Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#716) Zolko001 válasza Lenovo (#709) üzenetére


Zolko001
tag

Nem azért írtam hogy nyüves gép, mert rám erőltették. Én magam választottam, és semmi bajom nincs vele...eddig nagyon elégedett vagyok vele. Remélem ha valami gebasz lesz vele akkor könnyedén vissz tudom majd állítani a rendszert a gépemen az előbbiekben kitárgyalt programokkal.
A garancia kérdését azért feszegettem mert az említett gyártók több garit is vállalnak a gépeikre ugyanilyen áron (vagy legalábbis megközelítő áron). Ez akkor is egy szivatás...
a másik meg a pixelhibás tészta...hova mentem volna ahol sulinetben 240-ért megvehettem volna ugyanezt a típust??? és be is kapcsolják!! sehol mert ha hibás akkor el sem viszem.......NANÁÁÁÁÁÁÁÁ hogy meg se venném ha már alapból SZARRRRRRRR. tudom ez nem a te hibád (az iSO dolog---nem is a te zaklatásodra írtam) csak mégis kiba**ás, mert az már nem ép amin van egy pixelhiba. Az meg hogy a gyártó nem venné vissza a forgalmazótól az kit érdekel?? oldják meg. adják el értékcsökkenten. de ehelyett inkább a gyártási folyamatot kéne már végre tökéletesíteni, nem pedig holmi kifogásokat és kibúvókat gyártani.....
tehát hangsúlyozom hogy eddig semmit se bánatma meg ezzel a géppel kapcsolatban (még a hotpixelt se) De ezt le kellett írnom..............
:)) :)) :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.