Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#137) csepigee válasza Lenovo (#134) üzenetére


csepigee
csendes tag

Azt hiszem mi beszéltünk telefonon én meg is vettem volna a Lenovotol még a Windows-szal eggyüt is de nem árulnak a saját gépükhöz szoftvert.Elküldtek egy szoftver árusito céghez természetesen az interneten,ami feltételezi hogy csak internettel rendelkezöknek lehet Lenovo laptopjuk,és menjek Visa kártyát csináltatni mert azzal lehet fizetni.Ügy gondoltam hogy magyarországon egy ilyen patináns cég mint a IBM-Lenovo,tök mindegy ,hogy,hogy hivjuk,minden támogatást meg ad a saját termékeihez .Az mindegy ,hogy egy különleges szoftverről van e szó.Ha rakéta vetövel felszerelt kávé fözöt veszek,elvárom hogy müködjön ahogy azt a tulajdonomba veszem,föleg ha azt mondják az eladok,hogy minden támogatást megtalálok a cég support oldalán.És az megint nem az én dolgom ,hogy az eladók hogyan vannak tájékoztatva.Azt hiszem ,hogy ezek a dolgok bele vannak épitva az árba,ha jol sejtem.Tehát a pénzemért nem tudnak felvilágositást adni ami a kötelességük lenne.És a cég részéröl sincs minden rendben mert a tájékoztatoban nem találom azt a mondatot ,hogy a support oldalrol csak az ujlenyomat olvasonak nincs szoftvere,ezért használhatatlan lesz mig be nem kötteti az internetet és viza kártyát nem vált mert mi bizony nem árulunk a saját gépünk használatát zavartalanná tételéhez szoftvert.Azt hiszem ez is jogtalan,vagy tévedek?

csepigee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.