Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#223) Lenovo válasza panaro (#222) üzenetére


Lenovo
tag

''És általában mekkora az árkülönbözet az antiglare és a vibrantview gépek között?''

A két kijelző típus között azonos kiépítettségű notebook esetén árban nincs különbség. Az árat nem tudom, a viszonteladók fogják ''kitalálni''. Az, hogy miért csak antiglare kijelzős notebookok vannak forgalomban, annak egyszerűen az az oka, hogy ezt keresik. Nem kívánok vitát kirobbantani a ''csillogó'' és a ''matt'' kijelző hívei között, de az én véleményem szerint a csillogó kijelző munkára alkalmatlan. (Én az első csillogó képernyőt egy LG notebookon láttam és elsőre én is csapdába estem. ;] ) Impozáns színei és kontrasztja van, de ennek az az ára, hogy magadat is nézheted benne. Ez a tükröződés és az erős színek, fényerő hosszú távon nagyon fárasztóak. (Ha leveszed a fényerőt, akkor a csillogás még inkább érvényesül. Esetleg, ha sötét szobában használod ...) Szóval a tapasztaltabbak már rájöttek, hogy a matt használhatóbb ezért a jelentős többség ezt keresi. Az N100-as indulásánál hoztak be néhány vibrantwiev kijelzős gépet is, de elég nehezen tudták eladni. (Az ára, mint mondtam ua.) A kereskedők azt a terméket szeretik, amit nagy mennyiségben, gyorsan el lehet adni ... :) ) Ezzel nem lebeszélni akarlak, végül is mindenki azt veszi, ami neki tetszik ... :R

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.