forgása, illetve kerregése hallatszik (ez sem hangos). Néha a ventillátor picit elkezd pörögni, de ekkor sem hangos egyáltalán és általában csak hideget fúj (proci alapból netezés közben 38-45 fokos). Ha nem akarsz vele játszani egyáltalán és neadjisten' az nVidia vga nélkülit választod, általános felhasználásra az is tökéletesen elég. FullHD filmeket röhögve viszi az HD4000 (4k-st is próbáltam) és ilyenkor sem melegszik.

.

(#9591) hardverhudi válasza ferike36 (#9586) üzenetére


hardverhudi
tag

Az én átlagos felhasználásomra :D rosszul fogalmaztam :D
Köszi, örülök ha segítettem :))

se4ever2: a rendszer sebességét én nagyon jónak tartom win8.1 alatt :)

[ Szerkesztve ]

(#9592) ferike36 válasza hardverhudi (#9591) üzenetére


ferike36
tag

:D :D ok, +lenne egy kérdésem, nem tudom a g580-on bekapcsolni a scrollozást, mit töltsek le hozzá, hogy menjen a függőleges scroll a toucpadon? Köszönöm a segítséget előre is!

(#9593) hardverhudi válasza ferike36 (#9592) üzenetére


hardverhudi
tag

pontosan nem tudom,mert nekem Alps touchpad driverem van, g580-ra meg ha jól tudom synaptics driver.A driver beállításoknál keresd. Nekem sajnos csak két ujjas scroll van, jobban örülnék én is egyujjasnak :)

szerk: rákerestem és win8.1 alatt két fajta driver van, próbáld ki mind a 2őt, hátha az egyik tudja :)
elvileg csak szoftvertől függ :)

[ Szerkesztve ]

(#9594) ferike36 válasza hardverhudi (#9593) üzenetére


ferike36
tag

...én feltettem már mindkét toucpad drivert, egyik valami hibával fel se települ, a másik meg nem működik+csak két újjas görgetés van benne? Ne már, mi ez a baromság? Hp meg többi gépen simán lefelé húzod az újjad és megye lefele a weblap, azt se tudom mi az a kétújjas görgetés, csesszék meg ez komoly?

(#9595) 426os válasza ferike36 (#9594) üzenetére


426os
őstag

Fentebb tárgyaltuk ezt, elvileg a Win7-es driverben benne van az egyujjas görgetés, a 8/8.1-ben nincs.

.

(#9596) hardverhudi válasza ferike36 (#9594) üzenetére


hardverhudi
tag

Megszokható a két ujjas is. Úgy tűnik hogy nem lehet akkor :(((
Vagy hátha tud valaki segíteni :

Szerk: tudott is :)

[ Szerkesztve ]

(#9597) ferike36 válasza 426os (#9595) üzenetére


ferike36
tag

pffff na ez marhajó...pfff....kössz+ezt írja ki a synaptich-ra: "No Appropriate Driver to be Installed" MI van??? Nagyon kezd elegem lenni a win 8-ból...ma pl. samsung telefonra akartam gyári romot feltenni...de maga bármilyen usb driver telfelepitése után sem ismerte fel a telefont download módba...win 7 alatt meg simán ment...mi az hogy kétújjas görgets a win 8-ba..menjen simán egy újjal, minek tettek ilyet bele? De mondom maga a telepités se megy fel, mert telepitésnél ezt ira ki amit idézőjelbe tettem

[ Szerkesztve ]

(#9598) ferike36


ferike36
tag

meg ilyet is irt ki, hogy nem található synaptich eszköz, mi van??

(#9599) 426os válasza ferike36 (#9598) üzenetére


426os
őstag

Nekem is HP-m volt előtte, szerettem az egyujjas görgetést, de elég gyorsan megszoktam a két ujjast, úgyhogy már nem hiányzik. Innen próbáltad a drivert?

.

(#9600) ferike36 válasza 426os (#9599) üzenetére


ferike36
tag

...nem innen, mert ez g480-ashoz jó, nekem 580 van, próbáljam innen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.