Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#305) Faby


Faby
senior tag

Kb 2 hete van meg a kicsike, de én nagyon elégedett vagyok vele.

Suinetben WinHome oprendszerrel vettem, így minden megvolt rajta, egy csomó felesleges cuccal egyetemben. Azokat le kellett írtani (NAV 90 napos próbaverzió pl) és utána egész tűrhető lett.

A rejtett partíció nálam ~ 4 giga, de itt eléggé ''érdekesen'' vannak a fájlok, valszeg valahogyan csomagolva, nem olyan 1értelmű a kibányászásuk. Aktívvá sem sikerült tenni sehogyse, ennek ellenére a Paragon partíciómanagerrel sikerült legalább a tartalmát megnézni, ill lementeni.

Természetesen a Rescue&Recovery megvolt, bármikor vissza lehet rakni a gyári állapotot, csak ott baltáztam el, hogy CD-ket pakolgattam bele, így lett 1+5 lemez.

Ujjlenyomatolvasó ügyében akinek kell, keressen meg privátban.

S-Video kimenettel én is szívok, még nem sikerült működésre bírni 2 kábellel sem, valszeg a SCART bekötése lesz a ludas a dologban, majd ha direkt S-Video bemenetű TV közelébe kerülök, akkor nekifutok még1x.

Hangja nem olyan vészes, fülessel meg egész jó. Viszont 1 kérdés: mi dönti el, hogy az így jelölt be/kimenet mit csinál éppen: fejhalgató/line-out és mikrofon/line-in? Lehet ezt valahol konfigolni, vagy a rádugott eszköz alapján automatice választ? A jelszintek ugye közelsem azonosak.

Kékfog és wlan együttesére csak egy ötlet: ugye a hardveres kapcsoló együtt tiltja/engedélyezi a kettőt, de a wlan-t lehet szoftveresen is kapcsolni. Persze lehet, hogy így is egyszerre kapcsolja őket (Radio off/on). Este utánnanézek, ha valakit érdekel.

Röviden ennyi, ha még jutok valamire, szólok.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.