Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#146) csepigee válasza Shadowfax (#144) üzenetére


csepigee
csendes tag

''Igen, mindent, ami a Lenovo által gyártott szoftver/driver'' Pontosan irtad le.Ez hiányzott az infobol.Ha nem ilyen géped van és neked nem kell a szoftver akkor minek kérted a linket .Szeretném megkérdezni ,hogy a képszerkesztö progi nélkül mi nem müködik a gépeden.A linket nem tudom megadni mert személyesen voltam bent a szervizben,és a supportot onnan hivtuk fel a szervizesekkel eggyüt.Aki megakadt és nem tudott segiteni,ő adott egy telefonszámot egy komolyabb szakértőhőz,vele beszéltünk végülis.Neki ajánlottam a topikot szerintem ő a Lenovo társunk.Bocsi ,hogy nem ismerem a topik müködését tudod nem a topik kezelését tanulgatom hanem tényleg a probléma megoldását keresem hátha tanulunk egymás tapasztalataibol,hibáibol.Várom válaszod !Na most használom a mod gombot,nem akartam sporolni!!!!Ez az egy tipus volt akkor az Edigitálnál.Kérdeztem a külömbséget,rajta van egy windows,oké és még mi a különbség van benne egy webkamera.oké ebben a tipusban benne vannak a drájverek szoftverek?Igen ott vannak alul a dobozban csak nem gondolja hogy cd nélkül adunk egy ilyen gépet de ha nincs valami akkor lelehet tölteni a netröl ez tuti?igen köszönöm kérem Pesze részletre a fele becsenget a fele 12 honapra ugy hogy amikorr hétfön vissza mentem vagy storno az egész vagy igy elfogadod.itt az egész történet és most mond hogy kicsit tévedett az elado.

[Szerkesztve]

csepigee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.