Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#596) kisorosz


kisorosz
tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segitség :( Nekem egy N100 (TY06VHL) van, lassan 1 hónapos lesz...és az a gond, hogy a hangfalak elszálltak :( jack dugóval még mennek a fülesek, de ott megtorzit, de a Főhangerőre nem reagál a windows Hanerőszabályozójában, csak a Hanghullámra és a Fejhallgatóra...és angyon torzitja, de még akor is ha kimeneti jel nem a maximumon van :S ezek valmikor akkor jelentkeztek, amikor a bátyámnak telepiteni kellet a motorola telefonját a laptopon, és a bluetooth-hoz is hozzá nyúltunk, és megjelent olyan, hogy Bluetooth Audio és Blutooth High Audio is... és szerintem ez miatt történt, csak nem tudom hogyan kell visszaállitani :( (azért alapozom erre, mert az MSN-ben a Hang és videó beállitások...-nál, a lejátszáshoz és felvételhet a Bluetooth Audiot rakta be, de a Control Panel-ben az Audio beállitáoknál a HD audio van beállitva, ezért nem értem az egészet :( megprobálkoztam rendszer visszaállitással, de semmi, vagy csak nem mentem vissza eléggé :( ha lenne még kéréds, vagy valmi homályos, leírom, csak segitsetek kérlek :( már újra raktam a drivert, minden beállitást átnéztem, amit tudtam ( én kicsiny tudásomból ez annyit tesz, hogy WMP-nél, Control panleben az Audio beállitások, MSN :) )
Bármi fajta segitség érdekelne :)

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.