Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#173) Lenovo válasza csepigee (#171) üzenetére


Lenovo
tag

''Huha én nem akartam ekkora szélvihart kavarni!''

Nem gond, beszéljük ki magunkból, ami bennünk van. Ez visz előre.
Ha a rugalmasságon azt érted, hogy valaki hágja át a szabályokat, akkor valóban nem rugalmas a Lenovo. Azért nem tudod megvenni utólag, mert ilyen termék nem létezik. A Lenovo és a többi szoftvergyártó közötti szerződés értelmében csak géppel együtt, arra telepítve van joga a Lenovonak forgalomba hozni ezeket a programokat. Ha valamilyen ''véletlen'' folytán valaki megszerzi a helyreállító CD-ket, akkor azokon is szerepel egy szigorú feltétel, hogy milyen körülmények között és hogyan használhatja azt a felhasználó. Tudom, hogy ezt senki nem olvassa el és különben is tesz rá ... De a törvény nem ismerete nem mentesít ....

Az Access Connection azoknak jó, akik különböző hálózati környezetekben dolgoznak. Pl. otthon is meg az irodában is, meg még ki tudja hol. Előre beállított profilok segítségével automatikusan vált a hálózatok között. Felismeri, hogy melyik az elérhető és arra kapcsol. Állítja az IP paramétereket, wireless esetén az SSID-t, titkosítást, az alapértelmezett nyomtatót és még egy csomó mindent. Működik vezetékes vezeték nélküli, modemes, és minden olyan hálózati kapcsolattal, ami a gépeden elképzelhető.

Egy dologra kell figyelni, a Windows-nak meg kell tiltani a wireless hálózat kezelését, különben összeakadnak! A Windows-os gépeken ez telepítve vagyon, azonnal használható.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.